Kavels per pagina:

Lotnummer 2075

Zes borden, 5x Japan, 18/19e eeuw en 1x China

Imari porselein, ø 20.5 - 21.5 cm - 2 borden met haarlijnen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2076

Een kavel divers, vnl. Zuidoost-Azië

W.o. een tinnen schenkkannetje, divers porselein w.o. celadon, beeldjes, rijstsnijder, etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2077

Een paar dekselpotten

Porselein met blauwwit decor van florale motieven en gestileerde vlinders en vleermuizen, h. 22 cm - chip binnenrand.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2078

Een kavel diverse Aziatica

Bestaande uit een gestoken houten lampvoet, h. 40 cm, 6 hockers, ø 2-20 cm, 2 cloisonné vazen en een bakje, een olifant-vaas en een bronzen kopje met oor.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2079

Een trekpotje, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor en zilveren monturen, l. 20.5 cm - randchip en chip aan deksel, oor gelijmd.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2080

Twee sculpturen, Vishnu op Garoeda en Barong, Indonesië, eerste helft 20e eeuw

Gepolychromeerd hout, h. 62.5 en 63 cm - defecten en vleugels van Garoeda ontbreken.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2081

Een okimono, Japan, jaren '30

Ivoor, houthakkende vader en zoon, gemerkt, h. 11 cm excl. houten voetstuk - defectjes en manco's.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2082

Een kijkkastje m.b.t. de Chinese astrologie

Twaalf nefriet bollen met zilverkleurige monturen, bekroond door figuren uit de Chinese dierenriem, h. 56.5 x 40 x d. 6 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2083

Een Toraja-stijl deurtje met kop van een karbouw, Indonesië tweede helft 20e eeuw

Gestoken hout, 64.5 x 35 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2084

Twee houten beelden

Een palissanderhouten Balinees beeld van een vrouw, h. 59 cm, en een deels rood en gezwart houten maternité beeld van een vrouwfiguur met hoge hoofdtooi, h. 70.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2085

Een kom, China

Messing, met gegraveerd decor van Fo-honden en florale motieven, h. 11.5 en ø 19 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2086

Een tribal art-stijl lectuurbak, daarbij 2 staffen

Hout, 1 staf ingelegd met been, h. lectuurbak met figuur van een man, h. 55-108 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2087

Twee jade boompjes en een wandstuk, China

H. boompjes: 35 en 47 cm, h. wandstuk: 41 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2088

Drie snijwerkjes met voorstellingen van mythologische strijders, China

Verguld en rood geschilderd hout, h. 27 - 34 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2089

Een kavel divers, voornamelijk China

Bestaande uit cloisonné gebruiksvoorwerpen en een beeld van een paard, h. 23 cm, drie miniatuur jade boompjes, twee jade snuifflesjes, een kistje en een kralenketting.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2090

Een famille verte schotel, China

Polychroom porselein met decor van pauwen en pioenen, de rand met florale motieven en servetwerk, ø 36.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2091

Een kavel diverse sculpturen, w.o. Mexico, Canada (inuit), Zimbabwe

Diverse natuurstenen, w.o. obsidiaan, onyx en serpentijn, max. h. 19 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2092

Een kavel diverse etnografica

Bestaande uit een BWG zilveren "fibula," Noord-Afrika, l. 12 cm, en 2 kralenwerkjes, w.o. een ceintuur, l. 61 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2093

Een kleine wierookbrander, China

Brons, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Xuande merk, h. 4.5 cm, ø 8 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2094

Twee sculpturen, Javaanse man met haan en een salamander, Indonesië

Hout, h. man: 24.5 cm, l. salamander: 32.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2095

Een cloisonné vaasje, China

Met decor van draken, vogels en florale motieven, h. 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2096

Bestaande uit een kostbaarheden kistje, een terracotta boeddha hoofd, h. 32.5 cm, een yixing aardewerk trekpotje, (gelijmd), een bronzen olielamp naar archaïsch voorbeeld (één stuk zit los), een cloissoné schaaltje, bakje, vaasje en beeld van een vrouw op tempelleeuw en een paar bronzen beeldjes van zwanen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2097

Een tangka met voorstelling van een mandala, Tibet

43.5 x 33.5 cm / 58 x 47 cm - opgeplakt, los in lijst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2098

Een kavel diverse etnografica, w.o. sieraden

W.o. een BWG zilveren ceintuur met carneool cabochons, hanger met davidster, beeldje van Ganesha, h. 8 cm, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2099

Zes beeldjes van figuren, Vnl. Afrika

Diverse houtsoorten, w.o. Januskoppen, vruchtbaarheidsbeeldje, Ashanti figuur, etc., h. 14-30 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: