Imari porselein, ø 20.5 - 21.5 cm - 2 borden met haarlijnen.
Verkocht voor € 120
W.o. een tinnen schenkkannetje, divers porselein w.o. celadon, beeldjes, rijstsnijder, etc.
Verkocht voor € 50
Porselein met blauwwit decor van florale motieven en gestileerde vlinders en vleermuizen, h. 22 cm - chip binnenrand.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een gestoken houten lampvoet, h. 40 cm, 6 hockers, ø 2-20 cm, 2 cloisonné vazen en een bakje, een olifant-vaas en een bronzen kopje met oor.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor en zilveren monturen, l. 20.5 cm - randchip en chip aan deksel, oor gelijmd.
Verkocht voor € 70
Gepolychromeerd hout, h. 62.5 en 63 cm - defecten en vleugels van Garoeda ontbreken.
Verkocht voor € 80
Ivoor, houthakkende vader en zoon, gemerkt, h. 11 cm excl. houten voetstuk - defectjes en manco's.
Verkocht voor € 60
Twaalf nefriet bollen met zilverkleurige monturen, bekroond door figuren uit de Chinese dierenriem, h. 56.5 x 40 x d. 6 cm.
Verkocht voor € 60
Gestoken hout, 64.5 x 35 cm.
Verkocht voor € 20
Een palissanderhouten Balinees beeld van een vrouw, h. 59 cm, en een deels rood en gezwart houten maternité beeld van een vrouwfiguur met hoge hoofdtooi, h. 70.5 cm.
Verkocht voor € 90
Messing, met gegraveerd decor van Fo-honden en florale motieven, h. 11.5 en ø 19 cm.
Verkocht voor € 20
Hout, 1 staf ingelegd met been, h. lectuurbak met figuur van een man, h. 55-108 cm.
Verkocht voor € 40
H. boompjes: 35 en 47 cm, h. wandstuk: 41 cm.
Verkocht voor € 150
Verguld en rood geschilderd hout, h. 27 - 34 cm.
Verkocht voor € 190
Bestaande uit cloisonné gebruiksvoorwerpen en een beeld van een paard, h. 23 cm, drie miniatuur jade boompjes, twee jade snuifflesjes, een kistje en een kralenketting.
Verkocht voor € 45
Polychroom porselein met decor van pauwen en pioenen, de rand met florale motieven en servetwerk, ø 36.5 cm.
Verkocht voor € 50
Diverse natuurstenen, w.o. obsidiaan, onyx en serpentijn, max. h. 19 cm.
Te koop voor € 40
Bestaande uit een BWG zilveren "fibula," Noord-Afrika, l. 12 cm, en 2 kralenwerkjes, w.o. een ceintuur, l. 61 cm.
Verkocht voor € 20
Brons, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Xuande merk, h. 4.5 cm, ø 8 cm.
Verkocht voor € 360
Hout, h. man: 24.5 cm, l. salamander: 32.5 cm.
Verkocht voor € 20
Met decor van draken, vogels en florale motieven, h. 18 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een kostbaarheden kistje, een terracotta boeddha hoofd, h. 32.5 cm, een yixing aardewerk trekpotje, (gelijmd), een bronzen olielamp naar archaïsch voorbeeld (één stuk zit los), een cloissoné schaaltje, bakje, vaasje en beeld van een vrouw op tempelleeuw en een paar bronzen beeldjes van zwanen.
Verkocht voor € 120
43.5 x 33.5 cm / 58 x 47 cm - opgeplakt, los in lijst.
Verkocht voor € 20
W.o. een BWG zilveren ceintuur met carneool cabochons, hanger met davidster, beeldje van Ganesha, h. 8 cm, etc.
Verkocht voor € 40
Diverse houtsoorten, w.o. Januskoppen, vruchtbaarheidsbeeldje, Ashanti figuur, etc., h. 14-30 cm.
Verkocht voor € 30