Porselein, h. 36.5 cm - enkele scheuren door bakfouten.
Verkocht voor € 180
Porselein, h. 8 cm, l. 15 cm - steel gelijmd.
Verkocht voor € 110
Blauwwit porselein, 2.5 x 12.3 x 13.9 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein met decor van kraanvogels omringd door bloemen, 2.5 x 19.5 x 19.7 cm - chip.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein, 55 x 32.5 cm en 54 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 400
Blauwwit porselein met decor van feniksen, h. 49.5 cm.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 48 cm - bakfouten.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en oneindige knopen, h. 30.5 cm - deksel gelijmd.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 29 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit porselein met centraal decor van een garnaal en waterplanten en rand met decor van taoïstische symbolen en bloemen in vlakverdeling, ø 25 cm.
Te koop voor € 140
Te koop voor € 140
Blauwwit porselein, ø 40.5 cm - rand met enkele bakfouten.
Verkocht voor € 340
Blauwwit porselein met vier vastgelijmde metalen appliques, ø 41.5 cm.
Verkocht voor € 300
Blauwwit porselein, met 4 karakter Kangxi merk, met decor van lange lijzen in tuin, h. 26 cm.
Verkocht voor € 190
Bestaande uit een paar diepe borden, een paar roombordjes, een Imari kom, een kopje en een schotel - alle met defecten.
Verkocht voor € 160
Hoornen heft in de vorm van een vogel, in houten met hoornen schede, l. 50 cm.
Verkocht voor € 41
Brons met gegraveerd decor van figuren en florale motieven, ø 14 cm - één scheurtje in kwab.
Te koop voor € 20
Hout, h. 34 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985) - Barsten en restauraties.
Te koop voor € 240
Hout, h. 26.5 en 28 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 50
H. 30 en 45 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 80
h. 50 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 120
Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 20
BWG, hangers, kettingen, oorbellen, een kokertje, etc. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985)
Verkocht voor € 80
Batik op doek, l.o. gesigneerd, 48.5 x 43 / 52.5 x 47 cm, herkomst: Wiji Hartono Kabul, Batik Painting Art Gallery, Jogjakarta.
Te koop voor € 20
Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10.5 cm, ø 21 cm - frittings.
Verkocht voor € 2600