Aziatica en etnografica (nrs. 2000-2151)

Timed-online, sluit maandag 22 juni v.a. 12.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2125

Een blanc de Chine beeld van Tara zittend op tempelleeuw, China

Porselein, h. 36.5 cm - enkele scheuren door bakfouten.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2126

Een schaaltje in de vorm van een lotusblad, China

Porselein, h. 8 cm, l. 15 cm - steel gelijmd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2127

Een tegel, China

Blauwwit porselein, 2.5 x 12.3 x 13.9 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2128

Een tegel, China

Blauwwit porselein met decor van kraanvogels omringd door bloemen, 2.5 x 19.5 x 19.7 cm - chip.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2129

Twee plaquettes met decor van draken, China

Blauwwit porselein, 55 x 32.5 cm en 54 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2130

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van feniksen, h. 49.5 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2131

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 48 cm - bakfouten.

Te koop voor € 180

Lotnummer 2132

Een grote theebus, China

Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en oneindige knopen, h. 30.5 cm - deksel gelijmd.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2133

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 29 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2134

Een Wanli stijl bord, China

Blauwwit porselein met centraal decor van een garnaal en waterplanten en rand met decor van taoïstische symbolen en bloemen in vlakverdeling, ø 25 cm.

Te koop voor € 140

Lotnummer 2135

Een Wanli stijl bord, China

Te koop voor € 140

Lotnummer 2136

Een druivenschotel, China

Blauwwit porselein, ø 40.5 cm - rand met enkele bakfouten.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2137

Een druivenschotel, China

Blauwwit porselein met vier vastgelijmde metalen appliques, ø 41.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2138

Een rolwagen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, met 4 karakter Kangxi merk, met decor van lange lijzen in tuin, h. 26 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2139

Een kavel divers porselein, China 18e eeuw

Bestaande uit een paar diepe borden, een paar roombordjes, een Imari kom, een kopje en een schotel - alle met defecten.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2140

Een golok, Indonesië, midden 20e eeuw

Hoornen heft in de vorm van een vogel, in houten met hoornen schede, l. 50 cm.

Verkocht voor € 41

Lotnummer 2141

Een kommetje, India, eerste helft 20e eeuw

Brons met gegraveerd decor van figuren en florale motieven, ø 14 cm - één scheurtje in kwab.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2142

Een Nias voorouderbeeld, Indonesië

Hout, h. 34 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985) - Barsten en restauraties.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2143

Een paar Ashanti Akua'ba figuren, Ghana

Hout, h. 26.5 en 28 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2144

Twee babydragers, Kenyah Dayak, Borneo

H. 30 en 45 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2145

Een kralenrok, Kenyah Dayak, Borneo

h. 50 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2146

Acht diverse hoedjes, China

Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2147

Een verzameling diverse voornamelijk zilveren juwelen, Tibet en omgeving

BWG, hangers, kettingen, oorbellen, een kokertje, etc. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985)

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2148

Dessy - vogels in Indonesisch landschap

Batik op doek, l.o. gesigneerd, 48.5 x 43 / 52.5 x 47 cm, herkomst: Wiji Hartono Kabul, Batik Painting Art Gallery, Jogjakarta.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2149

Een kom, Kangxi, China

Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10.5 cm, ø 21 cm - frittings.

Verkocht voor € 2600

Kavels per pagina: