Hout en messing, voorzien van parelmoer inlegwerk met decor van figuren en dieren in landschap, gemerkt, h. 21 cm - vele manco's inlegwerk.
Verkocht voor € 60
Been, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 120
Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van een jachtscène en voorzien van een geschulpte rand, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Chenghua merk, ø 20 cm - minieme randschilfers.
Verkocht voor € 370
Zes capucijner kopjes, 2 Quanlong schotels - beide gekramd - , ø 23 cm, daarbij een 20e eeuwse licht groen geglazuurde schotel met blauw decor - haarlijn - , ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 440
Blauwwit porselein met lotusmotieven, h. 32 cm - met vermoedelijk later toegevoegde Nanking cargo sticker 3578.
Te koop voor € 500
Polychroom aardwerk, met decor van krijgers en florale motieven, h. 62 cm.
Te koop voor € 60
Brons en cloisonné, h. 33 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. bamboe, Asmat, l. 180 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met blauwwit decor van pauwen en pioenen, h. 47 cm incl. houten hocker - haarlijnen.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met decor van strijders en wijsgeren, h. 46 cm - bakfoutjes.
Verkocht voor € 1000
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.
Verkocht voor € 240
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.
Te koop voor € 160
"Crackleware" porselein met blauw decor van wijsgeer, h. 21 cm.
Verkocht voor € 62
Brons, een wijsgeer op karbouw en zittende Guanyin, h. 17.3 en 10.4 cm.
Verkocht voor € 100
Flambé geglazuurd porselein, 3-lichts, op houten voet, h. 68 cm.
Verkocht voor € 700
Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.
Verkocht voor € 80
Porselein met polychroom decor van vogels en florale motieven op zwart fond, ø 39.5 cm - haarlijn.
Te koop voor € 40
Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.
Te koop voor € 35
Polychroom porselein met decor van een adelaar met prooi bij rivier met waterval, ø 46 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 25.5 cm, - chip, en polychroom decor van feniks in cartouche, h. 13 cm.
Verkocht voor € 20
Op rijstpapier, 41 x 51 cm en 50.5 x 65.5 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 80
Porselein met famille rose decor van vogels en pioenrozen, gemerkt met dubbele ring, h. 76.5 cm.
Verkocht voor € 1100
De schede deels met latoenkoper omkleed, l. 38 cm, aan rijk gedecoreerde riem.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met wilgen decor, ø 23 cm - alle drie met haarlijnen/chips.
Verkocht voor € 60