Kavels per pagina:

Lotnummer 2050

Een antiek olielampje, Japan

Hout en messing, voorzien van parelmoer inlegwerk met decor van figuren en dieren in landschap, gemerkt, h. 21 cm - vele manco's inlegwerk.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2051

Een beeld van een bananenverkoper, Japen, 20e eeuw

Been, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2052

Een boeddha beeld, Zuidoost-Azië

Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2053

Een diep bord, China, Kangxi, ca. 1700

Blauwwit porselein met decor van een jachtscène en voorzien van een geschulpte rand, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Chenghua merk, ø 20 cm - minieme randschilfers.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 2054

Een kavel divers Chinees porselein, voornamelijk tweede helft 18e eeuw

Zes capucijner kopjes, 2 Quanlong schotels - beide gekramd - , ø 23 cm, daarbij een 20e eeuwse licht groen geglazuurde schotel met blauw decor - haarlijn - , ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2055

Een peervormige vaas, China

Blauwwit porselein met lotusmotieven, h. 32 cm - met vermoedelijk later toegevoegde Nanking cargo sticker 3578.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2056

Een famille verte vaas, China

Polychroom aardwerk, met decor van krijgers en florale motieven, h. 62 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2057

Een paar vazen, China, eerste helft 20e eeuw

Brons en cloisonné, h. 33 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2058

Een bundel diverse pijlen, Papoea-Nieuw-Guinea

W.o. bamboe, Asmat, l. 180 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2059

Een crackleware vaas, China

Porselein met blauwwit decor van pauwen en pioenen, h. 47 cm incl. houten hocker - haarlijnen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2060

Een vaas, China

Blauwwit porselein met decor van strijders en wijsgeren, h. 46 cm - bakfoutjes.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 2061

Een serie van 4 lakpanelen, Japan midden 20e eeuw

Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2062

Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van figuren in berglandschap, 4x 79.5 x 40 cm - minieme stukjes parelmoer manco.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2063

Een puntvaas, China 1e helft 20e eeuw

"Crackleware" porselein met blauw decor van wijsgeer, h. 21 cm.

Verkocht voor € 62

Lotnummer 2064

Twee beeldjes, China

Brons, een wijsgeer op karbouw en zittende Guanyin, h. 17.3 en 10.4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2065

Een lampvoet in de vorm van een klassieke vaas, China

Flambé geglazuurd porselein, 3-lichts, op houten voet, h. 68 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 2066

Een Ashanti stijl, Janus kop, Ghana

Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2067

Een schotel, Japan

Porselein met polychroom decor van vogels en florale motieven op zwart fond, ø 39.5 cm - haarlijn.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2068

Vijf diverse maskers en 3 beelden, Afrika

Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2069

Een grote schotel, Japan

Polychroom porselein met decor van een adelaar met prooi bij rivier met waterval, ø 46 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2070

Een bord en een gemberpotje

Blauwwit porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 25.5 cm, - chip, en polychroom decor van feniks in cartouche, h. 13 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2071

Twee schilderingen van "Lady Guoguo's Spring Outing," China

Op rijstpapier, 41 x 51 cm en 50.5 x 65.5 cm incl. lijst.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2072

Een antieke lampvoet, China

Porselein met famille rose decor van vogels en pioenrozen, gemerkt met dubbele ring, h. 76.5 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 2073

Een Jambiya, Yemen

De schede deels met latoenkoper omkleed, l. 38 cm, aan rijk gedecoreerde riem.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2074

Een serie van drie octagonale borden, China, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met wilgen decor, ø 23 cm - alle drie met haarlijnen/chips.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: