Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10 cm, ø 21 cm - frittings en bodem heeft een bakfout met 2 haarlijnen.
Verkocht voor € 1400
Blauwwit porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven, beide vazen aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk, h. 23.5 cm - beide deksels beschadigd.
Verkocht voor € 470