Diverse houtsoorten, staande man- en vrouwfiguren, h. 23-27 cm, het masker met koper omkleed, l. 36 cm.
Verkocht voor € 40
Hout, w.o. een Bamana beeld van twee antilopes, h. 86 cm.
Verkocht voor € 66
Blauwwit porselein met decor van florale motieven, ø 22 cm, - chips, haarlijnen, 1 bord gerestaureerd.
Verkocht voor € 150
Blauwwit en Imari, w.o. een - gekramde - theepot en een kom met decor van kraanvogels, ø 19 cm - diverse defecten en restauraties.
Verkocht voor € 100
Op zijde, met r.b. de tekst: "De hemelse zoon speelt zijn fluit en bestijgt het landschap. De herfstwind lokt de phoenix. Volgend jaar, op de 7e van de 7e, zullen zij elkaar weer ontmoeten. De ster van het weefstertje hangt altijd hoog aan de hemel." 32 x 43 cm - niet ingelijst, vlekje en scheurtje.
Verkocht voor € 90
Op zijde, met voorstellingen van libelle en vlinder blij waterlelies, 30 x 43 cm / 37 x 52 cm.
Verkocht voor € 190
Poes, 46 x 31 cm en een landschap, 54 x 34 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, h. 21 cm - defectje lotus en haar en minieme chip rechtsonder.
Verkocht voor € 1050
Blauwwit porselein met decor van kostbaarheden en rand met decor van baarzen, ø 15.3 cm en decor van vogels en pioenen, ø 22.6 cm.
Verkocht voor € 110
Cloisonné en brons met maskeron decors, h. 39.5 en 23 cm.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een vaasje met drakendecor, h. 8 cm (schilfer aan binnenzijde), een gecontourneerd kopje met decor van insecten en florale motieven, h. 4 cm, ø 8 cm, een serie van drie kopjes met decor van krabben, h. 6 cm, ø 8 cm, een kopje met decor van krekel en bloemen, h. 5 cm, ø 7 cm, een gecraqueleerd schaaltje met decor van vogels en pioenrozen, ø 16 cm, en een serie van drie blauwwitte borden, ø 21.5 cm.
Verkocht voor € 220
Met diverse polychrome decors, h. 4.6-5.3 cm.
Verkocht voor € 190
W.o. een vaasje met draak en parel decor, h. 5.2 cm, een geëmailleerd schaaltje - defecten, een Qianlong bord, ø 22 cm - randchipjes, etc.
Verkocht voor € 370
Porselein met groen pauwenveer glazuur, h. 7.7 en 13 cm, ø 20 en 23.5 cm.
Verkocht voor € 25
Voornamelijk m.b.t. Chinese kunst en porselein.
Verkocht voor € 320
Vnl. Yixing aardewerk, max. h. 12 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein, h. 5.8 en 7 cm, ø 9.5 en 10.5 cm - bakje met randchip.
Verkocht voor € 20
Porselein, h. 5.5 - 6.5 cm - één kopje met haarlijn en andere kopje met randchips, trekpotje met kleine haarlijn binnenzijde rand.
Verkocht voor € 320
Porselein met decor van draken en feniksen, h. 5.5 cm, ø 7.5 cm.
Verkocht voor € 160
Famille rose porselein met decor van vlinders en florale motieven, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein met decor zotjes en een vrouw op dagbed, h. 15 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van reizigers, h. 42 cm.
Verkocht voor € 600
Porselein met reliëfdecor van feniksen en florale motieven, h. 16 cm - twee oren hebben bakfout scheuren.
Verkocht voor € 140