Aziatica en etnografica (nrs. 2000-2151)

Timed-online, sluit maandag 22 juni v.a. 12.00 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2100

Drie beeldjes en een masker, vnl. Afrika

Diverse houtsoorten, staande man- en vrouwfiguren, h. 23-27 cm, het masker met koper omkleed, l. 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2101

Zes diverse beelden, vnl. Afrika

Hout, w.o. een Bamana beeld van twee antilopes, h. 86 cm.

Verkocht voor € 66

Lotnummer 2102

Een serie van 6 borden, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van florale motieven, ø 22 cm, - chips, haarlijnen, 1 bord gerestaureerd.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2103

Een kavel divers porselein, China & Japan

Blauwwit en Imari, w.o. een - gekramde - theepot en een kom met decor van kraanvogels, ø 19 cm - diverse defecten en restauraties.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2104

Een schildering met voorstelling van Zhinu en Niulang, China 1e helft 20e eeuw

Op zijde, met r.b. de tekst: "De hemelse zoon speelt zijn fluit en bestijgt het landschap. De herfstwind lokt de phoenix. Volgend jaar, op de 7e van de 7e, zullen zij elkaar weer ontmoeten. De ster van het weefstertje hangt altijd hoog aan de hemel." 32 x 43 cm - niet ingelijst, vlekje en scheurtje.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2105

Twee schilderingen, China vroeg 20e eeuw

Op zijde, met voorstellingen van libelle en vlinder blij waterlelies, 30 x 43 cm / 37 x 52 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2106

Een offsetdruk en een druk op zijde, China

Poes, 46 x 31 cm en een landschap, 54 x 34 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2107

Een blanc de Chine beeld van een Guanyin

Porselein, h. 21 cm - defectje lotus en haar en minieme chip rechtsonder.

Verkocht voor € 1050

Lotnummer 2108

Een schoteltje en bord, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van kostbaarheden en rand met decor van baarzen, ø 15.3 cm en decor van vogels en pioenen, ø 22.6 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2109

Een kandelaar en een paar deurkloppers, China

Cloisonné en brons met maskeron decors, h. 39.5 en 23 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2110

Een kavel divers porselein, China en Japan

Bestaande uit een vaasje met drakendecor, h. 8 cm (schilfer aan binnenzijde), een gecontourneerd kopje met decor van insecten en florale motieven, h. 4 cm, ø 8 cm, een serie van drie kopjes met decor van krabben, h. 6 cm, ø 8 cm, een kopje met decor van krekel en bloemen, h. 5 cm, ø 7 cm, een gecraqueleerd schaaltje met decor van vogels en pioenrozen, ø 16 cm, en een serie van drie blauwwitte borden, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2111

Elf diverse cloisonné doosjes

Met diverse polychrome decors, h. 4.6-5.3 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2112

Een kavel diverse aziatica, 18e-20e eeuw

W.o. een vaasje met draak en parel decor, h. 5.2 cm, een geëmailleerd schaaltje - defecten, een Qianlong bord, ø 22 cm - randchipjes, etc.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 2113

Een kom en een bloempot, China

Porselein met groen pauwenveer glazuur, h. 7.7 en 13 cm, ø 20 en 23.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2114

Een kavel catalogi en boeken

Voornamelijk m.b.t. Chinese kunst en porselein.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2115

Twaalf trekpotjes en 3 kopjes, China

Vnl. Yixing aardewerk, max. h. 12 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2116

Een wanli stijl kopje en een vierkant bakje, China

Blauwwit porselein, h. 5.8 en 7 cm, ø 9.5 en 10.5 cm - bakje met randchip.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2117

Twee blance de Chine kopjes en een trekpotje, China, vermoedelijk Kangxi

Porselein, h. 5.5 - 6.5 cm - één kopje met haarlijn en andere kopje met randchips, trekpotje met kleine haarlijn binnenzijde rand.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2118

Een paar kopjes, China

Porselein met decor van draken en feniksen, h. 5.5 cm, ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2119

Een theepot, China

Famille rose porselein met decor van vlinders en florale motieven, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2120

Een theepot, China

Porselein met decor zotjes en een vrouw op dagbed, h. 15 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2121

Een boeddha beeld, China

Verguld brons, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2122

Een rolwagen, China naar Kangxi voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van reizigers, h. 42 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2123

Een celadon steelvaas, China

Porselein, h. 36 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2124

Een blanc de Chine pelgrimsfles, China

Porselein met reliëfdecor van feniksen en florale motieven, h. 16 cm - twee oren hebben bakfout scheuren.

Verkocht voor € 140

Kavels per pagina: