Kavels per pagina:

Lotnummer 101

Anne Jan Pelsma (18884-1956) - Veertien werken op papier

Aquarellen en tekeningen, niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 102

Toegeschreven aan Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) - Figuren op dorpsweggetje

Marouflé, niet gesigneerd, l.o. gedateerd 6. sept. '89, 15.5 x 24 cm / 27.5 x 35.8 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 103

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Keukenstilleven met tegels, aardewerk en tinnen kan

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 105

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Schelpenvisser bij uitvarende boten

Marouflé, l.o. gesigneerd, 34 x 50.5 / 53 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 108

Herman Bogman (1890-1975) - Haven Ouddorp

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 16.3 x 20.9 cm / 20.5 x 27.1 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 109

Hollandse school, 19e eeuw, J. v. Hoorn - Stadsstraatje met figuren

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, mogelijk Jhr. Jan Westpalm van Hoorn (1817-1881), voormalig burgemeester van Gorinchem en lid van de Prov. Staten van Zuid-Holland, 24.5 x 18.5 cm / 38 x 32 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 110

Herman Frederick Carel ten Kate (1822-1891) - De krijgsraad

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1864, 23.5 x 31.5 cm / 39 x 46.5 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 114

Adrianus Johannes Groenewegen (1874-1963) - Twee vrouwen en koe op erf

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.3 cm / 65 x 84.6 cm.

Verkocht voor € 470

Lotnummer 116

Hollandse school, 19e eeuw - Winters landschap met schaatsers

Olieverf op doek, 30 x 42.7 cm / 44.4 x 57.1 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 120

Marie Henri Mackenzie (1878-1961) - Winters dorpsgezicht

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 45 x 60 cm / 61.5 x 76.5 cm.

Verkocht voor € 1300

Lotnummer 122

William Henry Singer (1868-1943) - Gezicht op de Olden rivier in Noorwegen

Marouflé, l.o. gesigneerd, 45 x 55 cm / 56 x 64.5 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 125

Constant David Ludovic Artz (1870-1951) - Eendenfamilie aan de waterkant

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 40 x 46 cm.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 126

Ferdinand Carl Sierig (of Sierigh) (1839-1905) - Verliefd visserspaar in de duinen

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 32 x 26.5 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 127

Bela K. gesigneerd - Monte Carlo

Gemengde techniek (houtskool met aquarel), r.o. gesigneerd, 54 x 36 cm / 73 x 53 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 128

Hollandse school - Damesuitje op het strand in fin de siècle-stijl

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd GS (of GG/SS?), 26.5 x 46.5 / 36 x 56 cm.

Verkocht voor € 225

Lotnummer 129

Dirk Filarski (1885-1964) - "Weg naar Arles-sur-Tech"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 54 x 65.5 cm / 63 x 74 cm - kaal plekje.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 131

Joop Kropff (1892-1979) - "Gezicht op de Leyweg op 7 november 1946, om 7.45"

Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 24 cm / 29.5 x 39.5 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 133

Jan Schelhaas (XX) - Zeegezicht

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, genummerd "no. 4-18", 48 x 120 cm / 77 x 147 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 134

Chris Soer (1882-1962) - Kippen voeren op het erf

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 18.5 x 24.5 cm.

Verkocht voor € 105

Lotnummer 135

Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) - Waterrijk landschap met visser

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.7 x 50 / 51.5 x 70.8 cm - incl. taxatierapport van Simonis & Buunk met verzekeringswaarde van €15.000,-.

Verkocht voor € 4000

Lotnummer 136

Jan Simon Knikker jr. (1911-1990) - "De Waal bij Tiel"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 137

Engelse school - Jachtgezelschap bij herberg

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd WHW en gedateerd 1933, 31 x 65 / 41 x 75 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 138

Een replica kaart van Amerika of de Nieuwe Wereld

Naar Theodor de Bry (1528-1598), America sive novus orbis respectu Europaeorum inferior globi terrestris pars 1596, 31.5 x 39 cm / 57 x 66.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 139

Jaap Maaskant (XX) - Knielende danseres tussen beelden

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 100 cm / 109 x 109 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 140

H. Lemmermann - Stilleven met fruit, kreeft en champagne

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm / 94 x 114 cm.

Verkocht voor € 120

Kavels per pagina: