Aquarellen en tekeningen, niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Marouflé, niet gesigneerd, l.o. gedateerd 6. sept. '89, 15.5 x 24 cm / 27.5 x 35.8 cm.
Verkocht voor € 50
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.
Verkocht voor € 250
Marouflé, l.o. gesigneerd, 34 x 50.5 / 53 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 16.3 x 20.9 cm / 20.5 x 27.1 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, mogelijk Jhr. Jan Westpalm van Hoorn (1817-1881), voormalig burgemeester van Gorinchem en lid van de Prov. Staten van Zuid-Holland, 24.5 x 18.5 cm / 38 x 32 cm.
Verkocht voor € 160
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1864, 23.5 x 31.5 cm / 39 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.3 cm / 65 x 84.6 cm.
Verkocht voor € 470
Olieverf op doek, 30 x 42.7 cm / 44.4 x 57.1 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 45 x 60 cm / 61.5 x 76.5 cm.
Verkocht voor € 1300
Marouflé, l.o. gesigneerd, 45 x 55 cm / 56 x 64.5 cm.
Verkocht voor € 800
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 cm / 40 x 46 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 22 x 17 cm / 32 x 26.5 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 400
Gemengde techniek (houtskool met aquarel), r.o. gesigneerd, 54 x 36 cm / 73 x 53 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd GS (of GG/SS?), 26.5 x 46.5 / 36 x 56 cm.
Verkocht voor € 225
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 54 x 65.5 cm / 63 x 74 cm - kaal plekje.
Verkocht voor € 1000
Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 24 cm / 29.5 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 55
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2004, genummerd "no. 4-18", 48 x 120 cm / 77 x 147 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 18.5 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 105
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 29.7 x 50 / 51.5 x 70.8 cm - incl. taxatierapport van Simonis & Buunk met verzekeringswaarde van €15.000,-.
Verkocht voor € 4000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd WHW en gedateerd 1933, 31 x 65 / 41 x 75 cm.
Verkocht voor € 300
Naar Theodor de Bry (1528-1598), America sive novus orbis respectu Europaeorum inferior globi terrestris pars 1596, 31.5 x 39 cm / 57 x 66.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 100 x 100 cm / 109 x 109 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 cm / 94 x 114 cm.
Verkocht voor € 120