Marouflé, 27 x 18.5 cm / 38 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 160
Aquarel, , l.o. gesigneerd, 19 x 21 cm / 14 x 16 cm, daarbij een prent van Jan Lavies (1902-2005), "Met 't eten ging 't wel, maar ... o'boy !.... die moffen, mei 1945, 20 x 22.5 cm / 14 x 16.5 cm - beide met vochtschade.
Verkocht voor € 20
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 26 x 35 cm / 38 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 35
Olieverf op paneel, r.o. valselijk Tholen gesigneerd, 20 x 29 cm / 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 80
2 tekeningen, 1x potlood en 1x houtskool, 7.7 x 11.8 cm en 11 x 21 cm / 29.2 x 35.3 cm (2x).
Verkocht voor € 20
Litho 33/250, r.o. gesigneerd, 54.5 x 59 cm / 78 x 83 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 48 x 58 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 42.5 x 40 cm, 52.5 x 50 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 42 x 52 cm.
Verkocht voor € 130
Aquarel, niet gesigneerd, 12 x 20 cm / 29 x 36.5 cm - achterzijde met collectiestempel Van Leeuwen.
Verkocht voor € 60
Aquarel, niet gesigneerd, uit de familie gekocht, 8.5 x 12.5 cm / 17.5 x 22.5 cm - verbleekt.
Verkocht voor € 60
Vijf etsen, alle hand gesigneerd, 8 x 10 cm/ 18 x 21 cm - 15 x 20 cm / 26.5 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 150
Twee etsen, r.o. in de plaat en r.o. hand gesigneerd, 10 x 16 cm / 28 x 32 cm en 11 x 18 cm / 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 110
Aquatint, r.o. hand gesigneerd, 22 x 16 cm / 37.5 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 220
Zeefdruk 1/2, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 20 x 22 cm / 40.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 60
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd, 29.5 x 40 cm / 69 x 63.5 cm.
Verkocht voor € 65
Zeefdruk 22/45 e.d., r.o. gesigneerd en gedateerd 199, 20 x 20 cm / 42 x 42 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1947, 13.5 x 30 cm / 20 x 26.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op verdoekt doek, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd, 50 x 72 cm / 76 x 95 cm.
Verkocht voor € 220
12 etsen en 1 houtsnede, w.o. Cornelis Brandenburg (1884-1954) - Dom te Utrecht, 62.5 x 39.5 cm / 83 x 58 cm, Kees Heynsius (1890-1981) - Schelpenvisser, 8 x 17 cm / 34 x 41.5 cm en Jan Sirks (1885-1938) - Haven te Rotterdam, 23 x 29.5 cm / 41.5 x 48 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, 28.5 x 39.5 cm / 41 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 70