Kavels per pagina:

Ton van Riel (1921) - The Daisy shop in Aelmersham, Engeland

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 22 x 28.5 cm / 25 x 31 cm.

Verkocht voor € 80

Ton van Riel (1921) - "Kamer..."

Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '73, 14 x 18 cm / 40.5 x 45.5 cm - verso opdracht ter gelegenheid van een huwelijksjubileum.

Verkocht voor € 60

Pien Hazenberg (1942) - Portret van Theo van Gogh

Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd '04, 75 x 55 cm / 87.5 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 130

P.W. Steenhouwer - Hollands havengezicht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 / 100 x 120 cm - enkele scheurtjes in doek.

Verkocht voor € 190

Hollandse school - "Keulsche Vaart bij Diemen"

Olieverf op doek, onduidelijk C.M. van R.? gemonogrammeerd en gedateerd 1883, 29.5 x 39.5 cm / 31 x 41 cm.

Verkocht voor € 50

Elie Neuburger (1891-1972) - Grachtgezicht te Amsterdam

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '37/57(?), 75 x 95.8 cm / 94.2 x 115 cm - lijst is groen geschilderd met werk in de lijst, hierdoor enige groene verf op doek aanwezig boven op het vernis, o.a. bij signatuur.

Verkocht voor € 800

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Gezicht op de Kaag

Marouflé, l.o. gesigneerd, 15.5 x 25.5 cm / 18 x 28.7 cm.

Verkocht voor € 180

Kees Andrea (1914-2006) - Bloemstilleven in gieter op hoofd

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 71 x 52.5 cm / 73.5 x 55 cm.

Verkocht voor € 340

Kees Andrea (1914-2006) - Haan en violiste in landschap

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 32 x 49.5 cm / 53.5 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 80

Piet van der Hem (1885-1961) - Portret van Enny Vrede

Pastel, r.b. gesigneerd en gedateerd april '15 met annotatie: "in: "Amoureuse" van Georges de Porto-Riche," actrice Maria Magdalena Müller als Germaine Fériaud, 61.5 x 48.5 cm / 67.5 x 54 cm - scheurtje r.m., ver buiten tekening

Verkocht voor € 900

German Grobe (1857-1938) - Bomschuiten

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 42 x 34.5 cm / 63 x 55 cm.

Verkocht voor € 700

Loes van Groningen (1884-1970) - Stilleven met witte rozen in vaas

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25 x 17.8 cm / 37.5 x 31 cm.

Verkocht voor € 160

Europese school, 18e eeuw - Rustende landlopers

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 26.5 x 19.5 cm / 33 x 28 cm - paneel enigszins bol getrokken, kale plekjes.

Verkocht voor € 240

Niet gesigneerd, 18e eeuw - Italianiserend landschap met met figuren bij ruïnes

Olieverf op paneel, verso toegeschreven aan Tobias Verhaeght, 49 x 71 cm / 74.5 x 93.5 cm.

Verkocht voor € 700

Auguste Albert Louis René Gevers (1869-1939) - Kerkinterieur

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 37.5 / 59.5 x 45 cm.

Verkocht voor € 90

Hollandse school - Huiswaarts

Olieverf op paneel, r.o. J. de Herder gesigneerd, 21.5 x 31.5 cm / 35.5 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 60

Hollandse school, 18e eeuw - Nachtelijk gezelschap

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 22 x 20.5 cm / 32.5 x 32 cm.

Verkocht voor € 240

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - "Botter bij de haven"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 96 x 68 cm / 125 x 97 cm.

Verkocht voor € 1250

Dordtse school, 19e eeuw, mogelijk Johannes Christianus Schotel (1787-1838) - Schip in nood

Olieverf op verdoekt doek, 60.5 x 81 cm / 79 x 98.5 cm.

Verkocht voor € 800

Abraham Segaar (1888-1962) - Het repareren van de fuiken

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1910, 75.5 x 65 cm / 88 x 78.7 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 30

Carl August Streefkerk (1884-1968) - Samen lezen

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 56 x 66 cm.

Verkocht voor € 500

Boris Nicolaëv (1925) - Stilleven met rozen in glas

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd, 38.5 x 43 cm / 55 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 320

Hollandse school, midden 19e eeuw - Bedelen om een appel

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (HB?) gemonogrammeerd, 19.5 x 15.5 cm / 31.5 x 28.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 35

Hollandse school, vroege 20e eeuw - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 60 x 80 cm / 76 x 96 cm- restauratie l.m.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 37

Corneille (1922-2010) - Tropische compositie

Zeefdruk E.A. 6/30, r.o. gesigneerd en gedateerd '94 of '99, 65 x 55 cm / 97 x 69 cm - r.o. barstje in glasplaat.

Verkocht voor € 300

Kavels per pagina: