Kavels per pagina:

Lotnummer 39

Vlaamse school, ca. 1900 - Bloemstilleven

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (H. Kamphuis?) gesigneerd, verso stempel van schilderswinkel "Adele Deswarte, Bruxelles" 46 x 31.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 520

Lotnummer 41

Niet gesigneerd, 19e eeuw - Berglandschap met meer

Olieverf op doek, 81 x 120 cm / 97 x 137 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 42

Johannes Hendrikus Jurres (1875-1946) - Drinkende reiziger met paard

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 10.5 x 13.5 cm / 29 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 43

Kees van Dongen (1877-1968) - La Seine

Litho X/X, l.o. gesigneerd, 37 x 57 cm / 54 x 74.5 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 44

Kees van Dongen (1877-1968) - Deauville la Plage 1920

Pochoir H.C. XXVI, 26 x 34 cm / 35.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 45

Jacob Nieweg (1877-1955) - Ode aan de "Door de Duitschers vermoorde kunstenaars"

Olieverf op doek, r.o. en verso gemonogrammeerd en gedateerd 1945, 110 x 60.5 cm / 118 x 70.5 cm.

Verkocht voor € 640

Lotnummer 46

Edzard Willem Koning (1869-1954) - Zittend meisje op klompen

Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 21 x 14 cm / 31 x 24 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 47

Julius Jacobus van de Sande Bakhuijzen (1835-1925) - Schaapskudde bij bosrand in de schemering

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1877, 34.5 x 24.5 cm / 48 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 48

A.J. Verheijen - Vissersvolk bij bomschuiten op zandbank

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 110 x 150 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 49

Jan Knikker jr. (1911-1990) - Zomers landschap met boerenkar

Verkocht voor € 250

Lotnummer 50

Jacques Philippe Le Bas (1707-1783) - Fetes Flamandes, naar David Teniers de Jongere

Vijf gravures, "Ière" 57.5 x 75 cm / 83 x 102 cm, "IIème" 57.5 x 75 cm, / 83 x 102 cm, "IIIme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "IVme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "Vme" 55 x 73 cm, 79 x 97 cm - alle met foxing.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 51

Adrianus Johannes Zwart (1903-1981) - "Bij Havelte"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 56 x 76 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 52

Hollandse school, midden 19e eeuw - Een portret van een voorname dame met kanten muts

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 70 x 61 cm - bedoekt.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 53

Giovanni Antonio da Brescia (ca. 1485-1531) - "Traum des Doktors"

Kopergravure, naar Albrecht Dürer, 18 x 11.5 cm / 32 x 23.5 cm - mogelijk contemporaine druk, waterschade, scheurtjes, restauraties.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 54

Ougier gesigneerd, einde 18e eeuw - Twee rivierlandschappen met reizigers

Olieverf op doek, 1 verso gesigneerd en gedateerd 1779(?), 50 x 63 cm / 63 x 76 cm.

Verkocht voor € 510

Lotnummer 55

Peter Cox (1912-1985) - Duinmeer

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 53 x 63 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 56

Frans Smissaert (1862-1944) - Nettenboetsters in de duinen

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 33 x 46.5 cm / 44.5 x 57.5 cm - stukje verf mist r.m.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 57

Willy Sluiter (1873-1949) - "Terug van de haringsvissscherij, Katwijk"

Gouache, r.o. gesigneerd, 17 x 26 cm / 30 x 38 cm.

Verkocht voor € 640

Lotnummer 58

Willy Sluiter (1873-1949) - Twee scènes bij bomschuit op het strand

Twee houtskool tekeningen op 1 vel, r.o. gemonogrammeerd en geannoteerd "Katwijk, Zee," 31 x 19 cm / 41 x 32 cm. - foxing.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 60

Willy Sluiter (1873-1949) - Willy Sluiter en Maurice Sijs schilderend en verso Maurice Sijs

2x Houtskool, l.o. gemonogrammeerd en Volendam 1916, 35 x 23 cm en r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Volendam 1906, 27 x 21 cm, buitenmaat: 47 x 34 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 61

Hollandse school - Twee strandgezichtjes met spelende kinderen

2x olieverf op paneel, r.o. J. Meijer gesigneerd, 13 x 18 cm / 20 x 25 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 62

Willem Roelofs (1874-1950) - Eenden onder wilgen aan de waterkant

Aquarel, l.o. gesigneerd, 32.5 x 47 cm / 52.5 x 67 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 64

J. van Delden (verm. pseudoniem van Gerardus Johannes Delfgaauw, 1882-1947) - Schepen voor Hollandse stad

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 86 cm / 78 x 109 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 65

Leo Gestel (1881-1941) - Stilleven met fruit en glas

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 46 x 41 / 68 x 63 cm - in potlood en in aquarel gesigneerd, restauratie r.b.

Verkocht voor € 1300

Lotnummer 66

Jan Mankes (1889-1920) - Schreeuwende kraai

Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.

Verkocht voor € 400

Kavels per pagina: