Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk (H. Kamphuis?) gesigneerd, verso stempel van schilderswinkel "Adele Deswarte, Bruxelles" 46 x 31.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 520
Olieverf op doek, 81 x 120 cm / 97 x 137 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 10.5 x 13.5 cm / 29 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 220
Litho X/X, l.o. gesigneerd, 37 x 57 cm / 54 x 74.5 cm.
Verkocht voor € 700
Pochoir H.C. XXVI, 26 x 34 cm / 35.5 x 44.5 cm.
Verkocht voor € 310
Olieverf op doek, r.o. en verso gemonogrammeerd en gedateerd 1945, 110 x 60.5 cm / 118 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 640
Marouflé, l.o. gemonogrammeerd, 21 x 14 cm / 31 x 24 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1877, 34.5 x 24.5 cm / 48 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 80 x 120 cm / 110 x 150 cm.
Verkocht voor € 240
Verkocht voor € 250
Vijf gravures, "Ière" 57.5 x 75 cm / 83 x 102 cm, "IIème" 57.5 x 75 cm, / 83 x 102 cm, "IIIme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "IVme" 50 x 68.5 cm, 72 x 91 cm, "Vme" 55 x 73 cm, 79 x 97 cm - alle met foxing.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 56 x 76 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 45 x 37 cm / 70 x 61 cm - bedoekt.
Verkocht voor € 120
Kopergravure, naar Albrecht Dürer, 18 x 11.5 cm / 32 x 23.5 cm - mogelijk contemporaine druk, waterschade, scheurtjes, restauraties.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, 1 verso gesigneerd en gedateerd 1779(?), 50 x 63 cm / 63 x 76 cm.
Verkocht voor € 510
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 53 x 63 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 33 x 46.5 cm / 44.5 x 57.5 cm - stukje verf mist r.m.
Verkocht voor € 1200
Gouache, r.o. gesigneerd, 17 x 26 cm / 30 x 38 cm.
Verkocht voor € 640
Twee houtskool tekeningen op 1 vel, r.o. gemonogrammeerd en geannoteerd "Katwijk, Zee," 31 x 19 cm / 41 x 32 cm. - foxing.
Verkocht voor € 480
2x Houtskool, l.o. gemonogrammeerd en Volendam 1916, 35 x 23 cm en r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Volendam 1906, 27 x 21 cm, buitenmaat: 47 x 34 cm.
Verkocht voor € 460
2x olieverf op paneel, r.o. J. Meijer gesigneerd, 13 x 18 cm / 20 x 25 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, l.o. gesigneerd, 32.5 x 47 cm / 52.5 x 67 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 800
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 86 cm / 78 x 109 cm.
Verkocht voor € 260
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '37, 46 x 41 / 68 x 63 cm - in potlood en in aquarel gesigneerd, restauratie r.b.
Verkocht voor € 1300
Houtsnede, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 36.5 x 41 cm.
Verkocht voor € 400