Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 32.5 x 23.3 cm / 44 x 34.8 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd met pseudoniem "M. Ottee," 30 x 24.5 cm / 36.5 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 245
Gouache, niet gesigneerd, 17.5 x 14 cm / 31 x 28 cm (geboren ca. 1770, paarden- postmeester en commissaris van het veer te Lage Zwaluwe).
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 15 x 21 cm / 25 x 31 cm.
Verkocht voor € 200
Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 70 x 100 cm.
Verkocht voor € 200
Gedrukt door J.E. Goossens, uitgegeven door Dietrich & Cie Éditeurs Bruxelles, 32 x 42 / 52 x 60 en 54 x 67 cm.
Verkocht voor € 120
Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990, 171/200, 72 x 81 / 74 x 83 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 30 cm / 53.5 x 43 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 63 x 53 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm / 39 x 49 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '88, 36 x 61 cm / 58.5 x 84 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, 24 x 62 cm / 35.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 280
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '39, 40 x 60 cm / 42 x 67 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 90 cm / 95 x 110 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, 60 x 90 cm / 85 x 115 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Carbet?) gesigneerd, 59 x 103 cm / 63 x 107 cm.
Verkocht voor € 90
Zeefdruk 18/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 60 x 46.5 cm / 86.5 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 300
Verkocht voor € 115
Kopergravure, gedrukt bij Johannes Covens en Cornelis Mortier, 37.5 x 49.5 cm / 52 x 64 cm.
Verkocht voor € 80
Airbrush op papier, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 70.5 x 80.5 cm.
Verkocht voor € 20
Chromolitho, 45 x 60 cm / 60 x 75 cm, nummer 27 in Quadekker - Paardenrassen, incl. map met alle teksten, maar zonder platen.
Verkocht voor € 70
2x olieverf op paneel, P.V. r.o. gemonogrammeerd, 21 x 15 cm / 33.5 x 28 cm en Hayet r.o. gesigneerd, 17.5 x 12.5 cm / 29 x 23.5 cm.
Verkocht voor € 85
Aquarel, l.o. valselijk G.H. Breitner gesigneerd, 62.5 x 41.5 cm / 72 x 51 cm.
Verkocht voor € 110
Tekening: 14 x 14 cm / 23 x 31 cm, kaart: 17 x 11.5 cm / 33 x 27 cm.
Verkocht voor € 30