Kavels per pagina:

Lotnummer 418

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen op tinnen schotel

Verkocht voor € 120

Lotnummer 419

Petrus Franciscus Greive (1811-1872) - Portret van een 17e eeuwse militair

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 32.5 x 23.3 cm / 44 x 34.8 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 421

Aarnout van Gilst (1898-1982) - Bloemenmarkt te Delft

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd met pseudoniem "M. Ottee," 30 x 24.5 cm / 36.5 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 245

Lotnummer 422

Hollandse school, ca. 1800, - Portret van Pieter Lucas

Gouache, niet gesigneerd, 17.5 x 14 cm / 31 x 28 cm (geboren ca. 1770, paarden- postmeester en commissaris van het veer te Lage Zwaluwe).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 423

Willem George Frederik Jansen (1871-1949) - Boerenerf met koeien

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 15 x 21 cm / 25 x 31 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 424

Charlotte Leene (1945) - Liggend naakt

Acrylverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 70 x 100 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 425

Jean Droit (1884-1961), 2 spotprenten, "le Maitre est Absent" & "Coup de Maitre"

Gedrukt door J.E. Goossens, uitgegeven door Dietrich & Cie Éditeurs Bruxelles, 32 x 42 / 52 x 60 en 54 x 67 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 428

Marte Röling (1939) - Beatrix

Zeefdruk, r.o. gesigneerd en gedateerd 1990, 171/200, 72 x 81 / 74 x 83 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 433

Jacobus Lambertus Dispo (1890-1964) - Stadsgezicht met bruggetje over gracht, mogelijk Delft en de Oude kerk

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 40.5 x 30 cm / 53.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 434

Henk Poeder (1897-1958) - Heidelandschap met vennetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm / 63 x 53 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 439

J. Corver - Besneeuwd dorpsgezicht met molen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 31 x 41 cm / 39 x 49 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 440

Schotse school, 19e eeuw - Landschap

Olieverf op doek, l.o. gemonogrammeerd en gedateerd '88, 36 x 61 cm / 58.5 x 84 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 442

Verso toegeschreven aan Taco Mesdag (1829-1902) - Heidelandschap

Olieverf op doek, 24 x 62 cm / 35.5 x 73.5 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 444

Frits Hubeek (1884-1952) - "Plas van het Naardermeer"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '39, 40 x 60 cm / 42 x 67 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 447

Carl Eberhard Schlüter (1886-1973) - Stilleven met glaswerk, koperen ketel en tinnen schotel met uien

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 75 x 90 cm / 95 x 110 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 448

Niet gesigneerd - Cavalerie in de aanval

Olieverf op doek, 60 x 90 cm / 85 x 115 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 449

Mediterrane school - Gezicht op een baai

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Carbet?) gesigneerd, 59 x 103 cm / 63 x 107 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 450

Naar Roy Lichtenstein - Zittende naakte vrouw voor spiegel

Zeefdruk 18/199, r.o. droogstempel Suc. Lavino, 60 x 46.5 cm / 86.5 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 453

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met aalbessen en blauwe bessen op tinnen schotel

Verkocht voor € 115

Lotnummer 456

Een topografische kaart van Gouda, 1738

Kopergravure, gedrukt bij Johannes Covens en Cornelis Mortier, 37.5 x 49.5 cm / 52 x 64 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 459

Onduidelijk gesigneerd - Fantasie voorstelling

Airbrush op papier, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 70.5 x 80.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 460

Een reproductie naar Eerelman - Russisch halfbloed paard

Chromolitho, 45 x 60 cm / 60 x 75 cm, nummer 27 in Quadekker - Paardenrassen, incl. map met alle teksten, maar zonder platen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 461

Hollandse school - Twee straatjes met figuren in 19e eeuwse trant

2x olieverf op paneel, P.V. r.o. gemonogrammeerd, 21 x 15 cm / 33.5 x 28 cm en Hayet r.o. gesigneerd, 17.5 x 12.5 cm / 29 x 23.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 462

Vermoedelijk Job Heinrich Frese (1914-1986) - De Gele Rijders

Aquarel, l.o. valselijk G.H. Breitner gesigneerd, 62.5 x 41.5 cm / 72 x 51 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 463

Een tekening van dansende Schotse figuren en doedelzakspeler en een kaart van Schotland door Jacob Kuyper, 1880

Tekening: 14 x 14 cm / 23 x 31 cm, kaart: 17 x 11.5 cm / 33 x 27 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: