Aquarel, r.o. gesigneerd, 26 x 21 cm / 38 x 33 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 47 cm / 56 x 66 cm - inclusief certificaat.
Verkocht voor € 350
Fotoprint, verso gesigneerd of toegeschreven en gedateerd ca. 1983, verkocht door Galerie Jurka, 40 x 113.5 cm / 43 x 116.5 cm.
Verkocht voor € 220
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 cm / 97 x 77 cm.
Verkocht voor € 65
Olieverf op paneel, r.o. Schiedges gesigneerd en gedateerd '65, 18.5 x 28 cm / 37.5 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 700
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm / 76 x 106 cm.
Verkocht voor € 230
Olieverf op doek, r.o. W. Voorendt gesigneerd en gedateerd 1911, 35 x 51 cm / 50 x 66 cm.
Verkocht voor € 160
Aquarel, r.o. gesigneerd, 25 x 22 cm / 48.5 x 44.5 cm - scheurtje r.b.
Verkocht voor € 240
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 18 x 13 cm / 23 x 18 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, l.o. gesigneerd, 29 x 16 cm / 49 x 36 cm - in fraaie Heijdenrijk lijst.
Verkocht voor € 770
Acryl op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 99 x 121.5 cm / 100.5 x 123 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm /41 x 51 cm - dient te worden schoon gemaakt en opnieuw te worden gespannen.
Verkocht voor € 200
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '51, 82 x 114 cm / 110 x 143 cm - Cremer's zus Louise was getrouwd met Starkenborgh's broer Nicolaas. Dit werk hing op de tentoonstelling "Levende Meesters" bij H.J. Groot te Den Haag in 1851 en is op veiling aangeboden bij van Marle & Bignell in 1948.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 15.5 x 30 cm / 29 x 45 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '99, 100 x 100 cm / 105 x 105 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27 x 22 / 40 x 35 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 26.7 x 33 cm.
Verkocht voor € 1200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 55 x 47 cm / 70 x 63 cm.
Verkocht voor € 840
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1907, 26 x 36 cm / 34 x 44 cm.
Verkocht voor € 70
Aquarel, l.o. gesigneerd, 26.5 x 20 / 51 x 45 cm - opgeplakt, kras.
Verkocht voor € 140
Aquarel, r.o. gesigneerd, 30.5 x 52 cm / 56.5 x 77 cm.
Verkocht voor € 2500
Marouflé, l.o. gesigneerd en gedateerd '09, 25.5 x 41.7 cm / 37.8 x 53.7 cm.
Verkocht voor € 1100
Marouflé, 30.6 x 40 cm / 42.3 x 53.3 cm.
Verkocht voor € 50
Aquarel, r.o. gesigneerd, 29.5 x 23.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 300