Houtskool, r.o. gesigneerd, 38 x 26 cm / 39.5 x 27.5 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, ongesigneerd (verso toegeschreven aan Kever), 16.5 x 24 / 31 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 135
Olieverf op doek l.o. en verso gesigneerd, 65 x 82 cm / 81 x 97 cm.
Verkocht voor € 185
Houtsnedes op rijstpapier, potlood gesigneerd, alle jaren '20, max. 18.5 x 12.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 80 / 74 x 94 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.3 x 40.3 cm / 44.5 x 54.3 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, verso WDJ( ?) gemonogrammeerd en gedateerd 27 april '97, 35 x 45 cm / 41 x 51 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 21 x 27 cm / 30 x 36 cm.
Verkocht voor € 70
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 43 x 30 cm / 52.5 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd (Y. Yalvisin?), 50 x 70 / 59 x 79 cm.
Verkocht voor € 120
Kleurenlitho, l.o. in de druk gesigneerd, 60.5 x 41.5 / 85.5 x 64.5 cm.
Verkocht voor € 20
Verkocht voor € 80
W.o. een serie met 3 litho's van koeien, kleurenets van een nijlpaard, en een litho met zoetwatervissen, etc.
Verkocht voor € 45
Wieringa: Academiegebouw, 13 x 17.5 / 27.5 x 31.5 cm, Veldhorst: Koornbeursbrug, Gerechtsgebouw en Gravensteen, alle 10 x 14 / 25.5 x 31 cm, alle fraai gelijst in wortelnotenhouten lijstje.
Verkocht voor € 100
Marouflé, r.o. gesigneerd, 24 x 18 cm / 29 x 23 cm.
Verkocht voor € 50
Kopergravure, "Das Hochstift Lüttich," Joseph von Reilly, ca. 1790, 42 x 45 cm incl. lijst, en 2 litho's "Kuyperkaartjes" - glas Sittard gebarsten.
Verkocht voor € 40
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 32 x 40 cm / 39.5 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 40
Houtsnede, r.o. in de plaat gemonogrammeerd, 56.5 x 38.5 / 73 x 55 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk gemonogrammeerd (E.B. of E.P.?), 80 x 100 cm / 96 x 116 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22.8 x 28.8 cm / 35 x 41 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 25 x 31 cm.
Verkocht voor € 320
Gravure, handgekleurd, 26 x 35.5 cm / 42.5 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 40
Acht kopergravures origineel uit 1762, 20e eeuwse uitgave, gegraveerd door Delfos, Joannes Jacobus Bylaert (1734-1809) en Jan de Beyer (1703-c.1785), De Mare Poort, De Witte Poort, De Zyl Poort, De Hogewoertsche poort, De Heere Poort, De Morsch Poort, De Koe Poort en de Rhynsburgsche Poort, 13 x 17 cm, daarbij een gravure van de Hooglandse kerk, 20e eeuwse uitgave, 14.5 x 19 cm, alle in kleur, inlijstingen niet helemaal gelijk.
Verkocht voor € 190
Olieverf op doek, verso toegeschreven aan "Martin Sorgh," vermoedelijk bedoeld Hendrick Martensz. Sorgh, niet gesigneerd, 33 x 39 cm / 50 x 56 cm - bedoekt, restauraties, kleine inschilderingen, w.o. hand monnik.
Verkocht voor € 320
3 houtskooltekeningen, gesigneerd en gedateerd 1960, 1961 en 1 niet gedateerd, maten incl. lijsten: 53 x 43 cm, 53 x 48.5 cm en 64 x 48 cm - vochtschade en foxing.
Verkocht voor € 45