Gemengde techniek, r.o. gesigneerd, 48.5 x 63 cm / 62.5 x 77 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 20 x 40 cm / 24 x 44 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op paneel, antieke kopie, 13.5 x 11 / 24 x 20.5 cm
Verkocht voor € 111
Marouflé, 43 x 60 cm / 58.6 x 75.8 cm.
Verkocht voor € 1000
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 21 x 30 cm / 25.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 55
Kopergravures, B: plattegrond 1e verdieping, C: plattegrond 3e verdieping, H: gevel Oost, I: gevel Noord, Jacob Vennekool naar Jacob van Campen, vermoedelijk uitgegeven bij Danckert Danckerts, Amsterdam 1661, 40 x 50 cm / 61.5 x 70.5 cm - alle met vochtplekken.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, niet gesigneerd, verso geannoteerd L. Wilden, Bruxelles, 82 x 65 cm / 99 x 80 cm - scheurtje r.o.
Verkocht voor € 190
Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd (verso toegeschreven aan Cornelis Westerbeek), 17.2 x 26.6 cm / 30.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 130
Handgekleurde gravure, uitgegeven door Willem Jansz. Blaeu in "Beschryvinghe van alle de Nederlanden" in 1612, 23 x 31 cm / 39.5 x 46.5 cm.
Verkocht voor € 110
Aquarel, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 35.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30.4 x 39.8 cm / 42.4 x 52 cm.
Verkocht voor € 80
4x zeefdruk, alle r.o. potlood gesigneerd en gedateerd 1981-1994, max. incl. lijst 68 x 53 cm.
Verkocht voor € 140
Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1992, 45 x 57 cm / 72 x 88 cm.
Verkocht voor € 130
Handgekleurde kopergravure, 24.5 x 49 cm / 35.5 x 59 cm.
Verkocht voor € 30
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 / 51 x 61 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, verso gedateerd 1945 en geannoteerd: de Zuidergasfabriek en watertoren aan de Amstel te Amsterdam, gezien vanuit oostelijke richting," 20 x 26.5 cm / 26 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 60
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1913, 39.5 x 29.5 cm / 50.5 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 20
Aquarel, l.o. Greeve of Greuve gesigneerd, 40 x 60 cm / 53.5 x 73.5 cm.
Verkocht voor € 40
Aquarel, r.b. gesigneerd en gedateerd 1969, 33 x 21 cm / 46.5 x 34 cm - foxing.
Verkocht voor € 110
Verkocht voor € 90
Marouflé, niet gesigneerd, 22.5 x 29 cm / 36 x 42 cm - verso toegeschreven.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, l.o. onduidelijk (W...ier?) gesigneerd, 60 x 90 cm / 82 x 112 cm.
Verkocht voor € 600
Ingekleurde kopergravure, afkomstig uit "Cary's New Universal Atlas," Londen 1799, 49 x 54 cm / 56 x 64 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 21.5 x 27 cm / 34 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd 80 x 60 cm / 105 x 85 cm - restauratie.
Verkocht voor € 70