Kavels per pagina:

Lotnummer 2177

Een vleesschaal en een botervloot, China, Qianlong, tweede helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, l. schaal: 30.7 cm, botervloot: h. 7.5 cm, ø, 12.5 cm - één oortje gekramd en één oortje gerestaureerd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2178

Twee bordjes, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met decor van figuren, beide aan onderzijde gemerkt met Chenghua merk, ø 21.2 cm - 1 bord heeft minieme chips aan achterzijde.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 2179

Een serie van zes schoteltjes en vier kopjes, China, tweede helft 18e eeuw

Kapucijner geglazuurd porselein met famille rose floraal decor, ø schoteltjes : 11.9 cm - 1 schotel heeft een gelijmde schilfer.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2180

Een serie snijstukken van de 8 Onsterfelijken, China, ca. 1900

Been, ca. 20 cm, op houten hockers met lakzegels - 1 ontbreekt.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2181

Twee schotels, Diana Cargo, China, 1817

Blauwwit porselein, ø 28 cm - beide met haarlijn.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2182

Een windvaan, Indonesië, mogelijk Bali

Deels verguld en rood geschilderd hout, decor van fabeldieren, deels gelijmd en één stuk dient opnieuw gelijmd te worden, h. 66 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2183

Een kavel divers porselein, China en Japan

Polychroom, w.o. een kop-en-schotel met opgelegd decor van slangen en bloemen en een schaal in bronzen monturen - defecten.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2184

Twee borden, China, Kangxi en later

Blauwwit porselein, waarvan één met centraal decor van vrouwen in tuin omringd door florale motieven, ø 22 cm - haarlijntjes, en de ander met centraal decor van go spelende figuren omringd door florale motieven, ø 24.8 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2186

Vijf diverse BWG zilveren doosjes en houders, Tibet

BWG, w.o. een reisaltaarkastje, met filigrainwerk en ingelegd met koraal en turkoois, l. 4 - 6 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2187

Vijf borden, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met diverse florale decor, ø ca. 21 cm - schilfertjes.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2188

Een kavel diverse aziatica

W.o. een ketel, twee benen snijstukjes, een cloisonné vaas, Tibetaanse bellen en een gebedsmolen.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2189

Twee borden, China, Kangxi, 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, ø 26.7 en 27.5 cm - minieme defecten.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2190

Twee antieke vetlampen, Zuidoost-Azië

Koper, op hoge voet, h. 60 en 70 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2191

Zeven diverse borden, China, 18e eeuw

Polychroom porselein, ø 22 - 23 cm - defecten.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2192

Tien diverse borden, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22 - 23.5 cm.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 2193

Twee diverse bordjes, China, 1x Kangxi, ca. 1700 en 1x Kangxi stijl, 19e eeuw

Blauwwit porselein, één met decor 'Scheveningen', ø 20 cm - haarlijnen, en de ander met decor van soldaten, ø 20.5 cm - gelijmd.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2194

Twee diverse borden, Japan, ca. 1700

Blauwwit en Imari porselein, beide met floraal decor, ø 27.5 en 30 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2195

Een groenjade ketting

ø 6-7 mm, l. 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2196

Een kavel Imari porselein

Bestaande uit kopjes, schoteltjes, kom en steelvaas, max. h. 15.3 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2197

Een kavel Amsterdams bont porselein, China 18e eeuw

Bestaande uit twee kommen, drie kopjes met oor, twee kopjes en drie schoteltjes.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2198

Een crackleware bord, China vroege 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van de Onsterfelijken met bronskleurige buitenrand, ø 33 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2199

Twee paar borden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, met decor van pioenen- 1 met haarlijn en 1 met bakfout, en decor van bamboe - 1 met bakfout en beide minieme frittings, beide ø 23 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2200

Drie maal porselein, China, Ming en 20e eeuw

Porselein, een antieke Boerenming kom, ø 15 cm, een waterbakje met figuur, l. 13 cm, en een transferware dekselpot, h. 14 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2201

Een Senufo stijl masker

Gestoken hout, gezicht voorzien van scarification en bekroond door vogel geflankeerd door apen, h. 57 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2202

Een klapmutsje, China, Wanli-stijl

Blauwwit porselein met aan binnenzijde een centraal decor van vogel en rand met decor van antiquiteiten en florale motieven, h. 6 cm, ø 9.7 cm - haarlijn.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: