Blauwwit porselein, l. schaal: 30.7 cm, botervloot: h. 7.5 cm, ø, 12.5 cm - één oortje gekramd en één oortje gerestaureerd.
Verkocht voor € 160
Blauwwit porselein met decor van figuren, beide aan onderzijde gemerkt met Chenghua merk, ø 21.2 cm - 1 bord heeft minieme chips aan achterzijde.
Verkocht voor € 750
Kapucijner geglazuurd porselein met famille rose floraal decor, ø schoteltjes : 11.9 cm - 1 schotel heeft een gelijmde schilfer.
Verkocht voor € 550
Been, ca. 20 cm, op houten hockers met lakzegels - 1 ontbreekt.
Verkocht voor € 200
Blauwwit porselein, ø 28 cm - beide met haarlijn.
Verkocht voor € 100
Deels verguld en rood geschilderd hout, decor van fabeldieren, deels gelijmd en één stuk dient opnieuw gelijmd te worden, h. 66 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom, w.o. een kop-en-schotel met opgelegd decor van slangen en bloemen en een schaal in bronzen monturen - defecten.
Verkocht voor € 440
Blauwwit porselein, waarvan één met centraal decor van vrouwen in tuin omringd door florale motieven, ø 22 cm - haarlijntjes, en de ander met centraal decor van go spelende figuren omringd door florale motieven, ø 24.8 cm.
Verkocht voor € 160
BWG, w.o. een reisaltaarkastje, met filigrainwerk en ingelegd met koraal en turkoois, l. 4 - 6 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit porselein met diverse florale decor, ø ca. 21 cm - schilfertjes.
Verkocht voor € 360
W.o. een ketel, twee benen snijstukjes, een cloisonné vaas, Tibetaanse bellen en een gebedsmolen.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, ø 26.7 en 27.5 cm - minieme defecten.
Verkocht voor € 200
Koper, op hoge voet, h. 60 en 70 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom porselein, ø 22 - 23 cm - defecten.
Verkocht voor € 160
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 22 - 23.5 cm.
Verkocht voor € 440
Blauwwit porselein, één met decor 'Scheveningen', ø 20 cm - haarlijnen, en de ander met decor van soldaten, ø 20.5 cm - gelijmd.
Verkocht voor € 130
Blauwwit en Imari porselein, beide met floraal decor, ø 27.5 en 30 cm.
Verkocht voor € 110
Bestaande uit kopjes, schoteltjes, kom en steelvaas, max. h. 15.3 cm.
Verkocht voor € 220
Bestaande uit twee kommen, drie kopjes met oor, twee kopjes en drie schoteltjes.
Verkocht voor € 280
Polychroom porselein met decor van de Onsterfelijken met bronskleurige buitenrand, ø 33 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, met decor van pioenen- 1 met haarlijn en 1 met bakfout, en decor van bamboe - 1 met bakfout en beide minieme frittings, beide ø 23 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein, een antieke Boerenming kom, ø 15 cm, een waterbakje met figuur, l. 13 cm, en een transferware dekselpot, h. 14 cm.
Verkocht voor € 50
Gestoken hout, gezicht voorzien van scarification en bekroond door vogel geflankeerd door apen, h. 57 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met aan binnenzijde een centraal decor van vogel en rand met decor van antiquiteiten en florale motieven, h. 6 cm, ø 9.7 cm - haarlijn.
Verkocht voor € 110