Kavels per pagina:

Lotnummer 2152

Een dekseldoos, West-Afrika

Gestoken hout, in de vorm van een figuur liggend op paard, h. 37 x b. 65 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2153

Een beeld van een ruiter op panter, Afrika

Gepolychromeerd hout, uit 2 delen - gelijmd, h. 51 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2154

Een Kota stijl paneel, Congo of Gabon

Met latoenkoper omkleed hout, h. 87 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2155

Een beeld van een bloemstuk, China

Speksteen, h. 44 cm - enkele defecten.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2156

Vijf diverse maskers en 3 beelden, Afrika

Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 2157

Een tas/container, West-Afrika

Gestoken hout, met decor van geknevelde figuren, 38 x 32 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2158

Een Ashanti stijl, Janus kop, Ghana

Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2159

Tien diverse gestoken beeldjes

Hout, w.o. Ashanti stijl, Dogon-stijl, en een Teppanom figuur, h. 20-36.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2160

Een antiek boeddha beeld, Zuidoost-Azië

Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2161

Een theepotje, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 13 cm - gerestaureerd en niet originele deksel.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2162

Een balustervormige vaas, China, ca. 1900

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 23.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2163

Een wijnkan, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 21.3 cm - chip.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2164

Een blaaspijp en een koker, Dayak stijl

Bamboe, l. 44 en 100 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2165

Een 4-persoons, 12-delig thee servies, China, eerste helft 20e eeuw

Tin en bakeliet, max. h. 17 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2166

Polychroom porselein met floraal decor, h. 12.5 cm - deksel met twee chips en knop mist een deel van het glazuur.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2167

Een steelvaas vermaakt tot pot, China, 17e eeuw

Blauwwit porselein met decor van man met twee dienaren in tuin, 18.2 cm - deksel vastgelijmd.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 2168

Een theepotje, China 18e eeuw

Kapucijner geglazuurd porselein met floraal decor in cartouches, h. 12.7 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2169

Een serie van drie theebusjes, Japan, ca. 1720

Porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 13 cm - één niet bijbehorende deksel.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2170

Een diorama, China

Kurk met gesneden voorstelling van tempel met brug en bomen in houten kast met glazen ruitjes, h. 26.3 cm x b. 42 x d. 9.8 cm.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 2171

Een theepotje, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met aan twee zijdes een decor van zotjes die een vaas verplaatsen, vogels en florale motieven, h. 10 cm - deksel met chip.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2172

Een geribd trekpotje, China 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. -deksel met twee chipjes/schilfers aan binnenzijde.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2173

Een Imari theepot, Japan, 17/18e eeuw

Porselein, h. 12.5 cm - deksel niet bijbehorend.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2174

Een theepotje, China, tweede helft 18e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 12 cm - oor gelijmd, deksel met chips en vermoedelijk niet bijbehorend.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2175

Een grote en een kleine rentjong en een klein kapmes

l. 23.5 - 42 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2176

Een kavel divers antiek Imari porselein, Japan

Bestaande uit drie diverse dekselpotjes, rond dekselschaaltje, bordje, ø 17.7 cm en een vaas, h. 18.5 cm.

Verkocht voor € 300

Kavels per pagina: