Gestoken hout, in de vorm van een figuur liggend op paard, h. 37 x b. 65 cm.
Verkocht voor € 100
Gepolychromeerd hout, uit 2 delen - gelijmd, h. 51 cm.
Verkocht voor € 60
Met latoenkoper omkleed hout, h. 87 cm.
Verkocht voor € 60
Speksteen, h. 44 cm - enkele defecten.
Verkocht voor € 160
Gestoken hout, h. 25 - 54 cm.
Te koop voor € 60
Gestoken hout, met decor van geknevelde figuren, 38 x 32 cm.
Verkocht voor € 80
Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.
Te koop voor € 160
Hout, w.o. Ashanti stijl, Dogon-stijl, en een Teppanom figuur, h. 20-36.5 cm.
Verkocht voor € 40
Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.
Te koop voor € 80
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 13 cm - gerestaureerd en niet originele deksel.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 23.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 21.3 cm - chip.
Verkocht voor € 480
Bamboe, l. 44 en 100 cm.
Verkocht voor € 20
Tin en bakeliet, max. h. 17 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom porselein met floraal decor, h. 12.5 cm - deksel met twee chips en knop mist een deel van het glazuur.
Verkocht voor € 140
Blauwwit porselein met decor van man met twee dienaren in tuin, 18.2 cm - deksel vastgelijmd.
Verkocht voor € 750
Kapucijner geglazuurd porselein met floraal decor in cartouches, h. 12.7 cm.
Verkocht voor € 140
Porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 13 cm - één niet bijbehorende deksel.
Verkocht voor € 80
Kurk met gesneden voorstelling van tempel met brug en bomen in houten kast met glazen ruitjes, h. 26.3 cm x b. 42 x d. 9.8 cm.
Verkocht voor € 52
Blauwwit porselein met aan twee zijdes een decor van zotjes die een vaas verplaatsen, vogels en florale motieven, h. 10 cm - deksel met chip.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein met floraal decor, h. -deksel met twee chipjes/schilfers aan binnenzijde.
Verkocht voor € 120
Porselein, h. 12.5 cm - deksel niet bijbehorend.
Verkocht voor € 60
Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 12 cm - oor gelijmd, deksel met chips en vermoedelijk niet bijbehorend.
Verkocht voor € 90
l. 23.5 - 42 cm.
Verkocht voor € 45
Bestaande uit drie diverse dekselpotjes, rond dekselschaaltje, bordje, ø 17.7 cm en een vaas, h. 18.5 cm.
Verkocht voor € 300