Kavels per pagina:

Lotnummer 2228

Vier diverse sculpturen van vogels met florale motieven

Jade en voorzien van houten voetstukjes, h. 23.6 - 27 cm, in ovp.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2229

Drie diverse sculpturen van vogels met florale motieven

Jade met houten voetstukjes, h. 24.5 - 31.8, in ovp.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2230

Een schaakspel, China

Benen stukken.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2231

Een Pita Maha-stijl beeld van een oude man met vaas, Bali midden 20e eeuw

Gestoken hardhout, h. 43 cm - beide armen met breuken, 1 lijmstuk losgelaten.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2232

Een kistje met ivoor bekleed, China einde 19e eeuw

(olifant) ivoor fraai gesneden en versierd, deksel licht gebogen, h. 7 x b. 10.5 x d. 12.5 cm - scharnieren defect, enkele stukjes ivoor defect.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2233

Dertien diverse (voornamelijk) gemberpotjes, China 19/20e eeuw

Porselein en aardewerk, w.o. vele groen geglazuurd, h. 9-15 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2234

Een serie van 5 koppen en 6 schoteltjes, Kangxi, China ca. 1700

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 8-13 cm- 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijnen, een schoteltje met haarlijnen, verder minieme randschilfers.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2235

Twee diverse schotels, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, een krab-en-baars schotel met gecontourneerde rand, Kangxi gemerkt, mogelijk later, ø 21.5 - grote haarlijn en een chipje uitlopend ineen korte haarlijn - daarbij een bord met floraal decor, late 18e eeuw, ø 22 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2236

Een 3-delig etagère kaststelletje, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, balustervormig, middelste met decor van een wijsgeer in landschap, geflankeerd door 2 vaasjes met zotjes om zich heen slaand met een bloesemtak, h. 9 cm - 1 deksel ontbreekt, 1 deksel met restauratie en chip, vaasjes gaaf.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2237

Een vetlamp, China ca. 1800

Blauwwit porselein, hoog model op schotel met oortje, geheel met decor van arabesken, vermoedelijk voor Perzische markt, h. 14.5 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2238

Drie kastvazen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. 1 paar met decor van zotjes die een vaas torsen - beide met halschip, en een vaas met decor van vogels, perziken en pioenen - deksel niet origineel, h. 23 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2239

Een kavel divers porselein, China 18e en 19e eeuw

Blauwwit porselein met diverse decors, 6 sets van kop-en-schotel, 3 losse kopjes en 2 losse schotels, ø 5 -15 cm - defectjes.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2240

Polychroom porselein, bestaande uit: een balustervormig Famille rose vaasje, h. 13.5 cm - bakfout, 2 café-au-lait sets van kop, schotel en deksel - frittings, een losse kop - randchipje, en een kapucijner kop-en-schotel.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2241

Een paar kannetjes, Japan, Arita, einde 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 19 cm - beide exemplaren met defecten.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2242

Een diep bord, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 24.5 cm - meerdere haarlijnen en schilfers.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 2243

Een schotel, Japan, 18e eeuw

Imari porselein, ø 34 cm - gelijmde schilfer.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2244

Tien schoteltjes, vijf kopjes en een kommetje, China, 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en floraal decor in vlakverdeling, gemerkt met jade karakters in dubbele cirkel, ø 9 - 13.3 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2245

Een schotel en een paar kommen, Diana Cargo, China, 1817

Blauwwit porselein, h. 7.5 cm, ø 16.5 - 27 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2246

Een kavel divers porselein, China en Japan, 18e eeuw en later

Kommetjes, schaaltjes, schoteltjes en een kannetje, h. 10 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2247

Bestaande uit een fles, h. 15 cm, twee kopjes, drie schoteltjes, een bordje, een kommetje (gelijmd) en een treef, ø 23.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2248

Een kommetje, China

Blauwwit porselein met decor van zotjes, Ming gemerkt, h. 6.6 cm, ø 12.1 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2249

Een paar rechthoekige bakjes, China, ca. 1900

Speksteen met gegraveerd decor van landschappen en karakters, h. 12.1 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2250

Twee (Yixing) trekpotjes, China en Japan

Aardewerk, h. 8 en 11 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2251

Een kavel divers, China

Bestaande uit vier hoornen lepels, een houten sculptuur van de onsterfelijke Li Tieguai, h. 27 cm, divers porselein, een handspiegel en een groene kom met metalen monturen.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2252

Twee diverse vazen en een deksel bekroond met tempelleeuw, China, naar archaïsch voorbeeld

Brons, h. 10.5 - 29 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Kavels per pagina: