Jade en voorzien van houten voetstukjes, h. 23.6 - 27 cm, in ovp.
Verkocht voor € 100
Jade met houten voetstukjes, h. 24.5 - 31.8, in ovp.
Verkocht voor € 80
Gestoken hardhout, h. 43 cm - beide armen met breuken, 1 lijmstuk losgelaten.
Verkocht voor € 160
(olifant) ivoor fraai gesneden en versierd, deksel licht gebogen, h. 7 x b. 10.5 x d. 12.5 cm - scharnieren defect, enkele stukjes ivoor defect.
Te koop voor € 65
Porselein en aardewerk, w.o. vele groen geglazuurd, h. 9-15 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 8-13 cm- 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijnen, een schoteltje met haarlijnen, verder minieme randschilfers.
Verkocht voor € 380
Blauwwit porselein, een krab-en-baars schotel met gecontourneerde rand, Kangxi gemerkt, mogelijk later, ø 21.5 - grote haarlijn en een chipje uitlopend ineen korte haarlijn - daarbij een bord met floraal decor, late 18e eeuw, ø 22 cm.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein, balustervormig, middelste met decor van een wijsgeer in landschap, geflankeerd door 2 vaasjes met zotjes om zich heen slaand met een bloesemtak, h. 9 cm - 1 deksel ontbreekt, 1 deksel met restauratie en chip, vaasjes gaaf.
Te koop voor € 80
Blauwwit porselein, hoog model op schotel met oortje, geheel met decor van arabesken, vermoedelijk voor Perzische markt, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein, w.o. 1 paar met decor van zotjes die een vaas torsen - beide met halschip, en een vaas met decor van vogels, perziken en pioenen - deksel niet origineel, h. 23 cm.
Verkocht voor € 160
Blauwwit porselein met diverse decors, 6 sets van kop-en-schotel, 3 losse kopjes en 2 losse schotels, ø 5 -15 cm - defectjes.
Verkocht voor € 480
Polychroom porselein, bestaande uit: een balustervormig Famille rose vaasje, h. 13.5 cm - bakfout, 2 café-au-lait sets van kop, schotel en deksel - frittings, een losse kop - randchipje, en een kapucijner kop-en-schotel.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met floraal decor, h. 19 cm - beide exemplaren met defecten.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met floraal decor, ø 24.5 cm - meerdere haarlijnen en schilfers.
Verkocht voor € 50
Imari porselein, ø 34 cm - gelijmde schilfer.
Te koop voor € 120
Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en floraal decor in vlakverdeling, gemerkt met jade karakters in dubbele cirkel, ø 9 - 13.3 cm.
Verkocht voor € 360
Blauwwit porselein, h. 7.5 cm, ø 16.5 - 27 cm.
Verkocht voor € 130
Kommetjes, schaaltjes, schoteltjes en een kannetje, h. 10 cm.
Verkocht voor € 260
Bestaande uit een fles, h. 15 cm, twee kopjes, drie schoteltjes, een bordje, een kommetje (gelijmd) en een treef, ø 23.5 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van zotjes, Ming gemerkt, h. 6.6 cm, ø 12.1 cm.
Verkocht voor € 45
Speksteen met gegraveerd decor van landschappen en karakters, h. 12.1 cm.
Verkocht voor € 40
Aardewerk, h. 8 en 11 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit vier hoornen lepels, een houten sculptuur van de onsterfelijke Li Tieguai, h. 27 cm, divers porselein, een handspiegel en een groene kom met metalen monturen.
Verkocht voor € 150
Brons, h. 10.5 - 29 cm.
Verkocht voor € 110