Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2255)

Vrijdag 14 februari, 18:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2227

Vier diverse borden, China, 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, ø 21.3 - 25.5 cm - één bord gelijmd en één bord gerestaureerd.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2228

Vier diverse sculpturen van vogels met florale motieven

Jade en voorzien van houten voetstukjes, h. 23.6 - 27 cm, in ovp.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2229

Drie diverse sculpturen van vogels met florale motieven

Jade met houten voetstukjes, h. 24.5 - 31.8, in ovp.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2230

Een schaakspel, China

Benen stukken.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2231

Een Pita Maha-stijl beeld van een oude man met vaas, Bali midden 20e eeuw

Gestoken hardhout, h. 43 cm - beide armen met breuken, 1 lijmstuk losgelaten.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2232

Een kistje met ivoor bekleed, China einde 19e eeuw

(olifant) ivoor fraai gesneden en versierd, deksel licht gebogen, h. 7 x b. 10.5 x d. 12.5 cm - scharnieren defect, enkele stukjes ivoor defect.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2233

Dertien diverse (voornamelijk) gemberpotjes, China 19/20e eeuw

Porselein en aardewerk, w.o. vele groen geglazuurd, h. 9-15 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2234

Een serie van 5 koppen en 6 schoteltjes, Kangxi, China ca. 1700

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 8-13 cm- 1 kopje gelijmd, 1 kopje met haarlijnen, een schoteltje met haarlijnen, verder minieme randschilfers.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2235

Twee diverse schotels, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, een krab-en-baars schotel met gecontourneerde rand, Kangxi gemerkt, mogelijk later, ø 21.5 - grote haarlijn en een chipje uitlopend ineen korte haarlijn - daarbij een bord met floraal decor, late 18e eeuw, ø 22 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2236

Een 3-delig etagère kaststelletje, China 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, balustervormig, middelste met decor van een wijsgeer in landschap, geflankeerd door 2 vaasjes met zotjes om zich heen slaand met een bloesemtak, h. 9 cm - 1 deksel ontbreekt, 1 deksel met restauratie en chip, vaasjes gaaf.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2237

Een vetlamp, China ca. 1800

Blauwwit porselein, hoog model op schotel met oortje, geheel met decor van arabesken, vermoedelijk voor Perzische markt, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2238

Drie kastvazen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, w.o. 1 paar met decor van zotjes die een vaas torsen - beide met halschip, en een vaas met decor van vogels, perziken en pioenen - deksel niet origineel, h. 23 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2239

Een kavel divers porselein, China 18e en 19e eeuw

Blauwwit porselein met diverse decors, 6 sets van kop-en-schotel, 3 losse kopjes en 2 losse schotels, ø 5 -15 cm - defectjes.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2240

Polychroom porselein, bestaande uit: een balustervormig Famille rose vaasje, h. 13.5 cm - bakfout, 2 café-au-lait sets van kop, schotel en deksel - frittings, een losse kop - randchipje, en een kapucijner kop-en-schotel.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2241

Een paar kannetjes, Japan, Arita, einde 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 19 cm - beide exemplaren met defecten.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2242

Een diep bord, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, ø 24.5 cm - meerdere haarlijnen en schilfers.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2243

Een schotel, Japan, 18e eeuw

Imari porselein, ø 34 cm - gelijmde schilfer.

Te koop voor € 120

Lotnummer 2244

Tien schoteltjes, vijf kopjes en een kommetje, China, 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en floraal decor in vlakverdeling, gemerkt met jade karakters in dubbele cirkel, ø 9 - 13.3 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2245

Een schotel en een paar kommen, Diana Cargo, China, 1817

Blauwwit porselein, h. 7.5 cm, ø 16.5 - 27 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2246

Een kavel divers porselein, China en Japan, 18e eeuw en later

Kommetjes, schaaltjes, schoteltjes en een kannetje, h. 10 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2247

Bestaande uit een fles, h. 15 cm, twee kopjes, drie schoteltjes, een bordje, een kommetje (gelijmd) en een treef, ø 23.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2248

Een kommetje, China

Blauwwit porselein met decor van zotjes, Ming gemerkt, h. 6.6 cm, ø 12.1 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2249

Een paar rechthoekige bakjes, China, ca. 1900

Speksteen met gegraveerd decor van landschappen en karakters, h. 12.1 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2250

Twee (Yixing) trekpotjes, China en Japan

Aardewerk, h. 8 en 11 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2251

Een kavel divers, China

Bestaande uit vier hoornen lepels, een houten sculptuur van de onsterfelijke Li Tieguai, h. 27 cm, divers porselein, een handspiegel en een groene kom met metalen monturen.

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: