Kavels per pagina:

Lotnummer 2203

Drie diepe schoteltjes, China, Kangxi, 17e eeuw

Blauwwit porselein met decor van landschappen en florale motieven in vlakverdeling, ø 13 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2204

Een kavel kop en schotels, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, bestaande uit twee diverse series van twee kopjes en schotels en een serie van drie kopjes en twee schotels, max. ø 11.3 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2205

Drie koppen en drie schotels, China, 19e eeuw en mogelijk ouder

Blauwwit porselein, alle voorzien van decor met gestileerde feniksen en florale motieven, schotels met Jade karakter gemerkt en kopjes met 4 karakter Kangxi merken, ø schotels: 13 cm, h. kopjes: 7 cm - enkele minieme defecten, w.o. 2 koppen met kleine haarlijnen.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2206

Vijf kopjes, China, 18e eeuw

Porselein, 3x Mandarijn met decor van acrobaten, ø 77 cm - alle drie met defecten, en 2x eierschaal met decor van figuren, vermoedelijk Yongzheng, ø 7.7 cm.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 2207

Negen thee/koffie kopjes, China 18e eeuw

Polychroom porselein met diverse decors.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 2208

Een kavel kopjes en schoteltjes, China, 18e eeuw

Polychroom porselein met diverse decors, max. ø 16.5 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2209

Twee diverse kommen en een bordje, China 19/20e eeuw

Blauwwit porselein, één kom en één bord met floraal decor in vlakverdeling en één kom met decor van landschappen, alle voorzien van 4 karakter Kangxi merken, h. 5.5 en 6 cm, ø 11 - 20 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2210

Twee octagonale kommen, China, Kangxi, 17/18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van van figuren in landschap, h. 5.6 en 6.1 cm, ø 9.4 en 11.4 - kleine exemplaar met schilfers.

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2211

Een kavel met 30 kopjes en schoteltjes, China, 17/18e eeuw

Blauwwit porselein met diverse decors.

Verkocht voor € 950

Lotnummer 2212

Een serie van zes schoteltjes, China, 19e eeuw

Cafè au lait geglazuurd porselein met blauwwit decor van landschappen en florale motieven in vlakverdeling, alle gemerkt met 4 karakter Kangxi merk, ø 12.5 cm - schilfers en één gelijmd.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2213

Een schaaltje, China, Kangxi, 17/18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van lange lijzen en florale motieven in vlakverdeling, aan onderzijde gemerkt met jade karakter, h. 3.3 cm, ø 14.5 cm - stervormig haarlijntje in bodem.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2214

Twee schoteltjes, China, eerste helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, beide met decor van een draak, 10.7 en 11.7 cm - grote exemplaar met 2 haarlijnjes en minieme chip, klein exemplaar met schilfers.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2215

Acht schoteltjes en drie kopjes, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met diverse decors met figuren, bestaande uit een serie van drie kopjes, h. 3.5 cm, een serie van vier schoteltjes, en twee series van twee schoteltjes, ø 10.2 - 13 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 2216

Zeven schoteltjes en twee kopjes, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met diverse decors met figuren, h. 3.8 en 4.1 cm, ø 10.8 - 14 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2217

Een kop houder / standaard en kopje, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, h. beide: 4.6 cm, ø 8 en 9 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2218

Twee diverse kannetjes, China 18e eeuw

1x famille rose porselein met decor van figuren, h. 10 cm - oor en tuit gelijmd en 1x Imari porselein met floraal decor, h. 9.5 cm - tuit met schilfer.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2219

Een antiek steelvaasje, China

Monochroom blauw porselein, h. 15.5 cm - glazuur bakfout.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2220

Een vaasje, China, 19e eeuw

Famille noir porselein met decor van vogels en pioenrozen, aan onderzijde gemerkt met dubbele blauwe cirkel, h. 12.6 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2221

Een balustervormig vaasje en een trekpotje, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein met floraal decor, tuit van trekpotje met zilveren montuur, h.7.6 en 9.6 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2222

Een kavel divers porselein, China, 18e eeuw

Bestaande uit een bord (gekramd), ø 22.6 cm, een kleine kwispedoor (gekramd), een hexagonaal vaasje (schilfers), h. 12.6 cm, een zoutschaaltje (reparatie) en een dekselbakje met twee oren (één oor gebroken, wel aanwezig).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2223

Een kavel divers porselein

Bestaande uit een blanc de Chine tempelleeuw met houder, h. 12.5 cm, twee blanc de Chine figuurtjes (1 met haarlijn) en een kopje, twee diverse schoteltjes, ø 10.4 en 15.2 cm en een dekseldoosje met decor van figuren.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2224

Een kom, China, 19e eeuw

Famille jaune porselein met decor van feniksen en pioenrozen, h. 6.2 cm, ø 13.6 cm - haarlijn.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2225

Een druivenschotel, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, ø 38.3 cm - gelijmd.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2226

Een paar dubbelborden en een los bord, China 18e eeuw

Porselein met floraal decor, ø 26.5 - 27.5 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2227

Vier diverse borden, China, 18/19e eeuw

Blauwwit porselein, ø 21.3 - 25.5 cm - één bord gelijmd en één bord gerestaureerd.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: