Kavels per pagina:

Lotnummer 2027

Een schotel, China, ca. 1900

Famille verte porselein met decor van vogels in granaatappelboom en pioenrozen, ø 46.5 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2028

Een balustervormige dekselvaas, China eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met floraal decor, h. 44 cm - kleine chip aan binnenzijde deksel.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2029

Drie penselenpotten, China midden 20e eeuw

Alle porselein, Famille rose met Lange Lijs en zotje bij kersenboom en karakters, man met paarse jas en zotje en een blauwe draak met karakters, h. 11-12.5 cm - porselein goed, decor met sleetse plekken, vooral bij voorstelling van man met zotje, daarbij is een derde figuur volledig verpoetst.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2030

Een beeld van de geluksgod Lu, China

Brons, h. 30 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2031

Een cilindrische Famille rose vaas, hoedenstandaard, China midden 20e eeuw

Porselein met decor van hoogwaardigheidsbekleder met zotjes in tuin en karakters, h. 28.5 cm - porselein gaaf, decor enigszins sleets.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2032

Een dekseldoosje en een schoteltje, China midden 20e eeuw

Beide porselein met polychroom decor, dekseldoos met landschapsdecor en karakters, h. 12 cm, schoteltje met Lange Lijs met waaier in tuin, ø 16 cm - schoteltje met haarlijn en chipje.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 2033

Een schotel met pioendecor, Japan

Blauwwit porselein, crackleware, ø 38 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2034

Een beeldje van een Budai, China

Tropisch hout, h. 12 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2035

Een beeld van een godheid met waaier, China

Brons, staand op leeuw, h. 42 cm.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2036

Een groot model cloisonné vaas, Japan Meiji

Met decor van vogels, pioenen en chrysanten, h. 90 cm - veel schade aan emaille.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2037

Een kookpot, vermoedelijk Afrika

Klei, h. 36 cm, met ingedrukte touwmotieven, - chip van hals.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2038

Een kavel diverse voornamelijk Oriëntaalse sieraden

W.o. groenjade armband, benen ketting, hangers, bloedkoralen staafjesketting.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2039

Negen manilla's

Brons, l. ca. 6 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2040

Een beeld van een Boeddha op lotustroon

Zinklegering, h. 37 cm.

Richtprijs € 60 - 60

Lotnummer 2041

Vijf akar bahar armbanden, Azië

Zwart koraal, ø 6.5 - 9.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2042

Een verzameling etnografische sieraden

W.o. handelskralen colliers, armbanden, enkele Chinese benen snijstukjes en losse kralen van o.a. turkoois.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2043

Een hocker, China

Gezwart tropisch hout, met decor van draken, h. 45 en ø 30 cm.

Richtprijs € 50 - 100

Lotnummer 2044

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 12 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2045

Een grote kom met ajourrand, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 17 cm, ø 35 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2046

Een schotel, China

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, ø 37.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2047

Een kavel voornamelijk antiek porselein, China

Voornamelijk blauwwit, veel defecten.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2048

Een serie in elkaar gestapelde manden

Riet met polychroom lakwerk, h. 14 cm, ø 33 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2049

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2050

Een paar dekseldozen in de vorm van eenden, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 22.5 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2051

Een textielwerk, China, eerste helft 20e eeuw

Zijde met geborduurd decor van feniksen en florale motieven, 148 x 148 cm.

Richtprijs € 50 - 100

Kavels per pagina: