Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2255)

Vrijdag 14 februari, 18:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2026

Een schotel, China, ca. 1900

Famille verte porselein met centraal decor van kostbaarheden en rand met florale motieven, ø 38 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2027

Een schotel, China, ca. 1900

Famille verte porselein met decor van vogels in granaatappelboom en pioenrozen, ø 46.5 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 2028

Een balustervormige dekselvaas, China eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met floraal decor, h. 44 cm - kleine chip aan binnenzijde deksel.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2029

Drie penselenpotten, China midden 20e eeuw

Alle porselein, Famille rose met Lange Lijs en zotje bij kersenboom en karakters, man met paarse jas en zotje en een blauwe draak met karakters, h. 11-12.5 cm - porselein goed, decor met sleetse plekken, vooral bij voorstelling van man met zotje, daarbij is een derde figuur volledig verpoetst.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2030

Een beeld van de geluksgod Lu, China

Brons, h. 30 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2031

Een cilindrische Famille rose vaas, hoedenstandaard, China midden 20e eeuw

Porselein met decor van hoogwaardigheidsbekleder met zotjes in tuin en karakters, h. 28.5 cm - porselein gaaf, decor enigszins sleets.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2032

Een dekseldoosje en een schoteltje, China midden 20e eeuw

Beide porselein met polychroom decor, dekseldoos met landschapsdecor en karakters, h. 12 cm, schoteltje met Lange Lijs met waaier in tuin, ø 16 cm - schoteltje met haarlijn en chipje.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2033

Een schotel met pioendecor, Japan

Blauwwit porselein, crackleware, ø 38 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2034

Een beeldje van een Budai, China

Tropisch hout, h. 12 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2035

Een beeld van een godheid met waaier, China

Brons, staand op leeuw, h. 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2036

Een groot model cloisonné vaas, Japan Meiji

Met decor van vogels, pioenen en chrysanten, h. 90 cm - veel schade aan emaille.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2037

Een kookpot, vermoedelijk Afrika

Klei, h. 36 cm, met ingedrukte touwmotieven, - chip van hals.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2038

Een kavel diverse voornamelijk Oriëntaalse sieraden

W.o. groenjade armband, benen ketting, hangers, bloedkoralen staafjesketting.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2039

Negen manilla's

Brons, l. ca. 6 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2040

Een beeld van een Boeddha op lotustroon

Zinklegering, h. 37 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2041

Vijf akar bahar armbanden, Azië

Zwart koraal, ø 6.5 - 9.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2042

Een verzameling etnografische sieraden

W.o. handelskralen colliers, armbanden, enkele Chinese benen snijstukjes en losse kralen van o.a. turkoois.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2043

Een hocker, China

Gezwart tropisch hout, met decor van draken, h. 45 en ø 30 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2044

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van zotjes en figuren en voorzien van metalen handvatten, h. 12 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2045

Een grote kom met ajourrand, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 17 cm, ø 35 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2046

Een schotel, China

Famille rose porselein met decor van vogels en florale motieven, ø 37.5 cm.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2047

Een kavel voornamelijk antiek porselein, China

Voornamelijk blauwwit, veel defecten.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2048

Een serie in elkaar gestapelde manden

Riet met polychroom lakwerk, h. 14 cm, ø 33 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2049

Een theepot, China

Polychroom porselein met decor van een landschap en karakters en voorzien van metalen handvatten, h. 16 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2050

Een paar dekseldozen in de vorm van eenden, China

Blauwwit porselein met floraal decor, h. 22.5 cm.

Te koop voor € 200

Kavels per pagina: