Koperlegering, beide met centrale voorstelling van een jachthond en diverse randdecoratie m.b.t. de jacht, op eikenhouten plank bevestigd, 22 x 27 cm.
Verkocht voor € 75
Voorzien van latoenkoperen behuizing en slinger, met polychrome florale beschildering, adres Louis Jacquin à St. Etienne
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, h. 29 - 40.5 cm.
Verkocht voor € 180
Polychroom porselein, gemerkt met gekroonde L, h. 18 cm.
Verkocht voor € 40
In deels gezwart houten kast, voorzien van messing monturen en bekroond door dito beeldje van een fluitspelende putto, met FHS Hermle uurwerk, h. 76 cm
Verkocht voor € 440
"The Holy Bible" oud en nieuw, Oxford 1856 en "the book of common prayer", Oxford 1857, h. 15 cm.
Verkocht voor € 45
Zwartmarmeren kast, met messing appliques met decor van banderols, bekroond door messing beeld van een bloemenmeisje in 18e-eeuwse kledij, h. 54 cm.
Verkocht voor € 180
Met blauw en wit geëmailleerde wijzerplaat, rocaillevorm met bladmotieven, h. 53 cm
Verkocht voor € 100
Albast en zwart marmer, verguld messing appliques met decor van palmetten en rozetten, h. 43 cm.
Verkocht voor € 260
Messing, met florale motieven en voorzien van kaarsendovers, h. 57 cm.
Verkocht voor € 180
Koper met reliëf motief in de rand, h. 3.5 x ø 7 cm.
Verkocht voor € 45
Verguld messing op albasten voet, met decor van festoenen en kabelrand, h. 43.5 cm.
Verkocht voor € 200
Brons op zwartmarmer voetstuk, h. 27.5 cm - butsje schouder.
Verkocht voor € 35
Verguld messing, met decor van jachttrofeeën en voluten, met geëmailleerde wijerplaat, h. 47 cm.
Verkocht voor € 240
Verguld messing met decor van acanthusbladeren en voluten, h. 44 cm.
Verkocht voor € 110
Goud- en marmerkleurig beschilderd hout en gips en antraciet kappen, h. 79 cm - defecten in gips.
Te koop voor € 60
Messing, met decor van maskeron en arabesken, h. 37 cm.
Verkocht voor € 50
Deels verguld porselein met decor van rocailles, h. cm -sleetse plekjes in vergulding.
Verkocht voor € 100
Messing, met decor van maskerons en palmetrand, h. 31 cm (incl. kapjes).
Verkocht voor € 60
Blik, later groengeschilderd, h. 21 cm.
Verkocht voor € 20
Groen en bronskleurig gepatineerd metaal, h. 44.5 cm - werkt.
Verkocht voor € 20
Houten steel bekroond door gesneden vogel en voet voorzien van asbak, h. 54 cm.
Verkocht voor € 25
Hout met snijwerk van bladeren, h. 6.5 x b. 61 x d. 38 cm.
Te koop voor € 40
Porselein met decor van vogel, vlinder en bloesemtakken, 36 x 56 cm.
Verkocht voor € 60