Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een kavel aardewerk m.b.t. Leiden

Vier cloisonnétegels, De Porceleyne Fles Delft - grootste gerestaureerd, een miniatuur kookpot, h. 8 cm, een Leidse pijp en een bierpul met tinnen klep, h. 16 cm.

Verkocht voor € 90

Een hexagonale hanglamp, Amsterdamse school ca. 1920

Te koop voor € 200

Lotnummer 502

Koper met gebogen melkglazen ruiten, ø 53 en h. 37 cm (excl. touw).

Te koop voor € 200

Lotnummer 503

Een tafelklok, naar 18e eeuws voorbeeld

In wortelnoten fineer kast, voorzien van maanstand, adres John Smith, London, vermoedelijk Warmink, h. 40 cm.

Verkocht voor € 220

Een wandregulateur, Remember Company, Gebr. Resch, Oostenrijk, ca. 1880

Uurwerk in mahoniefineer op grenenhouten kast met glazen ruitjes, h. 128 cm - 1 zijruit gebroken.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 505

Een 6-persoons, 83-delig servies, Edme, Wedgwood, Engeland

Bestaande uit 6 dinerborden, 6 diepe borden, 6 ontbijtborden, 6 dessertbordjes, 6 broodbordjes, 6 soepkommen met schotels, 6 eierdoppen, 6 koffiekopjes en schotels, 6 theekopjes en schotels, 2 dekschalen en een losse schaal, 1 sauskom, 1 botervloot, 1 grote ovale schaal, 1 kom, 1 schaaltje op voet, 1 theepot, 1 theekom en 1 schemerlamp, daarbij 6 soepkommen met 4 schotels, Windsor, Wedgwood, Engeland - enkele defecten.

Verkocht voor € 360

Een tafelklokje, ca. 1900

In wortelnoten kast, voorzien van maanstand en dagaanduiding, adres H. van Niel Hz., Haarlem, h. 34 cm.

Verkocht voor € 140

Een herinneringsschotel, Rozenburg, Den Haag 1913

Polychroom plateel, uitgegeven ter gelegenheid van de opening van het Vredespaleis in Den Haag, ø 26.7 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 508

Een Friese staartklok met scheepjesmechaniek en dubbelkap, ca. 1800

Mahoniehouten behuizing, beschilderd en deels verguld metalen wijzerplaat, uurwerk met wekkerfunctie, bekroond door atlas geflankeerd door bazuinspelende engeltjes, h. 166 cm.

Verkocht voor € 950

Lotnummer 509

Een likeurstel in de vorm van een uil, vroege 20e eeuw

Met blauwglas, h. 31 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 510

Een bureaustoel, einde 19e eeuw

Eikenhout met blauwe stoffen bekleding.

Verkocht voor € 60

Een beeld van een atlete, Karl Ens Volkstedt, jaren '30

Polychroom porselein h. 31.5 cm.

Verkocht voor € 170

Een siervaas, Franz Anton Mehlem, Royal Bonn, 19e eeuw

Te koop voor € 120

Lotnummer 513

Een beeldje van een bloedhond, Bing & Grøndahl ca. 1950

Polychroom porselein, model 1570, met schilderssignatuur, h. 13 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 514

Een dienblad, Alessi

Chroom en kunststof, naar ontwerp van Philippe Starck, 45 x 30 cm.

Verkocht voor € 35

Een serie van zes eetkamerstoelen, 19e eeuw

Eikenhout met afneembare webbing zittingen.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 516

Een kostbaarhedenkistje en een tabaskdoos

Porselein met florale motieven en vergulde monturen, Limoges, h. 9 x b. 14.5 x d. 8 cm - bovenste plaquette los, en blik met gelithografeerde afbeelding van Peter de Grote in Zaandam, h. 3 x b. 13 x d. 8 x cm - sleetse plekken.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 517

Juliaan Dillens (1849-1904) - "Strijdvlegel"

Brons, h. 46 cm - stok strijdvlegel verbogen.

Verkocht voor € 450

Een betaaltafel, Midden-Europa, 19e eeuw

Notenhout, één lade voorzien van ijzeren beslag, h. 83 x b. 108.5 x d. 61.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 519

Een 6-persoons, 26-delig servies, Nabob, Mason's, Engeland, tweede kwart 20e eeuw

Softpaste porselein met transferdecor, bestaande uit 6 grote borden, 6 kleine borden, 6 diepe borden, 2 dekschalen, 1 soepterrine, 1 sauskom, 1 grote en 1 kleine kom, 1 vierkante schaal en 1 ovale schaal.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 520

Een paar Directoire stijl eetkamerstoelen, P.J. Mesker, Zupthen, 19/20e eeuw

Mahoniefineer met messing biesintarsia en beslag en blauwe stoffen bekleding.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 521

Een Perzisch loper

Handgeknoopt wol, 305 x 92 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 522

Twee Nikon fotocamera's

Een Nikon F55 en een Nikon F-501 in originele verpakking met een zoom objectief 100-200mm Sigma f4.5

Verkocht voor € 60

Lotnummer 523

Een stereokijker, ca. 1900

Daarbij 16 plaatjes en 17 toverlantaarnplaatjes.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 524

Een plastiek van een panter, Otto Jarl (1856-1915) voor Royal Dux, Tsjecho-Slowakije, eerste kwart 20e eeuw

Porselein, h. 19.5, l. 38 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: