Meubels, curiositeiten en varia deel 1 (nrs. 500 - 946)

Woensdag 27 november, 18.30 uur

Kavels per pagina:

Lotnummer 525

Een antieke duwslee met Hindeloopen handvat

Grenenhout en roodgeschilderd ijzer, h. 83 x l. 90 x b 47. cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 526

Een 103-delig servies, Blue Danube, Japan

Blauwwit porselein, bestaande uit 12 dinerborden, 16 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 18 diepe borden, 20 fruitschaaltjes in twee formaten, 11 taartbordjes, 2 dekschalen, 1 sauskom, 1 botervloot, 3 diverse kommen en 3 diverse schalen, 1 kandelaar, 1 roomkan, 6 bekers en 8 mokken, daarbij een gecraqueleerde ovale schaal.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 527

Een schaal, Mycenae, Engeland, einde 19e eeuw

Soft paste porselein met blauw transferdecor, 46.7 x 39.4 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 528

Een icoon, museum replica, uitgegeven door Byzantine and Christian Museum, Athene, Griekenland

Paneel met schildering van Maria met kind en voorzien van 1e gehalte zilveren oklad, 19.1 x 14.7 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 529

Een armstoel, Willem III

Mahoniehout, met gestoken decor van voluten, voorzien van sleetse blauwvelours bekleding.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 530

Een bijzettafeltje, einde 19e eeuw

Mahoniefineer, h. 75 x b. 71 x d. 49 cm.

Verkocht voor € 55

Lotnummer 531

Negen diverse tegels, Holland voornamelijk 17e en 18e eeuw

Blauwwit, met decor van gebouwen en landschappen - diverse defecten.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 532

Twaalf tegels met decor van zeewezens, Holland 17e eeuw en later

Blauwwit - diverse defecten.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 533

Dertien tegels met decor van bloemen, Holland voornamelijk 17e eeuw

2 polychroom gedecoreerd, 11 blauwwit, w.o. kwadraattegels - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 534

Twaalf tegels met religieuze en mythologische voorstellingen, Holland 17e-18e eeuw

Blauwwit en mangaan, w.o. medaillontegels; Mozes, de onthoofding van Johannes de Doper, drie engeltjes, Galatea, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 535

Zeven Wanli tegels met voorstellingen van dieren, Holland 17e eeuw

Blauwwit, w.o. zwijntjes, hondje, koe, eend, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 536

Acht tegels met voorstellingen van dieren, Holland 17e eeuw

Blauwwit,w.o. balustertegels, olifant, eenhoorn (beide gebarsten), eend, stekelvarken, haan, struisvogel, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 537

Vijftien tegels met voorstellingen van vnl. kinderspelen, 17e-20e eeuw

Blauwwit, w.o. kolven, paalzitten, tollen, een onthoofdingsscène, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 538

Zestien tegels met voorstellingen van diverse figuren, vnl. 17e eeuw

Blauwwit, w.o. een marskramer, een zaaier, dame in vlieger, etc. - diverse defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 539

Een tegel met het wapen van Sas van Gent

Mangaan, wapen bekroond door 2 putti, - l.o. restauratie.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 540

Een bijzettafel, einde 19e eeuw

Mahoniefineer en voorzien van divers snijwerk, h. 74.5 x b. 80.5 x d. 58.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 541

Dertien diverse tegels, 17e-20e eeuw

Blauwwit, mangaan en polychroom, w.o. een reliëftegel met een putto, een Bijbeltegel, hexagonale ornamenttegel etc. - diverse defecten, daarbij 3 eikenhouten tegellijstjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 542

Een 9-pas tegeltableau met figuren

Blauwwit, w.o. drinkebroers - restauraties.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 543

Een kavel van ca. 95 witjes, 19e eeuw

13 x 13 cm - defecten.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 544

Een beeld van een Japanse zwemles, Frankrijk einde 19e eeuw

Zinklegering, deels goud gepatineerd, h. 63 cm.

Verkocht voor € 290

Lotnummer 545

Een naaitafeltje, 19e eeuw

Palissanderfineer met (messing) biesintarsia, groen zijde wolmand, één lade, uitklapbare bladen aan de zijkanten en poot voorzien van gesneden acanthusbladeren uitlopend in vierspant met klauwpootjes voorzien van bronzen zwenkwieltjes, h. 73 x b. 50.5 x d. 42 cm, bladmaat in uitgeklapte toestand: 81.5 x 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 546

Vier 18-pas tegeltableaus van femme fatales

Katherine Hepburn, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Gina Lollobrigada, 70 x 38 cm incl. lijst.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 547

Een bouillotte-stijl schemerlamp

Metaal en voorzien van bruingelakte kap, 3-lichts, h. 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 548

Een beeldje van een dame in schelp, Frankrijk einde 19e eeuw

Terracotta, onduidelijk "Régnan?" gesigneerd, h. 19 cm - hoofdje gelijmd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 549

Een Louis XVI stijl halspiegel

Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, strikmotieven en cannelures, 130 x 100 cm.

Te koop voor € 80

Kavels per pagina: