Grenenhout en roodgeschilderd ijzer, h. 83 x l. 90 x b 47. cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein, bestaande uit 12 dinerborden, 16 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 18 diepe borden, 20 fruitschaaltjes in twee formaten, 11 taartbordjes, 2 dekschalen, 1 sauskom, 1 botervloot, 3 diverse kommen en 3 diverse schalen, 1 kandelaar, 1 roomkan, 6 bekers en 8 mokken, daarbij een gecraqueleerde ovale schaal.
Verkocht voor € 200
Soft paste porselein met blauw transferdecor, 46.7 x 39.4 cm.
Verkocht voor € 60
Paneel met schildering van Maria met kind en voorzien van 1e gehalte zilveren oklad, 19.1 x 14.7 cm.
Verkocht voor € 40
Mahoniehout, met gestoken decor van voluten, voorzien van sleetse blauwvelours bekleding.
Verkocht voor € 120
Mahoniefineer, h. 75 x b. 71 x d. 49 cm.
Verkocht voor € 55
Blauwwit, met decor van gebouwen en landschappen - diverse defecten.
Verkocht voor € 30
Blauwwit - diverse defecten.
Verkocht voor € 130
2 polychroom gedecoreerd, 11 blauwwit, w.o. kwadraattegels - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit en mangaan, w.o. medaillontegels; Mozes, de onthoofding van Johannes de Doper, drie engeltjes, Galatea, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, w.o. zwijntjes, hondje, koe, eend, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 70
Blauwwit,w.o. balustertegels, olifant, eenhoorn (beide gebarsten), eend, stekelvarken, haan, struisvogel, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 130
Blauwwit, w.o. kolven, paalzitten, tollen, een onthoofdingsscène, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, w.o. een marskramer, een zaaier, dame in vlieger, etc. - diverse defecten.
Verkocht voor € 80
Mangaan, wapen bekroond door 2 putti, - l.o. restauratie.
Verkocht voor € 10
Mahoniefineer en voorzien van divers snijwerk, h. 74.5 x b. 80.5 x d. 58.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit, mangaan en polychroom, w.o. een reliëftegel met een putto, een Bijbeltegel, hexagonale ornamenttegel etc. - diverse defecten, daarbij 3 eikenhouten tegellijstjes.
Verkocht voor € 35
Blauwwit, w.o. drinkebroers - restauraties.
Verkocht voor € 50
13 x 13 cm - defecten.
Verkocht voor € 200
Zinklegering, deels goud gepatineerd, h. 63 cm.
Verkocht voor € 290
Palissanderfineer met (messing) biesintarsia, groen zijde wolmand, één lade, uitklapbare bladen aan de zijkanten en poot voorzien van gesneden acanthusbladeren uitlopend in vierspant met klauwpootjes voorzien van bronzen zwenkwieltjes, h. 73 x b. 50.5 x d. 42 cm, bladmaat in uitgeklapte toestand: 81.5 x 42 cm.
Verkocht voor € 150
Katherine Hepburn, Brigitte Bardot, Marilyn Monroe, Gina Lollobrigada, 70 x 38 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 360
Metaal en voorzien van bruingelakte kap, 3-lichts, h. 47 cm.
Verkocht voor € 50
Terracotta, onduidelijk "Régnan?" gesigneerd, h. 19 cm - hoofdje gelijmd.
Verkocht voor € 110
Mahoniehout, voorzien van ruit intarsia, strikmotieven en cannelures, 130 x 100 cm.
Te koop voor € 80