Kavels per pagina:

Lotnummer 550

Een Louis XVI stijl spiegel met etagères, eerste helft 20e eeuw

Facetgeslepen spiegelglas in verguld en crèmekleurig beschilderd houten en gipsen omlijsting, h. 87 x b. 107 x d. 9 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 551

Een fauteuil, Holland einde 19e eeuw

Rood wollen bekleding en voorzien van divers snijwerk, h. 111 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 552

Een 4-pas Pompadour tegeltableau, 17e eeuw

28.5 x 28.5 cm incl. lijst, - restauraties en defecten.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 553

Hanna Mobach (1934) - "Twee vrouwen"

Geglazuurd aardewerk reliëftegel, verso gesigneerd, 29 x 18.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 554

Een Empire kandelaar, Frankrijk vroege 19e eeuw

Messing, de stam voorzien van cannelures, en wijnrankmotieven, (herkomst: de grafelijke familie Courson), l. 28 cm - restauratie onder bobèche.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 555

Een vintage staand scheepskompas, Bearing Brown Repeater Compass, S.G. Brown Ltd. Watford, Engeland, 20e eeuw

Cardanisch opgehangen kompas, No. 2111/654 in koperen behuizing met verlichting, h. 140 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 556

Een jardinière met heraldisch chinoiseriedecor

Blauwwit aardwerk, in koperkleurige monturen met granaatappeldecor, h. 24 en l. 33 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 557

Een paar zilverkleurige kandelaars

Messing, op balustervormige stam met decor van palmetten, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 558

Een hoog model stolp, vroege 20e eeuw

Op gezwart houten voet, h. 62 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 559

Een paar royale siercoupes bekroond door putti

Deels ajour en verguld polychroom porselein, Meissen stijl, h. 48 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 560

Een verrijdbaar archiefkastje, ca. 1900

Eikenhout, uittrekbare lades achter jaloeziedeur en voorzien van zwenkwieltjes, h. 115 x b. 49 x d. 43 cm - sleutel en één uittrekbare lade ontbreken.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 561

Een klok-en-barometer, Duitsland ca. 1900

In mahoniehouten kast, l. 28 cm, daarbij een spaarpotklok in eiken kast, een thermo-, baro- en hygrometer en 3 klokjes, w.o. Swiza.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 562

Peter Bremers (1957) - Sierschaal

Dikwandig groen glas, met gestileerde bloemmotieven, unica, uitvoering Henk Verweij voor Glasfabriek Leerdam, 98084 h. 23 en ø 35 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 563

Een spiegel in lijst met floraal gestoken kuif, einde 19e eeuw

Mahoniehout, 39 x 31 cm - defect in kuif (niet op de foto zichtbaar).

Te koop voor € 35

Lotnummer 564

Drie stuks 3 oktober memorabilia

Bestaande uit een cloisonné tegel, Porceleyne Fles, Delft, 12 x 12 cm, een haring-en-wittebroodbordje gedateerd 1924 en een plateel bord, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, ø 14.5 en 23 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 565

Een pianokruk, einde 19e eeuw

Diverse houtsoorten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 566

Een crèmekleurige fruitschaal, Zaalberg Leiderdorp

Aardewerk met zoutglazuur, ø 35 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 567

Een banjo baro-, hydro- en thermometer, L.J. Harri Amsterdam ca. 1880

In mahoniehouten behuizing, h. 99 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 568

Een goudkleurig Lous XV stijl klokkenstel

Bestaande uit een pendule met geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door 2 kandelabers, h. 26 en 36 cm - loopt.

Te koop voor € 220

Lotnummer 569

Een Gobelin, België/Frankrijk ca. 1900

Met decor van paleistuin met vogels, 130 x 185 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 570

Een lampvoet, einde 19e eeuw

Deels rood gepatineerd messing met reliëfdecor van fabeldieren en arabesken, h. excl. kap 50 cm, geëlektrificeerd.

Te koop voor € 150

Lotnummer 571

Tien (vermoedelijk) replica Pre-Columbiaanse objecten

Aardewerk, w.o. een fluitje, l. 18 cm, vaasjes en figuren.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 572

Een verzameling (replica) archeologische objecten

W.o. olielampjes, hoofdje en een steelvaas.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 573

Een verzameling van 10 Hummeltjes, Goebel Duitsland

Polychroom porselein, w.o. meisje met ganzen en meisje met toeter, h. 7-14 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 574

Twee diverse lampen

Een blauwwit aardewerk geëlektrificeerde olielamp, h. 64.5 cm, en een messing 4-lichts lamp met rode kap, h. 61 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: