Facetgeslepen spiegelglas in verguld en crèmekleurig beschilderd houten en gipsen omlijsting, h. 87 x b. 107 x d. 9 cm.
Verkocht voor € 100
Rood wollen bekleding en voorzien van divers snijwerk, h. 111 cm.
Verkocht voor € 50
28.5 x 28.5 cm incl. lijst, - restauraties en defecten.
Verkocht voor € 35
Geglazuurd aardewerk reliëftegel, verso gesigneerd, 29 x 18.5 cm.
Verkocht voor € 30
Messing, de stam voorzien van cannelures, en wijnrankmotieven, (herkomst: de grafelijke familie Courson), l. 28 cm - restauratie onder bobèche.
Verkocht voor € 80
Cardanisch opgehangen kompas, No. 2111/654 in koperen behuizing met verlichting, h. 140 cm.
Te koop voor € 400
Blauwwit aardwerk, in koperkleurige monturen met granaatappeldecor, h. 24 en l. 33 cm.
Verkocht voor € 140
Messing, op balustervormige stam met decor van palmetten, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 80
Op gezwart houten voet, h. 62 cm.
Verkocht voor € 100
Deels ajour en verguld polychroom porselein, Meissen stijl, h. 48 cm.
Verkocht voor € 190
Eikenhout, uittrekbare lades achter jaloeziedeur en voorzien van zwenkwieltjes, h. 115 x b. 49 x d. 43 cm - sleutel en één uittrekbare lade ontbreken.
Verkocht voor € 170
In mahoniehouten kast, l. 28 cm, daarbij een spaarpotklok in eiken kast, een thermo-, baro- en hygrometer en 3 klokjes, w.o. Swiza.
Verkocht voor € 60
Dikwandig groen glas, met gestileerde bloemmotieven, unica, uitvoering Henk Verweij voor Glasfabriek Leerdam, 98084 h. 23 en ø 35 cm.
Verkocht voor € 220
Mahoniehout, 39 x 31 cm - defect in kuif (niet op de foto zichtbaar).
Te koop voor € 35
Bestaande uit een cloisonné tegel, Porceleyne Fles, Delft, 12 x 12 cm, een haring-en-wittebroodbordje gedateerd 1924 en een plateel bord, Plateelfabriek Zuid-Holland, Gouda, ø 14.5 en 23 cm.
Verkocht voor € 90
Aardewerk met zoutglazuur, ø 35 cm.
Verkocht voor € 30
In mahoniehouten behuizing, h. 99 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit een pendule met geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door 2 kandelabers, h. 26 en 36 cm - loopt.
Te koop voor € 220
Met decor van paleistuin met vogels, 130 x 185 cm.
Verkocht voor € 80
Deels rood gepatineerd messing met reliëfdecor van fabeldieren en arabesken, h. excl. kap 50 cm, geëlektrificeerd.
Te koop voor € 150
Aardewerk, w.o. een fluitje, l. 18 cm, vaasjes en figuren.
Verkocht voor € 40
W.o. olielampjes, hoofdje en een steelvaas.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, w.o. meisje met ganzen en meisje met toeter, h. 7-14 cm.
Verkocht voor € 120
Een blauwwit aardewerk geëlektrificeerde olielamp, h. 64.5 cm, en een messing 4-lichts lamp met rode kap, h. 61 cm.
Verkocht voor € 40