Op notenhouten voet met intern kompasje, daarbij een los kompas in groen onyx en eiken kast, h. 30 en 5 cm.
Verkocht voor € 200
Porselein met blauwwit decor, 96 diverse borden, 26 soepborden, 5 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 eierdopjes, 2 tazza's, 14 diepe schalen, 10 kleine schaaltjes, 16 diverse kopjes en 17 schoteltjes, kan, melkkan, suikerpotje, 2 fruittesten, koekjesschaal, 5 presenteerschalen, 2 botervloten, 3 kannetjes en een zoutvaatje.
Verkocht voor € 280
Blauwwit porselein met metalen lemmeten, bestaande uit een serie van 12 met Bastet lemmeten, een serie van 12 met Richard Herder lemmeten, een serie van 5 met Richard Herder lemmeten, metaal van vorkje en kaasmes niet gemerkt.
Verkocht voor € 150
Formica bladen, 1 x rood en 1 x palissander, op metalen onderstel, h. 80 x b. 45 x d. 60 en h. 70 x b. 73 x d. 38 cm.
Verkocht voor € 35
Model IIIA, 16mm film, in leren foudraal.
Verkocht voor € 90
Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.
Te koop voor € 80
Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van bloemen en vogels, h. 73 cm - enkele scherfjes missend.
Verkocht voor € 40
Notenhout, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 50 cm.
Verkocht voor € 50
In deels goudkleurige gipsen lijst, 57 x 48 cm - barst in kuif.
Verkocht voor € 20
Messing, met acanthusbladmotieven en gecanneleerde stam, 2-lichts, met zwart- en goudkleurige kap, h. 59 cm.
Verkocht voor € 180
Voorzien van beschilderde wijzerplaat van visser aan kade , bekroond door messing bazuinspelende engelen en atlas, met wekkerfunctie, h. 142 cm.
Verkocht voor € 90
Marmer met messing monturen, h. 29 - 34 cm.
Verkocht voor € 60
Metaal, beide in cassette.
Verkocht voor € 90
Brons, waarvan twee met marmeren voetstuk, h. 12.7 - 16.4 cm.
Verkocht voor € 110
Brons, h. 25 cm.
Te koop voor € 200
Bestaande uit een 3-delig miniatuur kaststel, Zenith (2 vaasjes met chip), h. 6.5 - 9.7 cm, een pauwenschotel naar 18e eeuws voorbeeld, ø 34 cm, zes schoteltjes en een schaaltje, Plateelbakkerij Zuid-Holland, ø 8 - 13 cm en een vaas en een kandelaar, Edme, Wegdwood, h. 5.5 en 17 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. een fruitmand, Fratelli Campana 2004, 10.2 x 32.5 x 31 cm en een zwarte kunststof servethouder, Alan Wisniewski, Umbra LLC Design, h. 11.3 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een messing inktstel en schaaltje, vier plaquettes in messing lijstjes, 13.5 x 8 cm (4x), een vergrootglas met handvat vervaardigd van een schelp, l. 19.5 cm, tinnen brievenopener gedecoreerd met hagedissen, l. 15 cm, en een jat met benen uiteindes, l. 14.3 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. 4 luxe verzamelbanden en veel los in insteekboeken, jaarsets, enveloppen en doosjes in verhuisdoos
Verkocht voor € 150
W.o. veel insteekboeken, zakjes en doosjes in twee verhuisdozen
Verkocht voor € 120
Bronskleurig gepatineerd zinklegering, pendule bekroond door beeld van een jager en geflankeerd door een paar 4-lichts kandelabers, h. 33 - 63 cm - beeld zit los en één stopper van kandelaar ontbreekt.
Verkocht voor € 80
Bronskleurig gepatineerd zinklegering, h. 39 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met floraal decor, h. 16.5 - 19 cm.
Verkocht voor € 70
W.o. Royla Albert, Mason's, Rosenthal, daarbij een serie van kristallen onderzetters in cassette.
Verkocht voor € 30