Kavels per pagina:

Lotnummer 575

Een tafelglobe en kompas, ca. 1900

Op notenhouten voet met intern kompasje, daarbij een los kompas in groen onyx en eiken kast, h. 30 en 5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 576

Een zeer uitgebreid 212-delig zwiebelmuster servies, voornamelijk Huttensteinach

Porselein met blauwwit decor, 96 diverse borden, 26 soepborden, 5 dekselschalen, 4 sauskommen, 3 eierdopjes, 2 tazza's, 14 diepe schalen, 10 kleine schaaltjes, 16 diverse kopjes en 17 schoteltjes, kan, melkkan, suikerpotje, 2 fruittesten, koekjesschaal, 5 presenteerschalen, 2 botervloten, 3 kannetjes en een zoutvaatje.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 577

29 messen, 1 kaasmes en 1 vorkje met zwiebelmuster heften, Duitsland 19/20e eeuw

Blauwwit porselein met metalen lemmeten, bestaande uit een serie van 12 met Bastet lemmeten, een serie van 12 met Richard Herder lemmeten, een serie van 5 met Richard Herder lemmeten, metaal van vorkje en kaasmes niet gemerkt.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 578

Twee vintage etagère tafeltjes op wieltjes, jaren '50

Formica bladen, 1 x rood en 1 x palissander, op metalen onderstel, h. 80 x b. 45 x d. 60 en h. 70 x b. 73 x d. 38 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 579

Een spionage camera, Steky, (bezet) Japan ca. 1950

Model IIIA, 16mm film, in leren foudraal.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 580

Een 4-pas tegeltableau, Holland 18e eeuw

Mangaankleurig, met florale motieven, in eikenhoutenlijst, 32 x 32 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 581

Een halspiegel in mahoniefineer lijst

54.5 x 44.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 582

Een kandelaar in de vorm van een levensboom, Mexico

Polychroom beschilderd aardewerk, met decor van bloemen en vogels, h. 73 cm - enkele scherfjes missend.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 583

Een wijntafeltje

Notenhout, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 70 en ø 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 584

Een ovale halspiegel

In deels goudkleurige gipsen lijst, 57 x 48 cm - barst in kuif.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 585

Een bouillotte-stijl schemerlamp

Messing, met acanthusbladmotieven en gecanneleerde stam, 2-lichts, met zwart- en goudkleurige kap, h. 59 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 586

Een Friese staartklok, Holland 19e eeuw

Voorzien van beschilderde wijzerplaat van visser aan kade , bekroond door messing bazuinspelende engelen en atlas, met wekkerfunctie, h. 142 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 587

Een 3-delig neoklassiek pendulestel, ca. 1880

Marmer met messing monturen, h. 29 - 34 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 588

Twee tappenpolijstbanken (klokkenmakers gereedschap)

Metaal, beide in cassette.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 589

Drie diverse beeldjes: Twee figuren, Masker en Een jas met inscriptie

Brons, waarvan twee met marmeren voetstuk, h. 12.7 - 16.4 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 590

Frans Simons (1926-2013) - Moeder met kind

Brons, h. 25 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 591

Een kavel aardewerk

Bestaande uit een 3-delig miniatuur kaststel, Zenith (2 vaasjes met chip), h. 6.5 - 9.7 cm, een pauwenschotel naar 18e eeuws voorbeeld, ø 34 cm, zes schoteltjes en een schaaltje, Plateelbakkerij Zuid-Holland, ø 8 - 13 cm en een vaas en een kandelaar, Edme, Wegdwood, h. 5.5 en 17 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 592

Een kavel design gebruiksvoorwerpen, voornamelijk Alessi

W.o. een fruitmand, Fratelli Campana 2004, 10.2 x 32.5 x 31 cm en een zwarte kunststof servethouder, Alan Wisniewski, Umbra LLC Design, h. 11.3 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 593

Een kavel divers

Bestaande uit een messing inktstel en schaaltje, vier plaquettes in messing lijstjes, 13.5 x 8 cm (4x), een vergrootglas met handvat vervaardigd van een schelp, l. 19.5 cm, tinnen brievenopener gedecoreerd met hagedissen, l. 15 cm, en een jat met benen uiteindes, l. 14.3 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 594

Een postzegelverzameling Nederland en Indonesië

W.o. 4 luxe verzamelbanden en veel los in insteekboeken, jaarsets, enveloppen en doosjes in verhuisdoos

Verkocht voor € 150

Lotnummer 595

Een postzegelverzameling wereld

W.o. veel insteekboeken, zakjes en doosjes in twee verhuisdozen

Verkocht voor € 120

Lotnummer 596

Een 3-delig pendulestel, einde 19e eeuw

Bronskleurig gepatineerd zinklegering, pendule bekroond door beeld van een jager en geflankeerd door een paar 4-lichts kandelabers, h. 33 - 63 cm - beeld zit los en één stopper van kandelaar ontbreekt.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 597

Naar Guillaume Coustou - Marly Horse, einde 19e eeuw

Bronskleurig gepatineerd zinklegering, h. 39 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 598

Een 3-delig kaststel, Frankrijk

Polychroom porselein met floraal decor, h. 16.5 - 19 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 599

Een kavel divers porselein serviesgoed

W.o. Royla Albert, Mason's, Rosenthal, daarbij een serie van kristallen onderzetters in cassette.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: