Kavels per pagina:

Lotnummer 834

Een Chinees kleed

Wol, 380 x 281 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 835

Vijf livreiknopen met tekst: "Vitrus Concordia Fides", P. Mansvelt & Zoon, Den Haag 19e eeuw

Deze knopen zijn afkomstig van de vroegere koetsiers van de LSV Minerva te Leiden - evt. te vermaken tot manchetknopen.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 836

Een Louis XVI stijl commode met boulle werk

Voorzien van faux-schildpad en messing inlegwerk, 2-laads gebogen onderstel, met gecontourneerd witmarmeren bovenblad, h. 86 x b. 128 x d. 53 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 837

Een Empire stijl gueridontafel, midden 19e eeuw

Mahoniehout voorzien van inlegwerk en koperen appliques in de vorm van vuurpotten, rustend op 3 leeuwenpoten, h. 76 en ø 85 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 838

Een paar Louis XVI stijl bergères

Goud geschilderd hout, met gestoken decor van rozetten en acanthusbladeren, voorzien van goud- en turquoisekleurige florale bekleding.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 839

Een Louis XV stijl vitrinekast

Kingswood fineer, met messing beslag in de vorm van kariatidenen beschildering van een galante scène, voorzien van 2 glazen legplanken, h. 180.5 x b. 74 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 840

Een klokkenmannetje, naar antiek voorbeeld

Beschilderd metaal, h. 38.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 841

Een Louis XVI stijl wandtafel

Goudgeschilderd hout, met gestoken decor van muziektrofeeën, voorzien van witmarmeren bovenblad, de poten verbonden door kruisvogel, h. 74.5 x b. 70.5 x d. 50 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 842

Een Louis XVI stijl theetafel met etage

Ovaal model, voorzien van floraal inlegwerk en galerijrand, h. 76 x b. 59.5 x d. 43 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 843

Een goudgeschilderd wijntafeltje

Op gedraaid onderstel, voorzien van witmarmeren bovenblad met florale beschildering, h. 77.5 en ø 42 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 844

Een Louis XVI stijl bijzettafel met etage, einde 19e eeuw

Met verguld messing appliques en galerijrand, h. 80.5 x b. 50 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 845

Een knijpkaraf, Holland 19e eeuw

Glas met verguld decor van molen, bootjes en florale motieven, h. 27.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 846

Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 847

Een Chippendale stijl bijzettafeltje

Notenhout, met decor van palmetten en arabesken, h. 44.5 x b. 53 x d. 40.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 848

Een Empire hanglamp

Brons en messing, 4-lichts geëlektrificeerd, met 8 kandelaars, voorzien van palmetrand en pijnappelmotieven, h. 55 en ø 52.5 cm - met latere delen.

Te koop voor € 240

Lotnummer 849

Een zakkroon

3-lichts, kristal en messing, h. 105 en ø 32 cm - vele losse pegels.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 850

Twee tuinbeelden van zittende engeltjes op bol

Gewit terracotta, h. 30 cm - 1 met chip aan voet achterzijde.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 851

Een hanglamp met Jasperware stijl plaquettes, einde 19e eeuw

1-lichts geëlektrificeerd, met 3 kaarsenhouders, gesatineerd glazen kap en kristallen pegels, h. 62 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 852

Een tuinbeeld van een Boeddha in lotushouding

Beton, h. 54 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 853

Een tuinbeeld van een bodhisattva in lotushouding met bakje

Beton, h. 52 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 854

Een tuinbeeld van een putto met korenaar

Beton, h. 72 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 855

Een tuinbeeld van een adelaar op rotsblok

Beton, h. 58 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 856

Een klassiek model tuinvaas

Beton, met decor van maskerons en arabesken, h. 62.5 en ø 61 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 857

Een paar tuinbeelden van klassieke dames

Witgeschilderd metaal, h. 114 cm - defecten.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 858

Een staand horloge, Wales 19e eeuw

Mahoniehouten kast, bekroond door messing opzetstukken, met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van secondewijzer, maanstand en datumaanduiding, adres Jones te Mold, h. 240 cm.

Verkocht voor € 140

Kavels per pagina: