Deze knopen zijn afkomstig van de vroegere koetsiers van de LSV Minerva te Leiden - evt. te vermaken tot manchetknopen.
Verkocht voor € 240
Voorzien van faux-schildpad en messing inlegwerk, 2-laads gebogen onderstel, met gecontourneerd witmarmeren bovenblad, h. 86 x b. 128 x d. 53 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniehout voorzien van inlegwerk en koperen appliques in de vorm van vuurpotten, rustend op 3 leeuwenpoten, h. 76 en ø 85 cm.
Verkocht voor € 150
Goud geschilderd hout, met gestoken decor van rozetten en acanthusbladeren, voorzien van goud- en turquoisekleurige florale bekleding.
Verkocht voor € 160
Kingswood fineer, met messing beslag in de vorm van kariatidenen beschildering van een galante scène, voorzien van 2 glazen legplanken, h. 180.5 x b. 74 x d. 45 cm.
Verkocht voor € 100
Beschilderd metaal, h. 38.5 cm.
Verkocht voor € 35
Goudgeschilderd hout, met gestoken decor van muziektrofeeën, voorzien van witmarmeren bovenblad, de poten verbonden door kruisvogel, h. 74.5 x b. 70.5 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 40
Ovaal model, voorzien van floraal inlegwerk en galerijrand, h. 76 x b. 59.5 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 70
Op gedraaid onderstel, voorzien van witmarmeren bovenblad met florale beschildering, h. 77.5 en ø 42 cm.
Verkocht voor € 90
Met verguld messing appliques en galerijrand, h. 80.5 x b. 50 x d. 34 cm.
Verkocht voor € 140
Glas met verguld decor van molen, bootjes en florale motieven, h. 27.5 cm.
Verkocht voor € 30
Met decor van acanthusblad motieven, voorzien van webbing - reparatie, en witmarmeren bovenblad - gebroken, h. 75 x b. 61 x d. 45 cm.
Te koop voor € 40
Notenhout, met decor van palmetten en arabesken, h. 44.5 x b. 53 x d. 40.5 cm.
Verkocht voor € 20
Brons en messing, 4-lichts geëlektrificeerd, met 8 kandelaars, voorzien van palmetrand en pijnappelmotieven, h. 55 en ø 52.5 cm - met latere delen.
Te koop voor € 240
3-lichts, kristal en messing, h. 105 en ø 32 cm - vele losse pegels.
Verkocht voor € 120
Gewit terracotta, h. 30 cm - 1 met chip aan voet achterzijde.
Verkocht voor € 45
1-lichts geëlektrificeerd, met 3 kaarsenhouders, gesatineerd glazen kap en kristallen pegels, h. 62 cm.
Verkocht voor € 120
Beton, h. 54 cm.
Verkocht voor € 30
Beton, h. 52 cm.
Verkocht voor € 25
Beton, h. 72 cm.
Verkocht voor € 40
Beton, h. 58 cm.
Te koop voor € 65
Beton, met decor van maskerons en arabesken, h. 62.5 en ø 61 cm.
Verkocht voor € 70
Witgeschilderd metaal, h. 114 cm - defecten.
Verkocht voor € 100
Mahoniehouten kast, bekroond door messing opzetstukken, met beschilderde wijzerplaat, uurwerk voorzien van secondewijzer, maanstand en datumaanduiding, adres Jones te Mold, h. 240 cm.
Verkocht voor € 140