Porselein met decor van paradijsvogels en bloesemtakken, vergulde biezen en monogram GH.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.
Te koop voor € 50
Verzilverd messing, bugel voorzien van koffer met toebehoren, daarbij een standaard en twee lessenaars in tas, bugel speelt goed.
Verkocht voor € 60
Aardewerk, met centraal decor van Amor, ø 20.5 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, ø 15 en 26 cm - 1 bordje met gelijmde chip.
Verkocht voor € 30
Verguld messing, h.33 cm - enkele manco's beeld, uurwerk mogelijk later.
Verkocht voor € 200
Polychroom porselein, h. 14.3 - 1 stoel met defecte rugleuning
Verkocht voor € 60
Verguld messing met cloisonné appliques en gegraveerd kristal, h. 29.5 cm - 1 met defecten kristal.
Verkocht voor € 60
Plateel, w.o. theepot, kop-en-schotels, eierdopjes, etc.
Verkocht voor € 90
W.o. diverse dekschalen, botervloot etc. in celadonkleur.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein, h. 33 cm.
Verkocht voor € 100
Zwart lakwerk met parelmoer floraal inlegwerk, h. 15.5 x b. 36 x d. 25.5 cm - 1 bolpoot ontbreekt.
Verkocht voor € 100
Palissanderhout, met 2 polychroom porseleinen theebusjes en mengbak met vogeldecor, h. 12 x b. 24 x d. 12 cm
Verkocht voor € 80
Deels verguld porselein, in de vorm van een tuinvaas omgeven door klassieke danseressen, h. 34 cm - sleetse plekken in goud.
Verkocht voor € 150
Deels verguld en polychroom porselein, met decor van klassieke scène op de deksel, h. 29 x b. 17 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein met decor van groen en goud florale rand, bestaande uit 41 dinerborden, 7 diepe borden, 6 ontbijtbordjes, een grote en twee kleinere dekselterrines, een ronde en ovale dienschaal, 2 schalen op voet en sauskom - gebruikssporen.
Verkocht voor € 150
Porselein, samengesteld, bestaande uit 4 koffiekopjes en 1 theekop, en 16 schoteltjes, 3 eierdoppen, schaal op voet, 2 spoelkommen en 3 kommetjes, 2 dienschotels, onderzetter, theepot op komfoor, 3 trekpotjes, 3 roomkannetjes - 1 met chip, strooier, theebus, vaasje en theekommetje - gebruikssporen.
Verkocht voor € 30
Porselein, drie delen, h. 39.5 cm.
Verkocht voor € 260
Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm
Te koop voor € 500
Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm.
Te koop voor € 500
Blauwwit porselein met decor van o.a. vrouwe Justitia, engelen en florale motieven, zeven delen h. 94 cm.
Te koop voor € 1400
Rood en blank glas met millefiore reliëfdecor, h. 29 cm.
Verkocht voor € 60
Brons, verso gesigneerd, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. kant, in koffer.
Verkocht voor € 25