Kavels per pagina:

Lotnummer 884

Een 12-persoons, 40-delig koffieservies, Limoges, Frankrijk, tweede helft 20e eeuw

Porselein met decor van paradijsvogels en bloesemtakken, vergulde biezen en monogram GH.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 885

Twee beelden van heren in 18e eeuwse trant, Duitsland Scheibe Alsbach en 1 gemerkt met N met kroon

Polychroom porselein, h. 22 cm - beide met vingerschade.

Te koop voor € 50

Lotnummer 886

Een bugel, Manchester Brass Class A

Verzilverd messing, bugel voorzien van koffer met toebehoren, daarbij een standaard en twee lessenaars in tas, bugel speelt goed.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 887

Een majolica schotel, Noord-Italië 19e eeuw

Aardewerk, met centraal decor van Amor, ø 20.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 888

Een Art deco taartstel, Société Céramique

Aardewerk, ø 15 en 26 cm - 1 bordje met gelijmde chip.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 889

Een sculptuurpendule met beeld van een Bacchant, 19e eeuw

Verguld messing, h.33 cm - enkele manco's beeld, uurwerk mogelijk later.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 890

Een beeldengroep, theetijd, gemerkt N met kroon.

Polychroom porselein, h. 14.3 - 1 stoel met defecte rugleuning

Verkocht voor € 60

Lotnummer 891

Een paar sierbokalen, 19e eeuw

Verguld messing met cloisonné appliques en gegraveerd kristal, h. 29.5 cm - 1 met defecten kristal.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 892

Een verzameling monochrome serviesdelen, vnl. Flora Gouda jaren '50

Plateel, w.o. theepot, kop-en-schotels, eierdopjes, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 893

Een verzameling serviesdelen, Goedewaagen en Petrus Regout

W.o. diverse dekschalen, botervloot etc. in celadonkleur.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 894

Een beeldengroep van een galante scène, Scheibe Alsbach

Polychroom porselein, h. 33 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 895

Een japonaise naaidoos, 19e eeuw

Zwart lakwerk met parelmoer floraal inlegwerk, h. 15.5 x b. 36 x d. 25.5 cm - 1 bolpoot ontbreekt.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 896

Een theekistje met interieur, einde 19e eeuw

Palissanderhout, met 2 polychroom porseleinen theebusjes en mengbak met vogeldecor, h. 12 x b. 24 x d. 12 cm

Verkocht voor € 80

Lotnummer 897

Een pièce de milieu, Capodimonte

Deels verguld porselein, in de vorm van een tuinvaas omgeven door klassieke danseressen, h. 34 cm - sleetse plekken in goud.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 898

Een koektrommel

Deels verguld en polychroom porselein, met decor van klassieke scène op de deksel, h. 29 x b. 17 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 899

Een 62-delige dinerservies, Malaveix Mandavy & Balleroy Limoges

Porselein met decor van groen en goud florale rand, bestaande uit 41 dinerborden, 7 diepe borden, 6 ontbijtbordjes, een grote en twee kleinere dekselterrines, een ronde en ovale dienschaal, 2 schalen op voet en sauskom - gebruikssporen.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 900

Een theeservies, 19e en 20e eeuw

Porselein, samengesteld, bestaande uit 4 koffiekopjes en 1 theekop, en 16 schoteltjes, 3 eierdoppen, schaal op voet, 2 spoelkommen en 3 kommetjes, 2 dienschotels, onderzetter, theepot op komfoor, 3 trekpotjes, 3 roomkannetjes - 1 met chip, strooier, theebus, vaasje en theekommetje - gebruikssporen.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 901

Een paar tulpenvazen

Porselein, drie delen, h. 39.5 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 902

Een paar tulpenvazen, China

Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm

Te koop voor € 500

Lotnummer 903

Een paar tulpenvazen, China

Blauwwit porselein met floraal decor en boeddhistische symbolen, drie delen, h. 39 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 904

Een grote tulpenvaas, China

Blauwwit porselein met decor van o.a. vrouwe Justitia, engelen en florale motieven, zeven delen h. 94 cm.

Te koop voor € 1400

Lotnummer 905

Een Murano stijl siervaas

Rood en blank glas met millefiore reliëfdecor, h. 29 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 906

Jules Chardigny (1842-1892) - Een buste van Heinrich Heine

Brons, verso gesigneerd, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 907

Een kavel diverse antieke textielfragmenten

W.o. kant, in koffer.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 908

Een bidkleed

Handgeknoopt, met decor van 7 mihrabs, 94 x 250 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: