Facetgeslepen spiegelglas in mahoniefineer op eikenhouten lijst voorzien van goudkleurig beschilderd snijwerk, 72.5 x 39 cm.
Verkocht voor € 50
Een polychrome vogel tegel, zee-eenhoorn - rechter hoek gelijmd, vogel op tak - geheel gelijmd, grote vis, geheel gelijmd, en een jager met haas over de schouder.
Verkocht voor € 80
Decor "Gapo," bestaande uit: 21 dinerborden, 15 diepe borden, 14 hors d'oeuvreborden, een sauskom en 3 platte dienschalen - defectjes.
Verkocht voor € 30
Glas en plastic, h. 75 cm, ø 75 cm.
Verkocht voor € 20
Metalen arm en kap en wit marmeren voetstuk, h. 235 cm.
Verkocht voor € 150
Eikenhout, h. 32 x b. 70 x d. 36 cm.
Verkocht voor € 35
Aan voorzijde een leeuw en keerzijde met tekst: "Leyden Blaeut .. Weed Pastel", 4 x 3.5 cm.
Verkocht voor € 75
Rozenhout, ivoren toetsen, Lengte 200 cm.
Te koop voor € 800
In houten kist met toebehoren.
Verkocht voor € 200
Eiken- en grenenhout, vier lades geflankeerd door gezwart houten pilaren en latoenkoperen beslag, h. 93 x b. 92 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 130
Mahoniehout met gestreepte stoffen zittingen.
Verkocht voor € 50
Porselein met gouden bies en polychroom fruitdecor, geschulpte schaal met oren, l. 34 cm, ø 19.5 cm.
Verkocht voor € 70
Vermoedelijk theater rekwisieten, voor een 6e regiment, h. 30 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. wijnglazen, likeurglazen, coupes, enkele glazen met vergulde biezen, etc.
Verkocht voor € 30
Handgeknoopt wol, 41 x 117 exclusief franjes.
Verkocht voor € 20
Handgeknoopt wol, vermoedelijk bochara, 166 x 125 cm.
Verkocht voor € 70
Handgeknoopt wol, 63 x 80, 146 x 99 en 134 x 85 cm.
Verkocht voor € 20
Messing, h. 23 cm.
Verkocht voor € 45
Aan onderzijde onduidelijk gesigneerd, h. 24 cm.
Verkocht voor € 60
Zwartgepolitoerd hout met faux schildpad motief en messing inlegwerk en beslag en voorzien van één lade, h. 77 x b. 55.5 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 100
Riet en beukenhout en voorzien van losse stoffen kussentjes, h. 70 cm.
Verkocht voor € 100
Verkocht voor € 80
Brons, replica naar antiek voorbeeld, h. 19.5 cm, ø 15 cm.
Verkocht voor € 20
Mahoniefineer op eikenhout met witmarmeren blad, h. 76 x b. 64 x d. 32 cm.
Verkocht voor € 110