Kavels per pagina:

Lotnummer 575

Een halspiegeltje, 19e eeuw

Facetgeslepen spiegelglas in mahoniefineer op eikenhouten lijst voorzien van goudkleurig beschilderd snijwerk, 72.5 x 39 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 576

Vijf aardewerk tegels, 4 x blauwwit en 1 x polychroom, Holland 17/18e eeuw

Een polychrome vogel tegel, zee-eenhoorn - rechter hoek gelijmd, vogel op tak - geheel gelijmd, grote vis, geheel gelijmd, en een jager met haas over de schouder.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 577

Een wandfontein

Wit geëmailleerd gietijzer, h. 80 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 578

Een creamware serviesgedeelte, William Adderley & Co

Decor "Gapo," bestaande uit: 21 dinerborden, 15 diepe borden, 14 hors d'oeuvreborden, een sauskom en 3 platte dienschalen - defectjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 579

Een 14-armige kroonluchter

Glas en plastic, h. 75 cm, ø 75 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 580

Een booglamp

Metalen arm en kap en wit marmeren voetstuk, h. 235 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 581

Een met ijzer beslagen kist met gebogen, 19e eeuw

Eikenhout, h. 32 x b. 70 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 582

Een lakenloodje, Leiden, 16/17e eeuw

Aan voorzijde een leeuw en keerzijde met tekst: "Leyden Blaeut .. Weed Pastel", 4 x 3.5 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 583

Een vleugel, Broadwood & Sons, midden 19e eeuw

Rozenhout, ivoren toetsen, Lengte 200 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 584

Een microscoop, G. Zulauf & Co, Zurich, Zwitserland

In houten kist met toebehoren.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 585

Een empire commode, Holland ca. 1800

Eiken- en grenenhout, vier lades geflankeerd door gezwart houten pilaren en latoenkoperen beslag, h. 93 x b. 92 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 586

Een serie van vier eetkamerstoelen, 19e eeuw

Mahoniehout met gestreepte stoffen zittingen.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 587

Een 12-persoons fruitservies, Krautheim Duitsland

Porselein met gouden bies en polychroom fruitdecor, geschulpte schaal met oren, l. 34 cm, ø 19.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 588

Twee diverse helmen met paardenhaar

Vermoedelijk theater rekwisieten, voor een 6e regiment, h. 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 589

Een verzameling diverse (voornamelijk) kristallen glazen

W.o. wijnglazen, likeurglazen, coupes, enkele glazen met vergulde biezen, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 590

Een Perzisch tentonderdeel

Handgeknoopt wol, 41 x 117 exclusief franjes.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 591

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt wol, vermoedelijk bochara, 166 x 125 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 592

Drie diverse Perzische (bid)kleedjes

Handgeknoopt wol, 63 x 80, 146 x 99 en 134 x 85 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 593

Een paar kandelaars, Frankrijk 2e helft 18e eeuw

Messing, h. 23 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 594

Een glazen sierobject met kwal

Aan onderzijde onduidelijk gesigneerd, h. 24 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 595

Een Boulle stijl bijzettafeltje

Zwartgepolitoerd hout met faux schildpad motief en messing inlegwerk en beslag en voorzien van één lade, h. 77 x b. 55.5 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 596

Een serie van zes tuinstoelen

Riet en beukenhout en voorzien van losse stoffen kussentjes, h. 70 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 597

Een serie van zes tuinstoelen

Verkocht voor € 80

Lotnummer 598

Een vijzel met één oor en stamper

Brons, replica naar antiek voorbeeld, h. 19.5 cm, ø 15 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 599

Een console, Holland 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout met witmarmeren blad, h. 76 x b. 64 x d. 32 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: