Kavels per pagina:

Lotnummer 550

Een antieke kast

Geloogd eikenhout, onderstel met één deur en één lade, bovenstel met één deur waarboven een compartiment achter schuif voorzien van paneel met snijwerk, h. 227 x b. 79 x d. 64 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 551

Een kavel divers antiek tin

Tazza, kraantjeskan (kraantje ontbreekt), 4 schotels w.o. 2 grote, maatbeker, dekseldoosje en 2 kruiken - vele deuken en gebruiksdefecten.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 552

Een uitgebreid ruitgeslepen kristallen servies

Bestaande uit: 6 witte wijnglazen, 11 rode wijnglazen, 8 waterglazen, 4 cognacglazen, 4 portglaasjes, 3 x 2 likeurglaasjes en 7 schaaltjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 553

Vier karaffen, Frankrijk en Holland 19/20e eeuw

W.o. een kristallen paar en een kristallen los exemplaar, daarbij een vierkantig glazen model, h. 22-31 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 554

Enkele series kop-en-schotels, decor: Stratford, Mason's Engeland

Aardewerk, rood decor, bestaande uit: 7 theekoppen, 6 koffiekoppen en 14 moccakopjes, enkele reserve schotels.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 555

Een kavel divers

17e eeuws houten paneeltje, witgeglazuurd Brits aardewerk hondje, zinken waterspuwer en een groenzwart marmeren art deco asbak met (later) houten beeldje van een kat, l. 14-37.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 556

Een serie van 10 kristallen wijnglazen, model naar Val Saint Lambert

Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 18 cm - enkele minieme gebruikssporen.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 557

Een serie van 6 kristallen wijnglazen, model naar Val Saint Lambert

Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 558

Een serie van 6 kristallen likeurglaasjes, model naar Val Saint Lambert

Handgeslepen kristal, kelken in diverse kleuren, ongesigneerd, mogelijk van Val Saint Lambert of handgeslepen replica's, h. 13 cm - 1 met randschilfer.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 559

Een vintage foto en een videocamera

fotocamera: Zeiss Ikon Contina in leren etui, video: Canon Auto Zoom 318M.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 560

Een antieke schoorsteenspiegel met kuif

Spiegelglas in verguld houten, gipsen en composiet lijst, 183 x 103 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 561

Vier diverse series glazen, w.o. kristal

Bestaande uit 5 whiskyglazen, h. 10 cm, 5 witte en 4 rode wijnglazen, zelfde model met facetgeslepen stam, h. 14 en 15 cm, en een serie van 6 lage coupes met geëtst floraal decor, h. 8.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 562

Niloc Pagen (1960) - Swimming Hot Dog

Polychroom beschilderd kunststof, in OVP, max. h. 26.2 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 563

Een penantkastje, 19e eeuw en later

Diverse houtsoorten, twee deuren met ivoren slotplaatjes en twee lades aan de zijkant, h. 86.5 x b. 97.5 x d. 47 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 564

Een "Lady Carlyle" servies, Royal Albert, Engeland

Voornamelijk en roze goudkleurig floraal decor, porselein, bestaande uit: soezenmand, etagère, 6 kop-en-schotels, suikerpot en roomkan, schaaltje, 6 kleine bonbon/pinda bordjes, taartschotel met 12 bordjes.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 565

Een paar tuinbeelden van leeuwen die schildjes dragen met het wapen van Voorschoten

Beton, h. 30 cm.

Verkocht voor € 102

Lotnummer 566

Een test met oren, Zuid-Nederland/Vlaanderen 19e eeuw

Geel geglazuurd met roestrood slibdecor, ø 43 cm - een grote barst van rand tot midden.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 567

Een beeld van een struisvogel

Brons op marmeren voetstuk, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 568

Een Ziegler kleed

Wol, handgeknoopt, 298 x 204 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 569

Een Ziegler tapijtje

Handgeknoopt, 220 x 96 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 570

Een Perzisch kleed

Handgeknoopt wol, 235 x 168 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 571

Twee tabaksdoosjes met gravédecor, 18e eeuw

Geelkoper, langwerpige met afgeschuinde hoeken en gestileerd floraal decor, l. 10.5 cm, met oude tinnen restauraties, en een ovaal model met decor van figuren bij varens, l. 11 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 572

Een vintage lucifersdoosjes automaat, DWM, Duitsland

Rood en geel beschilderd metaal, 62 x 12 x 12 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 573

Een serie van vier eetkamerstoelen, Holland 1870

Mahoniehout met gevlochten stoffen zittingen.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 574

Een beeld van het hoofd van Meritaten en een plaquette naar Oud Egyptisch voorbeeld uit de Amarna periode

Gips, hoofd, h. incl. houten sokkel: 28 cm, plaquette: 44 x 80.5 x 4 cm.

Verkocht voor € 260

Kavels per pagina: