Compleet, in contemporaine leren band met messing klampen.
Verkocht voor € 300
Aardewerk, geschilderd door J.Th.M. Visser, l. 13 cm - exemplaar 1905 met wat haarlijnen bij bovenrand.
Verkocht voor € 100
Aardewerk, decor van korenbloemetjes, geschilderd door: P. Dijkman en P.C.M. de Fouw, h. 16 cm - minieme bakfout en haarlijntjes.
Verkocht voor € 40
Smeedijzer met bladermotieven aan bovenzijde, l. 80 x ø 30 cm.
Verkocht voor € 100
Marmeren schaal met marmeren bolpoten en bronzen beeld, h. 30 x b. 41 x d. 30.5 cm.
Verkocht voor € 250
Snijwerk met voorstelling van gevangenen omringd door soldaten en figuren, maten in uitgeklapte toestand, h. 2 x. b. 9.5 x d. 5.3 cm.
Verkocht voor € 200
Groengeglazuurd aardewerk, vaas geribd en met getrapte bovenkant, h. 28 cm.
Verkocht voor € 80
Een groene schenkkan, kleine chip aan tuitje, h. 14 cm, groenwitte schenkkan, randschilfer aan zijkant tuit, h. 8 cm, en een deels geribde grijze oorkan, oor gelijmd, h. 26 cm.
Verkocht voor € 50
Mahoniefineer op eikenhout, bovengedeelte met timpaankap voorzien van tandenrij, waaronder twee deuren voorzien van guirlandes en rozetten en geflankeerd door gecanneleerde halfronde zuilen, interieur met legplanken en twee lades (drie lades ontbreken), onderstel met 3 lades voorzien van latoenkoperen beslag, h. 233 x b. 177 x d. 64 cm.
Verkocht voor € 400
Beukenhout, met skai bekleding.
Verkocht voor € 200
Hout met marmeren blad en één lade, h. 107 x b. 203 x d. 63 cm.
Verkocht voor € 240
In eikenhouten kast, met beschilderde wijzerplaat, datumaanduiding en wekkerstand, metalen opzetstukken, l. 150 cm.
Verkocht voor € 70
Porselein met verzilverde biezen, bestaande uit 16 dinerborden, 12 diepe borden, 12 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 10 kopjes en 15 schoteltjes, 1 theepot, 1 roomkannetje, 1 suikerpot, 2 sauskommen, 2 dekschalen, 1 soepterrine, 1 kom en 3 kleine ovale schalen, daarbij 1 vergelijkbare ovale schaal van Hutschenreuther.
Verkocht voor € 100
Eikenhout met leren bekleding.
Te koop voor € 160
Notenhout, met bordeauxrode bekleding.
Verkocht voor € 65
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 34.5 x 35 cm, lijst: 54.5 x 55 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, bestaande uit 12 dinerborden, 8 hors-d'oeuvre of ontbijtborden, 6 diepe borden, 1 soepterrine, 3 dekschalen, 2 sauskommen, 2 schalen op voet, 2 sauskommen met deksel, 1 treef, 3 ronde schalen en 7 ovale schalen, 6 bekers en 10 eierdopjes.
Te koop voor € 240
Eikenhout met liervormige rugleuning.
Verkocht voor € 35
Mahoniehout met gros point voorstelling van een gitaarspelende figuur in cartouche omringd door bloemen, borduurwerk is vervaardigd door Hester van Strijen-Cluysenaer (1839-1916), moeder van de schilder Johan Pieter van Strijen (1872-1923), h. 177 x b. 67.5 cm x d. 40 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniehout, voorzien van drie frontladen, h. 95 x b. 160 x d. 50 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met vergulde biezen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, 11 kleine borden, 6 schaaltjes, 4 ronde en ovale dienschalen, sauskom met onderschotel en losse onderschotel, dekschaal, botervloot, peper-en-zoutstel, theepot, etagère, cache-pot, kandelaar, servetring, 2 onderzetters, 3-delig roomstel, taartschaal met 13 bordjes, 1 theekop met schotel, 11 grote en 3 kleine koffiekopjes met schotels.
Verkocht voor € 340
Houten kast, beschilderde wijzerplaat met voorstellingen van bootjes, uurwerk met wekkerfunctie en maanstand, houten opzetstukken, h. ca. 150 cm.
Verkocht voor € 170
Gepatineerd brons, "La Gigue", 1e helft 20e eeuw, h. 24 cm.
Verkocht voor € 180