Zwartgepolitoerde tafel met marquetterie van schildpad en messing, rijk versierd met goudkleurige bronzen appliques, voorzien van frontlade, blad geprofileerd en met glazen dekblad, h. 78.5 x b. 152 x d. 89 cm - deel inlegwerk ontbreekt en is ingetekend, chipje in blad.
Verkocht voor € 900
Bruin kunststof, 44.5 x 40 x 27.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit aardewerk met voorstellingen van figuren in landschap, 26 x 39.5 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit 78 kaarten, daarbij twee 20e-eeuwse spellen, w.o. 1 in rozenhouten kistje met jade plaquette en koperen beslag.
Verkocht voor € 50
Hout met gestreepte velours zittingen en armleuningen.
Verkocht voor € 100
Handgeblazen, groene organische gevormde kelk, h. 19 cm.
Verkocht voor € 50
Handgeslepen rood- en blank kristal, flûtes, h. 26.5 cm, en wijnglazen, h. 22 cm.
Verkocht voor € 120
Alle handgeslepen, 3 deels blauwe coupes, 2 rode wijnglazen, 2 deels gele coupes en een deels geel wijnglas, h. 17-22 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom en deels verguld porselein met decor van strooibloemen, theepot, h. 20 cm - gerestaureerd en haarlijn, suikerpot en roomkannetje en 3 schoteltjes ø 19 cm, diverse merken.
Verkocht voor € 90
Spiegelglas in bronskleurig houten en gipsen lijst met floraal reliëfdecor en parelrand, 111 x 54 cm.
Verkocht voor € 40
Zwartgepolitoerd hout met messing en schildpad inlegwerk en verguld bronzen beslag van o.a. kariatiden en grotesken, kast voorzien van beglaasde deur waarachter een interieur bekleed met rood fluweel en voorzien van drie legplanken, h. 118 x b. 86 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 400
Deels facetgeslepen spiegelglas in vurenhouten en latoenkoperen omlijsting met floraal reliëfdecor, 69.5 x 56.5 cm.
Verkocht voor € 130
mahoniehout, rustend op klauwpootjes, gecanneleerde stam met decor acanthusbladeren, h. 171 cm.
Verkocht voor € 25
Gestoken hout, w.o. 8 naaldenkokers, h. 8 - 20 cm.
Verkocht voor € 30
Spiegelglas in verguld houten lijst afgezet met parelrand, 73 x 59 cm.
Verkocht voor € 30
Handgeknoopt wol, 156 x 94 cm.
Verkocht voor € 30
Geelkoper, met gedreven decor en aan onderzijde gesigneerd, h. 80 cm.
Verkocht voor € 45
Composiet, met bloemvormige kapjes, h. 53 cm.
Verkocht voor € 45
Eikenhout, h. 76, bladmaat ingeschoven 90 x 175, uitgeschuiven 90 x 275 cm.
Verkocht voor € 60
Hout met messing beslag en poten en voorzien van marmeren blad, h. 66.5 cm, ø 42.5 cm.
Verkocht voor € 80
Eikenhout, twee lades en twee deuren, interieur met legplank, h. 131 x b. 115 x d. 47 cm.
Verkocht voor € 30
Metaal, h. 62 cm.
Verkocht voor € 25
Koper, w.o. vergulde exemplaren.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, verrijdbaar, h. 75 cm.
Verkocht voor € 40