Kavels per pagina:

Lotnummer 600

Een Boulle-stijl tafel, Frankrijk Napoleon III, 3e kwart 19e eeuw

Zwartgepolitoerde tafel met marquetterie van schildpad en messing, rijk versierd met goudkleurige bronzen appliques, voorzien van frontlade, blad geprofileerd en met glazen dekblad, h. 78.5 x b. 152 x d. 89 cm - deel inlegwerk ontbreekt en is ingetekend, chipje in blad.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 601

Een vintage lectuurbak, nr. 4675, Giotto Stoppino voor Kartell, Italië, 1972

Bruin kunststof, 44.5 x 40 x 27.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 602

Een 6-pas tegeltableau, Holland, 17e eeuw

Blauwwit aardewerk met voorstellingen van figuren in landschap, 26 x 39.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 603

Een antiek tarot kaarten dek, vermoedelijk Grimaud ca. 1900

Bestaande uit 78 kaarten, daarbij twee 20e-eeuwse spellen, w.o. 1 in rozenhouten kistje met jade plaquette en koperen beslag.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 604

Een paar armstoelen

Hout met gestreepte velours zittingen en armleuningen.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 605

Een serie van 6 kristallen design coupes, Ajka Hongarije

Handgeblazen, groene organische gevormde kelk, h. 19 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 606

Twee series van 6 glazen, Ajka kristal, Hongarije

Handgeslepen rood- en blank kristal, flûtes, h. 26.5 cm, en wijnglazen, h. 22 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 607

Een verzameling divers Ajka kristal, Hongarije

Alle handgeslepen, 3 deels blauwe coupes, 2 rode wijnglazen, 2 deels gele coupes en een deels geel wijnglas, h. 17-22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 608

Zes theeserviesdelen, Meissen 19e/20e eeuw

Polychroom en deels verguld porselein met decor van strooibloemen, theepot, h. 20 cm - gerestaureerd en haarlijn, suikerpot en roomkannetje en 3 schoteltjes ø 19 cm, diverse merken.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 609

Een rechthoekige spiegel

Spiegelglas in bronskleurig houten en gipsen lijst met floraal reliëfdecor en parelrand, 111 x 54 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 610

Een Boulle stijl kastje

Zwartgepolitoerd hout met messing en schildpad inlegwerk en verguld bronzen beslag van o.a. kariatiden en grotesken, kast voorzien van beglaasde deur waarachter een interieur bekleed met rood fluweel en voorzien van drie legplanken, h. 118 x b. 86 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 611

Een octagonale spiegel

Deels facetgeslepen spiegelglas in vurenhouten en latoenkoperen omlijsting met floraal reliëfdecor, 69.5 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 612

Een 1-lichts schemerlampvoet, midden 20e eeuw

mahoniehout, rustend op klauwpootjes, gecanneleerde stam met decor acanthusbladeren, h. 171 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 613

Een verzameling naaiartikelen, einde 19e eeuw

Gestoken hout, w.o. 8 naaldenkokers, h. 8 - 20 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 614

Een spiegel

Spiegelglas in verguld houten lijst afgezet met parelrand, 73 x 59 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 615

Een bibliotheektrapje/stoeltje

Hout, h. 88.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 616

Een Perzisch kleedje, Bochara

Handgeknoopt wol, 156 x 94 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 617

Een koperen vaas, Jozef Claessens (1889-1972) Roermond

Geelkoper, met gedreven decor en aan onderzijde gesigneerd, h. 80 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 618

Een wandlamp in de vorm van klassieke dame

Composiet, met bloemvormige kapjes, h. 53 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 619

Een eettafel, Pander, ca. 1950

Eikenhout, h. 76, bladmaat ingeschoven 90 x 175, uitgeschuiven 90 x 275 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 620

Een Louis XVI stijl bijzettafel

Hout met messing beslag en poten en voorzien van marmeren blad, h. 66.5 cm, ø 42.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 621

Een buffetkastje met bordenopstand

Eikenhout, twee lades en twee deuren, interieur met legplank, h. 131 x b. 115 x d. 47 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 622

Een beschilderde melkbus, Aurora, Opmeer, 1953

Metaal, h. 62 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 623

Een verzameling antieke bijbelklampen en hoekstukken

Koper, w.o. vergulde exemplaren.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 624

Een theewagen, ca 1950.

Eikenhout, verrijdbaar, h. 75 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: