Kavels per pagina:

Lotnummer 217

Chris van der Windt (1877-1952) - Dwarskade te Nootdorp

Tekening, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1931, 23.5 x 31 cm, lijst: 37 x 44 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 226

Jan Simon Knikker (1889-1957) - roeibootje in vaart bij boerderij

olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 55 / 64 x 74 cm.

Te koop voor € 370

Lotnummer 230

Krijn van Dijke (1910-1980) - Ruimtelijke vorm

Olieverf op jute en board, r.o. gesigneerd, 30.5 x 60.5 cm / 54.5 x 89 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 236

Naar Banksy - Choose your weapon

Zeefdruk, 60 x 60 cm / 98 x 98 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 238

Jan Lavies (1902-2005) - Landschap met boerderij

Gouache, r.o. gesigneerd, 57 x 48 cm / 81 x 61 cm.

Te koop voor € 225

Lotnummer 240

Een topografische kaart: L'Asie Mineure et le Bosphore

19e eeuwse nadruk, 26 x 32 / 40 x 48 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 248

Waalko Jans Dingemans (1873-1925) - "Roggeschoven"

Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 30 x 48 / 40 x 58 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 249

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met fruit

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 20 x 25 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 100

Lotnummer 254

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Schrijerstoren te Amsterdam

Ets, r.o. gesigneerd en l.o. genummerd 122, 34.5 x 24.5 cm, lijst: 54 x 41 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 259

Willem Anton Alexander Knip (1883-1967) - "Zomer te Laren"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 31 x 61 / 56 x 86 cm.

Te koop voor € 650

Lotnummer 262

Tsjechische school, vermoedelijk Otakar Průcha (1899-?) - Gezicht op Český Krumlov

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso toegeschreven, 60 x 50 cm, lijst: 77.5 x 67.5 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 266

Hollandse school - abstracte compositie in groen en wit met teksten

Olieverf op doek, onduidelijk r.o. gesigneerd, 46 x 56 / 54.5 x 65.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 270

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) - Schelpenvissers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 68 x 88 cm.

Te koop voor € 1100

Lotnummer 273

Jacob Willem de Gruyter (1817-1880) - Vissersvolk bij bomschuiten op het strand

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 80 / 61 x 91 cm.

Te koop voor € 1150

Lotnummer 278

Wilhelmus Lambertus Wijmans (1888-1968) - Stilleven met rozen en pot op tafel

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 64 x 74 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 280

Een foto van een paard

Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 288

Niet gesigneerd, 19e eeuw - Historiserende voorstelling van een politieke moord

Marouflé, 65 x 53.5 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 300

Lotnummer 289

Hendricus Johannes 'Henk' van de Ende (1908-1998) - Landschap

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70 x 90 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 292

Sarnadi Adam (1956) - Op de markt

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 100 x 105 cm, lijst: 102 x 107 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 294

Estelle van Bilderbeek (1930-1996) - Vrouw en baby / Compositie met logo van Batman / Hoofd van een figuur en kat

1x pentekening en 2x spuitbus verf op papier, alle gesigneerd en gedateerd 1970-1971, ca. 65 x 50 cm (3x0, niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 295

Hollandse school, ca. 1900 - Kersen eten

Olieverf op paneel, 40 x 32 cm / 52 x 44 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 298

Johannes Albertus Hesterman II (1877-1955) - Voorjaar

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1915, 48.5 x 73 cm / 58 x 82.5 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 302

Franse school, 19e eeuw - Herderin met kinderen en schapen aan de oever

Aquarel, afmetingen incl. lijst: 9.5 x 14.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 306

Henry Schouten (1857/64-1927) - Koeien in de wei

Te koop voor € 1150

Lotnummer 318

Verso toegeschreven aan Nicolas Wicart (1748-1815) - Rivierlandschap met scheepjes

Aquarel, 19 x 27 cm / 45 x 55 cm.

Te koop voor € 300

Kavels per pagina: