Tekening, r.o. gesigneerd en verso gedateerd 1931, 23.5 x 31 cm, lijst: 37 x 44 cm.
Te koop voor € 40
olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 55 / 64 x 74 cm.
Te koop voor € 370
Olieverf op jute en board, r.o. gesigneerd, 30.5 x 60.5 cm / 54.5 x 89 cm.
Te koop voor € 70
Zeefdruk, 60 x 60 cm / 98 x 98 cm.
Te koop voor € 200
Gouache, r.o. gesigneerd, 57 x 48 cm / 81 x 61 cm.
Te koop voor € 225
19e eeuwse nadruk, 26 x 32 / 40 x 48 cm.
Te koop voor € 20
Houtskooltekening, r.o. gesigneerd, 30 x 48 / 40 x 58 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 20 x 25 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 100
Ets, r.o. gesigneerd en l.o. genummerd 122, 34.5 x 24.5 cm, lijst: 54 x 41 cm.
Te koop voor € 35
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 31 x 61 / 56 x 86 cm.
Te koop voor € 650
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en verso toegeschreven, 60 x 50 cm, lijst: 77.5 x 67.5 cm.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, onduidelijk r.o. gesigneerd, 46 x 56 / 54.5 x 65.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 68 x 88 cm.
Te koop voor € 1100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 80 / 61 x 91 cm.
Te koop voor € 1150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 60 cm / 64 x 74 cm.
Te koop voor € 500
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 80 x 120 cm.
Te koop voor € 100
Marouflé, 65 x 53.5 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70.5 cm / 70 x 90 cm.
Te koop voor € 180
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1991, 100 x 105 cm, lijst: 102 x 107 cm.
Te koop voor € 65
1x pentekening en 2x spuitbus verf op papier, alle gesigneerd en gedateerd 1970-1971, ca. 65 x 50 cm (3x0, niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, 40 x 32 cm / 52 x 44 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd 1915, 48.5 x 73 cm / 58 x 82.5 cm.
Te koop voor € 135
Aquarel, afmetingen incl. lijst: 9.5 x 14.5 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 90 cm, lijst: 83 x 112 cm.
Te koop voor € 1150
Aquarel, 19 x 27 cm / 45 x 55 cm.
Te koop voor € 300