Kavels per pagina:

Lotnummer 131

Peter Blokhuis (1938) - Parade

Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '68, 66.5 x 51.5 cm, lijst: 92 x 75 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 144

Karel Appel (1921-2006) - Little Boy

Litho E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 65 x 50 cm, 82 x 62 cm, vlekken in papier, glasplaat gebarsten.

Te koop voor € 160

Lotnummer 146

David Bronkhorst (Indische school, XX) - Indisch landschap

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw, 35 x 46 / 58 x 68 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 151

Harry de Jager (1922-1984) - Compositie

Gouache, r.o. gesigneerd, 47.5 x 72 cm / 63.5 x 87 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 153

Marc Chagall (1887-1985) - Révolution

Litho affiche voor museum Galliera te Parijs, 1963, 75 x 51 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 100

Lotnummer 154

Willem Karel Nakken (1835-1926) - "Hooitijd"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52 x 77 / 71 x 96 cm.

Te koop voor € 3500

Lotnummer 161

Bas Sebus (1961) - Geneeskunde

Zeefdruk 33/70, l.o. gesigneerd en verso gedateerd 2002, 55 x 35 cm / 71 x 51 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 167

Dook Everse (1910-2005) - Stilleven met appels, brood, melkbus, kom en bloemen op tafel

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 89.5 x 79 cm, lijst: 95 x 83.5 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 168

Cornelis Christiaan Dommelshuizen (1842-1928) - De Montelbaanstoren te Amsterdam

Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm / 34 x 28 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 174

Corneille (1922-2010) - Mémoire de Bali

Zeefdruk 151/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 20.5 x 14.5 cm / 49.5 x 40 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 175

Corneille (1922-2010) - Femme jaune

Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 14.5 x 20.5 cm / 44 x 46 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 177

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Groene veldfles met kersen

Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 49 x 74 cm, lijst: 62 x 87 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 179

Jan Simon Knikker sr. (1889-1957) - Boerin met hoenders op erf

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 80.5 / 86.5 x 106.5 cm - doek in goede conditie, lijst enige schade.

Te koop voor € 240

Lotnummer 182

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Brood, kaas, melk en pruimen

Te koop voor € 500

Lotnummer 183

Suzanne Chabersac (XIX-XX) - Invitation à la valse

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 46 x 38.5 cm / 48 x 40.5 cm, verfschade.

Te koop voor € 80

Lotnummer 186

Europese school 19e eeuw - Vissersschepen voor de kust

Olieverf op (verdoekt) doek, 35 x 65 cm / 49.5 x 79.5 cm.

Te koop voor € 325

Lotnummer 191

Aris Knikker (1887-1962) - Boerderij aan vaart

marouflé, r.o. gesigneerd, 23.3 x 36 / 41 x 54 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 197

Cees Bolding (1897-1979) - "Stroobloemen"

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 34.5 x 24.5 cm, 44.5 x 35.5 cm - kleine kale plekjes bovenin.

Te koop voor € 80

Lotnummer 198

Herman Christiaan Charles Ferdinand Bogman (1861-1921) - de Veemarkt

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 78 / 70 x 98 cm.

Te koop voor € 950

Lotnummer 202

Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) - Stilleven met potten en vazen

Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '48, 35.5 x 47.5 cm / 57 x 68 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 204

Charles Edouard Delort (1841-1895) - Courtship behind

Litho, 39 x 28.5 cm / 64.5 x 46 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 208

Bart Peizel (1887-1974) - Dame in interieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 c 50 / 71 x 60 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 210

Hollandse school, 19e eeuw - Melktijd

Olieverf op doek, 52 x 63 cm / 70 x 80 cm, dient gerestaureerd te worden.

Te koop voor € 225

Lotnummer 212

Indische school - Huisje en figuren bij het water

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 21.5 x 48.5 cm, lijst: 32 x 59 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 214

Onduidelijk gesigneerd - Beestenboel

Acryl op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '92, 78 x 78 cm lijst: 105.5 x 104 cm

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: