Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '68, 66.5 x 51.5 cm, lijst: 92 x 75 cm.
Te koop voor € 80
Litho E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '69, 65 x 50 cm, 82 x 62 cm, vlekken in papier, glasplaat gebarsten.
Te koop voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, tweede kwart 20e eeuw, 35 x 46 / 58 x 68 cm.
Te koop voor € 80
Gouache, r.o. gesigneerd, 47.5 x 72 cm / 63.5 x 87 cm.
Te koop voor € 100
Litho affiche voor museum Galliera te Parijs, 1963, 75 x 51 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52 x 77 / 71 x 96 cm.
Te koop voor € 3500
Zeefdruk 33/70, l.o. gesigneerd en verso gedateerd 2002, 55 x 35 cm / 71 x 51 cm.
Te koop voor € 35
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 89.5 x 79 cm, lijst: 95 x 83.5 cm.
Te koop voor € 300
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1901, 20 x 15 cm / 34 x 28 cm.
Te koop voor € 300
Zeefdruk 151/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '93, 20.5 x 14.5 cm / 49.5 x 40 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk 191/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 14.5 x 20.5 cm / 44 x 46 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 49 x 74 cm, lijst: 62 x 87 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 80.5 / 86.5 x 106.5 cm - doek in goede conditie, lijst enige schade.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 80 x 120 cm, lijst: 83.5 x 124 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 46 x 38.5 cm / 48 x 40.5 cm, verfschade.
Te koop voor € 80
Olieverf op (verdoekt) doek, 35 x 65 cm / 49.5 x 79.5 cm.
Te koop voor € 325
marouflé, r.o. gesigneerd, 23.3 x 36 / 41 x 54 cm.
Te koop voor € 350
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 34.5 x 24.5 cm, 44.5 x 35.5 cm - kleine kale plekjes bovenin.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 78 / 70 x 98 cm.
Te koop voor € 950
Marouflé, r.o. gesigneerd en gedateerd '48, 35.5 x 47.5 cm / 57 x 68 cm.
Te koop voor € 240
Litho, 39 x 28.5 cm / 64.5 x 46 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 c 50 / 71 x 60 cm.
Te koop voor € 600
Olieverf op doek, 52 x 63 cm / 70 x 80 cm, dient gerestaureerd te worden.
Te koop voor € 225
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 21.5 x 48.5 cm, lijst: 32 x 59 cm.
Te koop voor € 20
Acryl op board, r.o. onduidelijk gesigneerd, gedateerd '92, 78 x 78 cm lijst: 105.5 x 104 cm
Te koop voor € 160