Tekening, r.o. gesigneerd en gedateerd 1918, 36.5 x 21.5 cm, lijst: 53 x 34 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, l.b. gesigneerd, 32.5 x 23 cm / 53 x 43 cm.
Te koop voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 54 x 67 / 77 x 90 cm.
Te koop voor € 160
Zeefdruk 109/160, r.o. gesigneerd, 22.5 x 19 / 47 x 42 cm.
Te koop voor € 50
Niet gesigneerd, olieverf op doek, 46 x 40 / 60 x 54 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 90 cm / 87 x 112 cm.
Te koop voor € 500
6x olieverf op paneel, 8 x 8 cm (6x) / 35.5 x 46 cm.
Te koop voor € 1700
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 77 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 320
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 40 x 30 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 80
Ets, l.o. in de plaat gesigneerd, 7 x 12.5 / 19 x 23.5 cm.
Te koop voor € 120
Litho met aquarel, 20 x 26.5 cm / 49.5 x 56 cm.
Te koop voor € 600
Op ivoor geschilderd en voorzien van houten lijst met verguld messing montuur, 15.6 x 11.8 cm / 22.7 x 18.5 cm.
Te koop voor € 400
Litho E.A. XIII/XXV, 1992, 59.5 x 49 cm.
Te koop voor € 100
olieverf op paneel, 33 x 46 / 47 x 60 cm.
Te koop voor € 4000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1902, gaatje in doek, 62 x 42 cm, lijst: 96 x 76 cm.
Te koop voor € 160
Houtskool, r.o. gemonogrammeerd, 20.5 x 28 / 36 x 42.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op board, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 40 x 50 cm, 59 x 69 cm.
Te koop voor € 150
Zeefdruk 89/125, r.o. gesigneerd, 15 x 20 cm / 45 x 44 cm, glasplaat ontbreekt.
Te koop voor € 40
olieverf op board, l.o. gesigneerd, 50 x 70 / 69 x 86.5 cm.
Te koop voor € 900
Zeefdruk 130/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm, 63 x 43 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk 152/200, r.o. gesigneerd en gedateerd '96, 25 x 17.5 cm / 63 x 43 cm.
Te koop voor € 80
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd 2000, 31 x 23.5 cm / 59.5 x 48.5 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op doek, m.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58.5 x 68.5 cm.
Te koop voor € 170
Litho, r.o. gesigneerd, 72 x 56 cm, niet ingelijst.
Te koop voor € 300
olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 64 x 84 cm.
Te koop voor € 900