Olieverf op doek, 36 x 18 cm / 39.5 x 21.5 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, m.o. kleine beschadiging, 100 x 80 cm, lijst: 105 x 85 cm.
Te koop voor € 300
Offset-litho, 32 x 38 / 51 x 61 cm.
Te koop voor € 75
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 21 x 29.5 cm, lijst: 33.5 x 42.5 cm.
Te koop voor € 60
Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 19 x 50 cm / 48 x 76 cm.
Te koop voor € 50
Ets, r.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1974, 20 x 12 cm / 37 x 28 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 45 cm / 40 x 60 cm.
Te koop voor € 300
Gemende techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 19 / 26 x 32 cm.
Te koop voor € 150
Gravure, 13 x 17 cm / 30 x 33 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op doek, 37 x 54.5 cm / 58 x 76 cm, dient gerestaureerd te worden.
Te koop voor € 160
Kleurenets, 55 x 38.5 cm / 87 x 67 cm.
Te koop voor € 150
Litho, postume druk, in de steen r.o. en gedateerd 21-4-58, niet ingelijst 65 x 50 cm.
Te koop voor € 70
Handgekleurde gravure, 38 x 52 cm / 43 x 58 cm.
Te koop voor € 80
Marouflé, l.o. gesigneerd, 39 x 50 cm / 51 x 61 cm.
Te koop voor € 80
Aquarel, l.o. gesigneerd, 14 x 24 / 30 x 42.5 cm.
Te koop voor € 40
Houtskool, l.o. gemonogrammeerd 11 x 17.5 / 28 x 33.5 cm.
Te koop voor € 50
Marouflé, l.o. gesignereerd, 26 x 42.5 / 41 x 57 cm.
Te koop voor € 80
Drie zeefdrukken 75/75, r.o. gesigneerd en gedateerd '83, 34 x 27 cm (3x) / 51 x 44 cm (3x).
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 53 x 73 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 21 x 28 cm / 28.5 x 36 cm.
Te koop voor € 240
15 x 16 cm / 36 x 34.5 cm.
Te koop voor € 35
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 51 cm / 37 x 67 cm.
Te koop voor € 100
Gemengde techniek, r.o. onduidelijk gesigneerd (Sakarbu?) en gedateerd 13 juli '36, 11.5 x 9 / 37 x 33 cm.
Te koop voor € 65
Pastel, m.o. gesigneerd, 39 x 36 cm / 45 x 42 cm.
Te koop voor € 180