Kavels per pagina:

Lotnummer 321

Toegeschreven aan Lucien Manceau (1873-1937) - Stilleven met kan en klaprozen

Olieverf op doek, 36 x 18 cm / 39.5 x 21.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 322

Nicole Carvajal (1952) - Een fantasie voor "Le Bertin"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, m.o. kleine beschadiging, 100 x 80 cm, lijst: 105 x 85 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 324

Herman Brood (1946-2001) - Etnic Dropout

Offset-litho, 32 x 38 / 51 x 61 cm.

Te koop voor € 75

Lotnummer 325

Henk Poeder (1964) - Drie pimpelmezen op waslijn

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 21 x 29.5 cm, lijst: 33.5 x 42.5 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 328

Richard Smeets (1955) - Landschap

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '97, 19 x 50 cm / 48 x 76 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 329

Oldrich Kulhanek (1940-2013) - De geboorte

Ets, r.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1974, 20 x 12 cm / 37 x 28 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 330

J. van Delden - Bomschuiten op het strand bij vissershuisjes

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 25 x 45 cm / 40 x 60 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 333

Antonius Bernardus Dirckx (1878-1927) - De Rotterdamse haven

Gemende techniek, r.o. gesigneerd, 14 x 19 / 26 x 32 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 334

Leon Schenk (1696-1767) - De geboorte van de prins

Gravure, 13 x 17 cm / 30 x 33 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 338

Hollandse school - Schepen aan de oever

Olieverf op doek, 37 x 54.5 cm / 58 x 76 cm, dient gerestaureerd te worden.

Te koop voor € 160

Lotnummer 339

In de trant van Salvador Dali - Paard aan rots

Kleurenets, 55 x 38.5 cm / 87 x 67 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 343

Pablo Picasso - Le bouquet

Litho, postume druk, in de steen r.o. en gedateerd 21-4-58, niet ingelijst 65 x 50 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 344

Philippe de La Rue (XVII) - Topografische kaart van Israël, Sovrie Ov Terre Saincte Moderne

Handgekleurde gravure, 38 x 52 cm / 43 x 58 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 346

Christiaan Gerrit Polder (1897-1981) - Boerderij

Marouflé, l.o. gesigneerd, 39 x 50 cm / 51 x 61 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 347

A. Perdreau - Heuvellandschap met koeien

Aquarel, l.o. gesigneerd, 14 x 24 / 30 x 42.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 354

Chris van der Windt (1877-1952) - boerin op boerenerf

Houtskool, l.o. gemonogrammeerd 11 x 17.5 / 28 x 33.5 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 356

Johannes Cornelis Roelandse (1888-1978) - Boerderij

Marouflé, l.o. gesignereerd, 26 x 42.5 / 41 x 57 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 365

Yasse Tabuchi (1921-2009) - Karakters in zilver

Drie zeefdrukken 75/75, r.o. gesigneerd en gedateerd '83, 34 x 27 cm (3x) / 51 x 44 cm (3x).

Te koop voor € 80

Lotnummer 366

Hendrik Cornelis Kranenburg (1871-1948) - Boer met koe op landweg

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40 x 60 cm / 53 x 73 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 367

Adrianus Hendrikus 'Jacques' Witjens (1881-1956) - Boer bij koeien in de wei

Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 21 x 28 cm / 28.5 x 36 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 373

Een uitgeknipte 19e eeuwse aquarel met afbeelding van man en vrouw

15 x 16 cm / 36 x 34.5 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 377

J. van Waarden (Hol. school XX) - Polderschuit aan oever in Hollands landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 70 / 63 x 83 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 378

Hendrik Johannes 'Henk' Duiverman (1906-1973) - Heide landschap

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 22 x 51 cm / 37 x 67 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 381

Indische school - man met vechthaan

Gemengde techniek, r.o. onduidelijk gesigneerd (Sakarbu?) en gedateerd 13 juli '36, 11.5 x 9 / 37 x 33 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 385

Anton Heyboer (1924-2005) - Danseres

Pastel, m.o. gesigneerd, 39 x 36 cm / 45 x 42 cm.

Te koop voor € 180

Kavels per pagina: