Kavels per pagina:

Lotnummer 387

C. Bongarzone - "I Fiaccherai"

Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 388

Een map met 106 handgekleurde litho's uit "English Botany" door Sowerby

3e editie, G. Bell & son, Londen 1902, bestaande uit 99 kleine bladen, , 24 x 15 cm, en 7 grote, 32.5 x 25 cm

Te koop voor € 150

Lotnummer 389

Jurjen de Haan (1963-2018) - Compositie

x 46 cm.Stifttekening, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 31.5 x 23 cm /

Te koop voor € 40

Lotnummer 390

Indonesische school - Portret van oude vrouw en man

Olieverf op bladeren, l.o. onduidelijk gesigneerd, beide 24.5 x 19 / 30 x 25 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 392

Jack Vreeke (1942) - Stilleven in de trant van Bernard Buffet

Gouache, r.b. gesigneerd en gedateerd '62, 49.5 x 34 cm / 66.5 x 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 396

M.J.C. Laurillard van Streefkerk- de Bruijn - Portret van Rita

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1911, 47 x 39 cm/ 57.5 x 49.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 400

Hollandse school - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

Pastel, niet gesigneerd, midden 20e eeuw, 32.5 x 48.5 / 37.3 x 53.3 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 411

Jan Montijn (1924-2015) - Compositie

Aquatint 36/50, r.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 30 x 17 / 67 x 51 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer volgt

Tjeerd Bottema (1884-1940) - "Nacht in Friesland"

Kleurenets, vermoedelijk r.o. gesigneerd ondere passe-partout, 9 x 39 / 21 x 52 cm.

Te koop voor € 65

Kavels per pagina: