Olieverf op doek, r.o. en verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1991, 25 x 35 / 41 x 51 cm.
Te koop voor € 80
3e editie, G. Bell & son, Londen 1902, bestaande uit 99 kleine bladen, , 24 x 15 cm, en 7 grote, 32.5 x 25 cm
Te koop voor € 150
x 46 cm.Stifttekening, r.o. gesigneerd en gedateerd '98, 31.5 x 23 cm /
Te koop voor € 40
Olieverf op bladeren, l.o. onduidelijk gesigneerd, beide 24.5 x 19 / 30 x 25 cm.
Te koop voor € 50
Gouache, r.b. gesigneerd en gedateerd '62, 49.5 x 34 cm / 66.5 x 50 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1911, 47 x 39 cm/ 57.5 x 49.5 cm.
Te koop voor € 65
Pastel, niet gesigneerd, midden 20e eeuw, 32.5 x 48.5 / 37.3 x 53.3 cm.
Te koop voor € 80
Aquatint 36/50, r.o. gesigneerd en gedateerd 1974, 30 x 17 / 67 x 51 cm.
Te koop voor € 65
Kleurenets, vermoedelijk r.o. gesigneerd ondere passe-partout, 9 x 39 / 21 x 52 cm.
Te koop voor € 65