Kavels per pagina:

Lotnummer 2212

Een schotel, China

Famille verte porselein met centraal decor van een draak en randen met decor van vlinders, vleermuizen en florale motieven, h. 9.1 cm, ø 34 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 2213

Een kavel diverse kleinoden

W.o. een reisaltaartje, Bhutan, h. 12.5 cm, een sirihdoos, h. 10.5 cm, en twee messing doosjes voor aan een gordel, Turkije.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2214

Een pagode, China

Blauwwit porselein, opgebouwd uit acht delen, h. 121 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 2215

Een pagode, China

Te koop voor € 600

Lotnummer 2216

Een snuiffles, China

Glas met schilderingen van hertjes, h. 8 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2217

Een snuiffles, China

Geel glas met schilderingen van landschappen en voorzien van koperen monturen, h. 8 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2218

Twee Chinese beelden: Guanyin zittend op hert en een mythisch figuur met zwaard zittend op tijger

Blanc de Chine porselein, h. 23 cm.

Te koop voor € 240

Lotnummer 2219

Zes gaddang tangkil of koppensnellers armbanden, Philippijnen

Zwijnentand en hout, l. 13 - 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2220

Een beeld van een liggende Guanyin, China

Brons, h. 44 cm, l. 130 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2221

Een schildpad penselenbeker, China of Japan

Met zeer fijn gesneden decor van in elkaar grijpende kraanvogels en bloemen, h. 13 cm - kleine defectjes.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2222

Een netsuke van een lachende dronkaard, Japan

Buxushout, niet gesigneerd, h. 5.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2223

Een beeld van Shiva met Parvati, Zuidoost Azië, vroege 20e eeuw

Brons, h. 22 cm - met resten van label met lakzegeltje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2224

Een verzameling van 24 juwelenmallen en een gewichtje, India

Brons, l. 2-5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2225

Een kiseru zutsu pijp in foedraal met bijbehorend etui, Japan Meiji

Met lotusdecors in reliëf en een bewerkte houten knoop, l. 18 cm, beide delen gemerkt.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2226

Een beeld van de god Manjusri, Newari Nepal

Brons, h. 25 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2227

Een spiegel met resten van verzilvering, China, mogelijk Tang Dynastie

Brons, met reliëfdecor van karakters, ø 8 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2228

Een spiegel China, mogelijk Tang Dynastie

Brons, met reliëfdecor van knielende figuren bij offerschaal, ø 10 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2229

Een 6-persoons Satsuma draken theeservies, Japan

Porselein, bestaande uit 6 kop-en-schotels, theepot en melkkan en suikerpot.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2230

Drie beelden van twee hoogwaardigheidsbekleders en een zotje, China

Polychroom porselein, h. 36.5 - 47 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2231

Een pijlenkoker, Noord-Amerika, midden 20e eeuw

Leer, hout en veren, l. excl. pijlen: 50 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2232

Een zeer antieke ceremoniële dubbele bijl, vermoedelijk China

Op plexiglazen standaard, l. 27 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2233

Een kavel divers porselein, China en Japan, w.o. 18e eeuwse exemplaren

Bestaande uit een imari en een blauwwit bord (beide gelijmd), 2 papbordjes (haarlijnen), 2 schotels en 2 Kantonese schoteltjes, ø 16.5 - 31.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2234

Twee Lieh Poh doosjes, Zuidoost Azië

Brons, w.o. 1 antiek exemplaar, h. 5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2235

Een Kantonese vaas, China, vroege 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van figuren, vogels en florale motieven, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2236

Drie diverse yixing theepotten

Twee met decor van karakters, en een exemplaar met deksel bekroond door een slakje, l. 12.5 - 20.5 cm - de kleinste met chipjes dekselrand.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: