Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2292)

Vrijdag 5 juli, 20:30 uur.

Lotnummer 2025

Een Asmat oorlogsschild, Papoea-Nieuw Guinea midden 20e eeuw

Gestoken deels rood en wit hout met repeterend C-volutenpatroon en bekroond door een voorouderbeeld, h. 164 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2026

Vijf gestoken houten beelden

Te koop voor € 40

Lotnummer 2027

Een 4-slags tafelscherm, China

Met ingelegde plaquettes met decor van bloesem en karakters, h. 45 x b. 60 cm totaal.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2028

Twee beelden van wijsgeren, China

Polychroom beschilderd porselein, h. 30 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2029

Een bord met decor van kostbaarheden, China 18e eeuw

Blauwwit porselein, ø 22.5 cm - randfrittings.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2030

Een celadon maanfles, China

Porselein met reliëfdecor van feniks en florale motieven, handvatten in de vorm van draken, h. 67 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 2031

Chinese school - Rivier landschap

Beschilderd zijde, r.b. gesigneerd, 55 x 34 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2032

Chinese school - Vogels op bloesemtakken

Beschilderd zijde, l.o. gesigneerd, 54 x 34.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2033

Chinese school - Insekten op bloemtakken

Beschilderd zijde, l.m. gesigneerd, 54 x 3 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 2034

Vijf jade plaquettes, China

Met gestoken decors van o.a. harten en bloemenmand, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 4-5.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2035

Een bronzen Boeddha, Meiji Japan 19e eeuw

Brons, Boeddha met halo zittend op lotustroon op schildpadschild, h. 100 cm.

Te koop voor € 2200

Lotnummer 2036

Een celadon drakenkommetje, China

Porselein, h. 9.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2037

Een balustervormige vaas vermaakt tot lampvoet, China 18e/9e eeuw

Blauwwit porselein met lotusdecor, germerkt met dubbele cirkel, - defect aan hals.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2038

Een scroll met karakterdecor

Karakters voor mensen en bergen, 132 x 34 cm, 197 x 50 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2039

Een kris, Indonesië tweede kwart 20e eeuw

Met gestoken houten handvat en houten schede, l. 53 cm - lemmet in matige conditie.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2040

Een beeld van een Chinese keizer

Verguld brons, h. 25 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2041

Een vaas en een Japans bord

Vaas met polychroom decor van figuren, mythische wezens en hals met decor van vlinders, h. 24 cm, bord met famille noir decor van twee vrouwen met parasols, ø 27 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2042

Een paar Kutani schotels, Japan, Meiji

Polychroom porselein met decor van vrouwen en dienaar in landschap, ø 33 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2043

Een schaakspel, Afrika

Brons en goudkleurig metaal, in de trant van traditionele goudgewichtjes, max. h. 10.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2044

Een kavel gemberpotten en cachepots, China

8 maal porselein en 1 cloisonné exemplaar, h. 9.5 - 26 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2045

Een paar geribde Imari vazen, Japan 19e eeuw

Porselein, h. 30 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2046

Vijf vazen en 2 dekselpotten, China

Lakwerk en metaal, h. 9.5 - 17.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2047

Drie Lao Tse figuurtjes

Porselein, deels voorzien van polychroom (stroom-)glazuur, h. 9.5-13.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2048

Een kavel divers porselein

W.o. Imari, Kanton en een blauwwit Nanking cargo schoteltje, ø 6 - 24.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2049

Een verzameling van 21 kleine beeldjes, Azië

Vnl. brons en messing, van Hindoeïstische en Boeddhistische godheden, h. 2.4 - 11 cm.

Verkocht voor € 100