Gestoken deels rood en wit hout met repeterend C-volutenpatroon en bekroond door een voorouderbeeld, h. 164 cm.
Verkocht voor € 100
Te koop voor € 40
Met ingelegde plaquettes met decor van bloesem en karakters, h. 45 x b. 60 cm totaal.
Verkocht voor € 35
Polychroom beschilderd porselein, h. 30 cm.
Verkocht voor € 15
Blauwwit porselein, ø 22.5 cm - randfrittings.
Verkocht voor € 35
Porselein met reliëfdecor van feniks en florale motieven, handvatten in de vorm van draken, h. 67 cm.
Te koop voor € 350
Beschilderd zijde, r.b. gesigneerd, 55 x 34 cm.
Te koop voor € 100
Beschilderd zijde, l.o. gesigneerd, 54 x 34.5 cm.
Te koop voor € 100
Beschilderd zijde, l.m. gesigneerd, 54 x 3 cm.
Te koop voor € 100
Met gestoken decors van o.a. harten en bloemenmand, etc., herkomst Christies 1988, Chinese and Japanese Ceramics and Works of Art, h. 4-5.5 cm.
Verkocht voor € 60
Brons, Boeddha met halo zittend op lotustroon op schildpadschild, h. 100 cm.
Te koop voor € 2200
Porselein, h. 9.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met lotusdecor, germerkt met dubbele cirkel, - defect aan hals.
Verkocht voor € 30
Karakters voor mensen en bergen, 132 x 34 cm, 197 x 50 cm.
Verkocht voor € 20
Met gestoken houten handvat en houten schede, l. 53 cm - lemmet in matige conditie.
Verkocht voor € 20
Verguld brons, h. 25 cm.
Verkocht voor € 280
Vaas met polychroom decor van figuren, mythische wezens en hals met decor van vlinders, h. 24 cm, bord met famille noir decor van twee vrouwen met parasols, ø 27 cm.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein met decor van vrouwen en dienaar in landschap, ø 33 cm.
Verkocht voor € 90
Brons en goudkleurig metaal, in de trant van traditionele goudgewichtjes, max. h. 10.5 cm.
Verkocht voor € 45
8 maal porselein en 1 cloisonné exemplaar, h. 9.5 - 26 cm.
Verkocht voor € 380
Porselein, h. 30 cm.
Te koop voor € 200
Lakwerk en metaal, h. 9.5 - 17.5 cm.
Verkocht voor € 140
Porselein, deels voorzien van polychroom (stroom-)glazuur, h. 9.5-13.5 cm.
Verkocht voor € 20
W.o. Imari, Kanton en een blauwwit Nanking cargo schoteltje, ø 6 - 24.5 cm.
Verkocht voor € 25
Vnl. brons en messing, van Hindoeïstische en Boeddhistische godheden, h. 2.4 - 11 cm.
Verkocht voor € 100