2 - 6 juli 2019

Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2292)

Vrijdag 5 juli, 20:30 uur.

Lotnummer 2250

Een figuur van een treurende demoon met kom, China/Japan

Polychroom en deels verguld porselein, h. 13 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2251

Een bordje, China, naar Ming voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van eenden en florale motieven, ø 21 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2252

Een kavel vnl. stempels en plaquettes, China

Jade en speksteen, w.o. een antieke schijf, 4.5 - 11 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2253

Een pot met hengsel, China, 20/21e eeuw

Brons met reliëfdecor van twee draken, h. 13 cm, ø 18.5 cm.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 40

Lotnummer 2254

Een kavel divers houtsnijwerk, China/Japan

W.o. Boeddha beeld, h. 19 cm, een bitong, h. 16.5 cm, een lakwerk kist en dekseldoosje, een kooitje, een Lao Tse figuur, een pasteivorm, etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2255

Een kleine meiping vaas, China, 20/21e eeuw

Porselein met ijzerrode band met decor van een feniks en een kylin, h 20.5 cm.

Kwaliteit: A

Te koop voor € 40

Lotnummer 2256

Een kavel diverse aziatica

W.o. een messing opiumpijp, opiumgewichtjes, een verzilverd miniatuur van een ossenwagen, etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2257

Een Swatow schotel, China

Polychroom porselein met decor van en vis en florale motieven, h. 9 cm, ø 38.5 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2258

Een pejeng trommel, Bali

Brons en koper, h. 55 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2259

Een Art deco beeld van een man met trommel, Bali

Djatihout, pita maha stijl h. 33 cm - chipje van hoofdtooi.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2260

Een altaarstuk , Indonesië

Hout met snijwerk van demonen, h. 42 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2261

Een met zilver bekleed beeld van een olifant, Thailand

1e gehalte zilver, rijk bewerkt, h. 23 cm - staartje verbogen, enkele deukjes.

Kwaliteit: B

Te koop voor € 200

Lotnummer 2262

Een vaas, China, 20/21e eeuw

Porselein met craquelé, h. 29 cm.

Kwaliteit: A

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2263

Een diep bord en een pot, China

Blauwwit porselein, ø 23.5 cm, h. 16.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2264

Een sirih stel, Indonesië

Koper, met florale en geometrische motieven, h. 32 cm - samengesteld.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2265

Een verzameling koper, Indonesië

Vnl. onderdelen uit diverse sirih stellen, kommen etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2266

Een verzameling koper, Indonesië

Vnl. (sirh-) kommen, deksels, etc.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2267

Een paar kraagvazen, Indonesië

Koper met gravédecor van Wayang figuren en geometrische motieven, h. 46 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2268

Een rooktafeltje, gendhi, twee dekselvazen en een komfoor, Indonesië

Tafeltje: h. 51 en ø 59 cm, de vazen van koper en brons, met diverse gesmeden en gegraveerde decors, h. 22-38 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2269

Een hangende gong, Indonesië

Koper, de wandhaak in Garoeda vorm, h. totaal 57 cm, ø 20 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2270

Een staande gong in standaard, Indonesië

Koper en brons, met decor van draken en diverse ø 40 cm, 75 x 75 cm - 1 kettinkje ophangsysteem ontbreekt, verder in complete staat.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2271

Een cachepot met reliëfdecor, China

Brons, met resten van polychromie, h. 25 cm - bodem gemerkt, los.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 460

Lotnummer 2272

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit een blauwwitte dekselvaas, een blanc de Chine beeldje van een Guanyin op bijpassende hocker, twee spekstenen beeldjes en een bronzen beeldje van een wijsgeer, en een 3-delig cloisonné peper-en-zoutstelletje.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2273

Twee thangka's, Nepal

Met voorstelling van Boeddha op hert, 26 x 19 cm, 55 x 38 cm en een Boeddha op lotustroon met vlammend zwaard, 27 x 21 cm, 70 x 41 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2274

Een thangka, Nepal

Met centrale voorstelling van Boeddha onder perzikboom, 34 x 25 cm, 80 x 45 cm - craquelures.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 45