Aziatica en etnografica (nrs. 2000 - 2319)

Vrijdag 20 september, 18:30 uur.

Kavels per pagina:

Lotnummer 2268

Een rooktafeltje, gendhi, twee dekselvazen en een komfoor, Indonesië

Tafeltje: h. 51 en ø 59 cm, de vazen van koper en brons, met diverse gesmeden en gegraveerde decors, h. 22-38 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2269

Een hangende gong, Indonesië

Koper, de wandhaak in Garoeda vorm, h. totaal 57 cm, ø 20 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2270

Een staande gong in standaard, Indonesië

Koper en brons, met decor van draken en diverse ø 40 cm, 75 x 75 cm - 1 kettinkje ophangsysteem ontbreekt, verder in complete staat.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2271

Een cachepot met reliëfdecor, China

Brons, met resten van polychromie, h. 25 cm - bodem gemerkt, los.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 2272

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit een blauwwitte dekselvaas, een blanc de Chine beeldje van een Guanyin op bijpassende hocker, twee spekstenen beeldjes en een bronzen beeldje van een wijsgeer, en een 3-delig cloisonné peper-en-zoutstelletje.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2273

Twee thangka's, Nepal

Met voorstelling van Boeddha op hert, 26 x 19 cm, 55 x 38 cm en een Boeddha op lotustroon met vlammend zwaard, 27 x 21 cm, 70 x 41 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2274

Een thangka, Nepal

Met centrale voorstelling van Boeddha onder perzikboom, 34 x 25 cm, 80 x 45 cm - craquelures.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2275

Een thangka, Nepal

Met voorstelling van Boeddha op lotustroon met lotus in de hand, 34 x 20, 74 x 51 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2277

Een thangka, Nepal

Met centrale voorstelling van Boeddha omgeven door figuren op troon, 76 x 53 cm, 120 x 74 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2278

Twee krissen, Sumatra 1e helft 20e eeuw

Met latoenkoperen schedes en houten boot en handvat, 49 en 51 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2279

Drie diverse porseleinen schotels, Japan, 18e-20e eeuw

Met blauwwit decor - randfrittings, een hexagonaal Imari verte exemplaar - randchip en een Satsuma exemplaar, 21.5 - 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2280

Tien diverse Imari borden, Japan 19e/20e eeuw

Porselein, w.o. een paar, geschulpt exemplaar in de vorm van een schelp, etc. ø 21.5 - 25 cm. - defectjes.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2282

Een sago schaal, Papoea

Gestoken hout, met aan beide uiteinden een figuur, l. 62 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2284

Een yixing steelvaas, China midden 20e eeuw

Met decor van draak en wolken, h. 37 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2285

Een groen geglazuurde vaas, Zuidoost Azië

Porselein, met 5 oren, h. 29 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2286

Een stroomglazuur kommetje, China

Porselein, h. 6.5 en ø 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2287

Een beeld van een schrijvende Boeddha, China

Brons met blauw gepatineerd haar, h.14.5 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2288

Een 3-lichts draken kandelaar, China

Verzilverd messing, h. 60 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2289

Een beeld van een wandelende Boeddha, Thailand

Brons, h. 29.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 2290

Een beeld van een zittende Boeddha, Thailand 19e eeuw

Verguld hout, Bhumisparsa Mudra, h. 22 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 2291

Een beeld van een Boeddha op lotustroon, Thailand 18e eeuw

Verguld en gepolychromeerd hout, Vitarka Mudra, 20.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2292

Een Pustaha voorspellingsboek, Toba Batak

Met benen band bekroond door gestileerde hagedissen, l. 13.5 cm - chipjes, band los van tekst.

Verkocht voor € 45

Lotnummer volgt

Een Afrikaans fantasie masker met kauri-schelpjes

Gevlochten kap en gestoken haarlijn, h. 41 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer volgt

Vijf gestoken houten beelden

Te koop voor € 40

Lotnummer volgt

Een gestoken Afrikaans fantasie-beeld met hanenkam

Rijk gestoken met geometrische motieven, oren en mond met rood opgehoogd, raffia nekstuk en oorringen, achter in het haar een gedraaide schelp, h. 32 cm.

Te koop voor € 35

Kavels per pagina: