Tafeltje: h. 51 en ø 59 cm, de vazen van koper en brons, met diverse gesmeden en gegraveerde decors, h. 22-38 cm.
Verkocht voor € 100
Koper, de wandhaak in Garoeda vorm, h. totaal 57 cm, ø 20 cm.
Verkocht voor € 35
Koper en brons, met decor van draken en diverse ø 40 cm, 75 x 75 cm - 1 kettinkje ophangsysteem ontbreekt, verder in complete staat.
Verkocht voor € 400
Brons, met resten van polychromie, h. 25 cm - bodem gemerkt, los.
Verkocht voor € 460
Bestaande uit een blauwwitte dekselvaas, een blanc de Chine beeldje van een Guanyin op bijpassende hocker, twee spekstenen beeldjes en een bronzen beeldje van een wijsgeer, en een 3-delig cloisonné peper-en-zoutstelletje.
Verkocht voor € 140
Met voorstelling van Boeddha op hert, 26 x 19 cm, 55 x 38 cm en een Boeddha op lotustroon met vlammend zwaard, 27 x 21 cm, 70 x 41 cm.
Verkocht voor € 70
Met centrale voorstelling van Boeddha onder perzikboom, 34 x 25 cm, 80 x 45 cm - craquelures.
Verkocht voor € 45
Met voorstelling van Boeddha op lotustroon met lotus in de hand, 34 x 20, 74 x 51 cm.
Verkocht voor € 40
Met centrale voorstelling van Boeddha omgeven door figuren op troon, 76 x 53 cm, 120 x 74 cm.
Verkocht voor € 90
Met latoenkoperen schedes en houten boot en handvat, 49 en 51 cm.
Verkocht voor € 40
Met blauwwit decor - randfrittings, een hexagonaal Imari verte exemplaar - randchip en een Satsuma exemplaar, 21.5 - 30 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein, w.o. een paar, geschulpt exemplaar in de vorm van een schelp, etc. ø 21.5 - 25 cm. - defectjes.
Verkocht voor € 30
Gestoken hout, met aan beide uiteinden een figuur, l. 62 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van draak en wolken, h. 37 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein, met 5 oren, h. 29 cm.
Verkocht voor € 65
Porselein, h. 6.5 en ø 18 cm.
Verkocht voor € 30
Brons met blauw gepatineerd haar, h.14.5 cm.
Verkocht voor € 70
Verzilverd messing, h. 60 cm.
Verkocht voor € 40
Brons, h. 29.5 cm.
Te koop voor € 80
Verguld hout, Bhumisparsa Mudra, h. 22 cm.
Te koop voor € 160
Verguld en gepolychromeerd hout, Vitarka Mudra, 20.5 cm.
Te koop voor € 200
Met benen band bekroond door gestileerde hagedissen, l. 13.5 cm - chipjes, band los van tekst.
Verkocht voor € 45
Gevlochten kap en gestoken haarlijn, h. 41 cm.
Te koop voor € 35
Rijk gestoken met geometrische motieven, oren en mond met rood opgehoogd, raffia nekstuk en oorringen, achter in het haar een gedraaide schelp, h. 32 cm.
Te koop voor € 35
Te koop voor € 40