Kavels per pagina:

Lotnummer 2237

Een pot, China

Blauwwit porselein met waterrijk landschapsdecor, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2238

Twee bamboe stokjes waaraan vnl. Chinese antikiteiten

Vnl. jade plaquettes, daarbij een reisbekertje in zakhorlogekast en postzegeldoosje, etc, l. 43 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2240

Zes diverse kommetjes in cassette, Japan

Porselein met polychrome decors, h. 6.5 en ø 10 cm, herkomst: Alexander van de Ven, Den Haag.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2241

Een schotel, China, 20/21e eeuw

Polychroom porselein met decor van strijders, ø 45 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2242

Een jade plaquette, China

Deels rood geaderd, met decor van karakters,l. 29 cm, daarbij een houten bord met oosters geschrift, l. 35 cm - barsten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2244

Een beeld van een ingebakerde Budai, China

Bamboe, h. 35 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2245

Een tempelleeuw, China, 20/21e eeuw

Polychroom cloisonné en messing, h. 27 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2246

Een Hannya Noh masker, Japan

Gestoken hout, met wandbevestiging, h. 27 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2248

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit een ruyi scepter, China, een wasra, Tibet, een krishandvat, Indonesië, een lakwerk snuifflesje, China en een dekseldoosje uit een schelp vervaardigd, h. 6 - 20 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2250

Een figuur van een treurende demoon met kom, China/Japan

Polychroom en deels verguld porselein, h. 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2251

Een bordje, China, naar Ming voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van eenden en florale motieven, ø 21 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2252

Een kavel vnl. stempels en plaquettes, China

Jade en speksteen, w.o. een antieke schijf, 4.5 - 11 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2254

Een kavel divers houtsnijwerk, China/Japan

W.o. Boeddha beeld, h. 19 cm, een bitong, h. 16.5 cm, een lakwerk kist en dekseldoosje, een kooitje, een Lao Tse figuur, een pasteivorm, etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2256

Een kavel diverse aziatica

W.o. een messing opiumpijp, opiumgewichtjes, een verzilverd miniatuur van een ossenwagen, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2257

Een Swatow schotel, China

Polychroom porselein met decor van en vis en florale motieven, h. 9 cm, ø 38.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2258

Een pejeng trommel, Bali

Brons en koper, h. 55 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2259

Een Art deco beeld van een man met trommel, Bali

Djatihout, pita maha stijl h. 33 cm - chipje van hoofdtooi.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2260

Een altaarstuk , Indonesië

Hout met snijwerk van demonen, h. 42 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2261

Een met zilver bekleed beeld van een olifant, Thailand

1e gehalte zilver, rijk bewerkt, h. 23 cm - staartje verbogen, enkele deukjes.

Te koop voor € 200

Lotnummer 2262

Een vaas, China, 20/21e eeuw

Porselein met craquelé, h. 29 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2263

Een diep bord en een pot, China

Blauwwit porselein, ø 23.5 cm, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2264

Een sirih stel, Indonesië

Koper, met florale en geometrische motieven, h. 32 cm - samengesteld.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2265

Een verzameling koper, Indonesië

Vnl. onderdelen uit diverse sirih stellen, kommen etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2266

Vnl. (sirh-) kommen, deksels, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2267

Een paar kraagvazen, Indonesië

Koper met gravédecor van Wayang figuren en geometrische motieven, h. 46 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: