Kavels per pagina:

Lotnummer 2182

Een wierookbrander, China

Messing met decor van ratten, h. 15 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2183

Twee jade ornamenten, China

ø 7.2 en 7 x 6.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2185

Een famille rose vaas

Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2186

Een voorhangstuk, vermoedelijk Zuid- of Midden-Amerika

Leer, 80 x 50 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2187

Acht borden, China, 18e eeuw en later

Polychroom porselein, w.o. een paar Imari dubbelborden (defecten), ø 18.5 - 27.7 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2188

Een kris, Indonesië, eerste helft 20e eeuw

Hoornen heft, houten schede met metalen monturen, l. 37 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2189

Een kavel messing, India/Indonesië

Bestaande uit een schaal, h. 15 cm, ø 25.5 cm, drie diverse vazen, schaaltje op voet, dekselbus, kannetje, kom, en een rozensteker.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2190

Chinese school - Twee elegante dames

Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 2191

Een tasje in vitrine, Birma/ Myanmar

Textiel versierd met munten en kauri schelpen , h. 55 x b. 51.5 x d. 15.5 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2192

Een trekpotje met 6 kopjes, China

Speksteen met decor van hertjes, vogels en florale motieven.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2193

Een zijden borduurwerk in lijst, China

Met decor van diverse vogels in landschap bij ondergaande zon, 46 x 85 cm, 54 x 94 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 2194

Een sculptuur van een 4-armige godin, India

Polychroom beschilderd hout, h. 57 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2195

Een paar vogelvormige ornamentjes, Zuidoost Azië

Met resten van polychromie, l. 13 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2196

Een uitgebreid kavel divers porselein, voornamelijk China

Veel defecten.

Verkocht voor € 230

Lotnummer 2197

Een druiventros

Jade en serpentijn, l. 27 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2199

Een kavel diverse aziatica

Bestaande uit 2 gemberpotten, 2 polychroom porseleinen beelden van visser en elegante dame, etc. h. 6 - 35 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 2200

Drie Chinese aquarellen met postzegels

Man met twee eenden, Vrouw met manden en Oude man met kind, 13 x 9 cm (3x), lijsten: 25 x 19 cm (3x).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2201

Een kavel Imari porselein, Japan Meiji

Bestaande uit 10 borden en schaaltjes, ø 13 - 22 cm, w.o. een paar en 3 vaasjes, w.o. 1 paar, h. 9 - 10 cm - defectjes.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2204

Een spekstenen snijstuk van diverse dieren en een draak, China

H. 24.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2205

Een antiek beeld van Lao Tse

Ivoor op houten voetstuk, h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2206

Een antiek paneel met snijwerk van figuren en florale motieven, China

Deels verguld en polychroom beschilderd hout, 15 x 122 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2207

Een beeld van een godheid op fabeldier, Bali

Polychroom hout, h. 34 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2208

Een watermand, China, en inklapbare lectuurhouder, India

Afmetingen watermand: h. 44 x b. 44 x d. 29 cm, afmetingen lectuurhouder: h. 23 x b. 31 x d. 19.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2209

Een diep bord, China eerste helft 20e eeuw

Polychroom porselein met decor van figuren, chip en haarlijn, ø 23 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2211

Een opium kussen, China

Polychroom porselein met decor van vrouwen en draken, h. 10 x b. 32.5 x d. 8 cm.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: