Messing met decor van ratten, h. 15 cm.
Verkocht voor € 60
Porselein met polychroom decor met decor van pioenen, pauwen en karakters, China , h. 36 cm.
Te koop voor € 65
Leer, 80 x 50 cm.
Verkocht voor € 25
Polychroom porselein, w.o. een paar Imari dubbelborden (defecten), ø 18.5 - 27.7 cm.
Verkocht voor € 240
Hoornen heft, houten schede met metalen monturen, l. 37 cm.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit een schaal, h. 15 cm, ø 25.5 cm, drie diverse vazen, schaaltje op voet, dekselbus, kannetje, kom, en een rozensteker.
Verkocht voor € 40
Gemengde techniek (druk en aquarel), 125 x 31 cm, 147 x 52 cm - glas ontbreekt.
Te koop voor € 65
Textiel versierd met munten en kauri schelpen , h. 55 x b. 51.5 x d. 15.5 cm.
Verkocht voor € 170
Speksteen met decor van hertjes, vogels en florale motieven.
Verkocht voor € 45
Met decor van diverse vogels in landschap bij ondergaande zon, 46 x 85 cm, 54 x 94 cm.
Te koop voor € 20
Polychroom beschilderd hout, h. 57 cm.
Verkocht voor € 50
Met resten van polychromie, l. 13 cm.
Verkocht voor € 60
Veel defecten.
Verkocht voor € 230
Bestaande uit 2 gemberpotten, 2 polychroom porseleinen beelden van visser en elegante dame, etc. h. 6 - 35 cm.
Verkocht voor € 10
Man met twee eenden, Vrouw met manden en Oude man met kind, 13 x 9 cm (3x), lijsten: 25 x 19 cm (3x).
Verkocht voor € 60
Bestaande uit 10 borden en schaaltjes, ø 13 - 22 cm, w.o. een paar en 3 vaasjes, w.o. 1 paar, h. 9 - 10 cm - defectjes.
Verkocht voor € 50
H. 24.5 cm.
Verkocht voor € 150
Ivoor op houten voetstuk, h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 150
Deels verguld en polychroom beschilderd hout, 15 x 122 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom hout, h. 34 cm.
Verkocht voor € 45
Afmetingen watermand: h. 44 x b. 44 x d. 29 cm, afmetingen lectuurhouder: h. 23 x b. 31 x d. 19.5 cm.
Verkocht voor € 35
Polychroom porselein met decor van figuren, chip en haarlijn, ø 23 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom porselein met decor van vrouwen en draken, h. 10 x b. 32.5 x d. 8 cm.
Verkocht voor € 35