Kavels per pagina:

Lotnummer 2079

Een beeld van Shiva op Nandi, Thailand, 19/20e eeuw

Verguld brons op houten voetstuk, h. 33 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2080

Een kussen in de vorm van een katachtige, China

Blauwwit porselein, h. 12 cm, l. 24 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2081

Een serie van 4 kop-en-schotels, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein, met decor van wijsgeren bij bloesemboom, Qianlong - alle met defecten, w.o. 1 schotel met gekramde restauratie.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2082

Twee beelden van monniken, vermoedelijk Birma/Myanmar

Verguld hout, ingelegd met gekleurd glas, h. 46 en 52 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2083

Een famille verte dekselpot, China

Polychroom porselein, met decor van scènes in een tuin, afgezet met paksoi decor, op houten hocker, h. 60 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2084

Een groot model kraagvaas, Japan en een gemberpot, China

Blauwwit porselein met (deels) transfer decor, de eerste met decor van kraanvogel - barst in hals, de tweede met decor van koi karpers, h. 53 en 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2085

Een plaquette, China

Reliëfdecor van een zittende Boeddha met swastika op de borst en verso een gegraveerd gedicht/verhaal, in houten lijst, 29 x 20.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2086

Een kavel Indonesisch snijwerk

Bestaande uit een garoeda, een demon, een vrouwelijke buste en een hoofd van een man en een vrouw, max. h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2087

Drie diverse gemberpotten, China

Blauwwit porselein, w.o. 1 met deksel, h. 15 - 19 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2088

Vier vaasjes en twee theebusjes, China

Kantonees en blauwwit porselein, h. 10-24 cm - defecten, w.o. de grootste vaas met scherf uit hals.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2089

Een paar lage huwelijksstoelen, China vroege 20e eeuw

Gestoken hout met reliëfpaneeltjes met voorstellingen van dansende man en vrouw, h. 69 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2090

Een 'boeddhistische' kralenketting, China

l. 123 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2091

Een koperen ketel, Perzië

Met gehamerd decor van bloemen, dierfiguren en kalligrafie, h. 46 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2092

Twee blauwwitte schotels, China 18e eeuw

Porselein, een licht geribd Kangxi bord met vlakverdelingsdecor en een bord met florale randversiering en bruine rand, ø 22.5 cm - kleine randschilfers en bord met bruine rand centrale haarlijnen.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2093

Twee Kantonese objecten, trekpotje en dekseldoos, China ca. 1900

Polychroom gedecoreerd porselein met vorostellingen van figuren, trekpotje zonder deksel en met defect oor (wel aanwezig), h. 10 cm, dekseldoos met oude restauratie, ø 10 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2094

Een opium weegschaal, Myanmar/Birma, eerste helft 20e eeuw

In houten behuizing met snijwerk van olifantskoppen en florale motieven, h. 5 x b. 33 x d. 16.5 cm, incl. negen messing gewichtjes, waarvan vijf in de vorm van olifanten en vier in de vorm van Hanuman.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2095

Een hoofddeksel naar Tibetaans voorbeeld, China

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2096

Twee sculpturen van vrouwen, Bali

Hout, h. 34 en 61 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2097

Twee Yixing trekpotjes, China

Aardewerk, groene exemplaar in de vorm van een rieten mand met bamboevormige tuit en oor, h. 8 cm, en de andere trekpot is voorzien van tinnen monturen met drakenmotieven, Tung King Shun Factory, h. 11 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2098

Een kavel divers

Bestaande uit een paar BWG zilveren armbanden, een paar verzilverd metalen scroll gewichten met reliëfdecor van diverse figuren, l. 23 cm, en een verzilverd metalen scepter met reliëfdecor van draken en feniksen, l. 19.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2099

Een sculptuur van Guanyin, China, 19e eeuw

Speksteen, h. 12 cm, incl. houten voetstuk.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2100

Een kavel Chinese kleinoden

Bestaande uit een verguld bronzen beeldje van Boeddha zittend op lotustroon, h. 13.5 cm, twee jade hangers, een stempeltje en een snuifflesje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2101

Een mandau, Dayak, Borneo

L. 75 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2103

Een Songye Kifwebe-stijl schild

Met centraal een hoofd, met wit, zwart, oker en rood opgehoogd, Congo, l. 55 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2104

Een scroll, China

Papier met centrale afbeelding van vogels op bloesemtakken omringd door diverse teksten en figuren, 167 x 65 cm.

Verkocht voor € 20

Kavels per pagina: