Verguld brons op houten voetstuk, h. 33 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein, h. 12 cm, l. 24 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein, met decor van wijsgeren bij bloesemboom, Qianlong - alle met defecten, w.o. 1 schotel met gekramde restauratie.
Verkocht voor € 90
Verguld hout, ingelegd met gekleurd glas, h. 46 en 52 cm.
Verkocht voor € 100
Polychroom porselein, met decor van scènes in een tuin, afgezet met paksoi decor, op houten hocker, h. 60 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met (deels) transfer decor, de eerste met decor van kraanvogel - barst in hals, de tweede met decor van koi karpers, h. 53 en 26 cm.
Verkocht voor € 30
Reliëfdecor van een zittende Boeddha met swastika op de borst en verso een gegraveerd gedicht/verhaal, in houten lijst, 29 x 20.5 cm.
Verkocht voor € 80
Bestaande uit een garoeda, een demon, een vrouwelijke buste en een hoofd van een man en een vrouw, max. h. 26.5 cm.
Verkocht voor € 45
Blauwwit porselein, w.o. 1 met deksel, h. 15 - 19 cm.
Verkocht voor € 30
Kantonees en blauwwit porselein, h. 10-24 cm - defecten, w.o. de grootste vaas met scherf uit hals.
Verkocht voor € 80
Gestoken hout met reliëfpaneeltjes met voorstellingen van dansende man en vrouw, h. 69 cm.
Verkocht voor € 80
l. 123 cm.
Verkocht voor € 280
Met gehamerd decor van bloemen, dierfiguren en kalligrafie, h. 46 cm.
Verkocht voor € 80
Porselein, een licht geribd Kangxi bord met vlakverdelingsdecor en een bord met florale randversiering en bruine rand, ø 22.5 cm - kleine randschilfers en bord met bruine rand centrale haarlijnen.
Verkocht voor € 90
Polychroom gedecoreerd porselein met vorostellingen van figuren, trekpotje zonder deksel en met defect oor (wel aanwezig), h. 10 cm, dekseldoos met oude restauratie, ø 10 cm.
Verkocht voor € 40
In houten behuizing met snijwerk van olifantskoppen en florale motieven, h. 5 x b. 33 x d. 16.5 cm, incl. negen messing gewichtjes, waarvan vijf in de vorm van olifanten en vier in de vorm van Hanuman.
Verkocht voor € 60
Hout, h. 34 en 61 cm.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, groene exemplaar in de vorm van een rieten mand met bamboevormige tuit en oor, h. 8 cm, en de andere trekpot is voorzien van tinnen monturen met drakenmotieven, Tung King Shun Factory, h. 11 cm.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een paar BWG zilveren armbanden, een paar verzilverd metalen scroll gewichten met reliëfdecor van diverse figuren, l. 23 cm, en een verzilverd metalen scepter met reliëfdecor van draken en feniksen, l. 19.5 cm.
Verkocht voor € 60
Speksteen, h. 12 cm, incl. houten voetstuk.
Verkocht voor € 110
Bestaande uit een verguld bronzen beeldje van Boeddha zittend op lotustroon, h. 13.5 cm, twee jade hangers, een stempeltje en een snuifflesje.
Verkocht voor € 60
Met centraal een hoofd, met wit, zwart, oker en rood opgehoogd, Congo, l. 55 cm.
Verkocht voor € 30
Papier met centrale afbeelding van vogels op bloesemtakken omringd door diverse teksten en figuren, 167 x 65 cm.
Verkocht voor € 20