Kavels per pagina:

Lotnummer 2050

Een meiping vaas, China

Blauwwit porselein met decor van diverse figuren in landschap en florale motieven, h. 44.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2051

Een sculptuur van een tempelleeuw (shishi), China

Jade, h. 6 cm, l. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2052

Drie achterglasschilderingen, China midden 20e eeuw

Met voorstellingen van dames, 55 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2053

Twee achterglasschilderingen, China midden 20e eeuw

Met voorstellingen van wandelende dames en een ceremonie, 55 x 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2054

Twee diorama's van landschappen, China, vroege 20e eeuw

Kurk in glazen en gezwart houten kastjes, h. 20 en 30 cm - glas zit los in sponning.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2055

Een schaal op voet, China

Blauwwit porselein, zijkant met decor van vier figuren, centraal decor van een landschap in medaillon en rand voorzien van band met florale motieven, h. 7 cm, ø 24 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2056

Een kavel vnl. bronzen objecten, Afrika

Vnl. manilla's, enkelbanden en sieraden, l. 7.5 - 19 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2057

Een borduurwerk op zijde, vermoedelijk Turkije

Gouddraad en pailletten, met latere zwartfluwelen rand en hoekkwasten, 134 x 106 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2058

Een 6-pas tegeltableau, Damascus 19e eeuw

Iznik stijl, 35 x 35 cm per tegel - gelijmd, defecten.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2059

Een scroll, China

Beschilderd zijde met afbeelding van vogels op tak, afb.: 109 x 41 cm, scroll: 192 x 53 cm, incl. niet originele houten kist.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2060

Een diep bord, China

Blauwwit porselein met centraal decor van twee feniksen, h. 4.4 cm, ø 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2063

Een blauwwit bord met lotusdecor, China 19e eeuw

Porselein, ø 27.5 cm - haarlijnen en randchipje.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2065

Een diep bord, China

Famille rose porselein met decor van vleermuizen en florale motieven, h. 4 cm, ø 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2066

Een kavel Indisch en Afrikaans snijwerk

Max. h. 15 - 64 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2067

Een stempel in de vorm van een figuur, China

Natuursteen, h. 12.8 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2068

Een celadon kom met decor van koi tussen waterplanten

porselein, h. 7.1 x ø 14.9 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2069

Een antiek baby bad, China

Iepenhout met drie koperen banden en twee handvatten, h. 35 x b. 46.5 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2070

Een kan en een schoteltje op voet, China

Flambé porselein, h. 12 cm, ø 15.5 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2071

Een kavel diverse beeldjes en snijstukken

Keramiek, composiet en been, w.o. enkele netsukes, cloisonné figuurtjes, etc.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2072

Een kavel snijstukken en hockers

Hout, w.o. 2 diorama's, onderdelen van een lantaarn, een doosje met parelmoer inlegwerk, Balinese snijstukken, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2074

Een beeld van een hoogwaardigheidsbekleder, China 20e eeuw

Hout, deels gepolychromeerd, h. 75 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2075

Een steelvaasje, China, 18/19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van twee draken en vlammende parel, h. 16.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2076

Een doos met divers Indonesisch textiel, w.o. een oude batik doek

Daarbij een boek: Alison Taylor, "Living traditions in Balinese painting", 1991.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2077

Een miniatuur 14-persoons gamelanorkest met twee dansende figuren, Indonesië, midden 20e eeuw

Messing, max. h. 11.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2078

Een beeld van Lao Tse staand op schildpaddraak, China

Brons, h. 28 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: