Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd blauw glazen kap met floraal reliëfdecor, h. 37 cm.
Te koop voor € 190
Tin, h. 5.5 - 12.5 cm.
Verkocht voor € 180
Messing, in de rand van de voet gemerkt: G ster/bloem G, h. ca. 22 cm.
Verkocht voor € 300
Messing, h. 19 en 20 cm.
Verkocht voor € 280
Gietijzer gedecoreerd met putti, bokalen, neoklassiek portretmedaillon en florale motieven, één bokaal gebroken, l. 74 cm.
Verkocht voor € 30
Zilverkleurig metalen voet met gesatineerd glazen kapje met neoklassieke motieven, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 100
In goudkleurige lijst bekroond door tuinvaas, 77 x 42 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. twee winkelweegschalen, twee lijmklemmen en een beslagkom.
Verkocht voor € 30
Koper, 67 x 82 cm.
Verkocht voor € 30
Met kruisvormig gemarmerd glazen kap, h. 50 cm.
Verkocht voor € 60
Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 47.5 cm, l. 86 cm.
Te koop voor € 150
Aardewerk met polychroom decor van fruit en bloemen en deksel voorzien van knop in de vorm van een vrucht, één deksel ontbreekt, h. 21 cm. l. 30 cm.
Verkocht voor € 25
Tinlegering, h. 34 cm - restauraties.
Verkocht voor € 100
Een Copier vaasje m.b.t. het 40-jarig regeringsjubileum, 1938, h. 10.5 cm, een persglazen beker h. 11.7 cm, bronzen inhuldigingspenning van Begeer, 2 wit aardewerk schotels, Wilhelmina 50 jarig regeringsjubileum en inhuldiging Juliana, Porceleyne fles, Delft, ø 27.5 en 28 cm, en een tegel m.b.t. het 40 jarig regeringsjubileum van Wilhelmina, Staatsmijnen in Limburg, Sphinx, chipjes, 20.4 x 15.2 cm.
Verkocht voor € 40
Samengesteld, h. 44 cm.
Verkocht voor € 25
Messing voet met melkglazen kap, h. 65 cm.
Verkocht voor € 170
Blauwwit aardewerk, w.o. 17e-eeuwse exemplaren: medaillontegel met molen - hoek gelijmd, scheepje, 2x figuren en een kievietsbloem.
Verkocht voor € 25
Hout, h. 32 x b. 22 x d. 9cm.
Verkocht voor € 52
Op houten standaard, h. 77 en b. 72 cm - geen stok aanwezig.
Verkocht voor € 30
Aardewerk, h. 32 cm.
Verkocht voor € 66
Zilverkleurig metalen voet met gemarmerd glazen kapjes op marmeren voetstuk, h. 25.5 cm.
Te koop voor € 160
Donker gepatineerd composiet, h. 45 cm.
Verkocht voor € 30
Deels brons, op zwartmarmeren voet, h. 52 cm.
Verkocht voor € 100
Messing, 6-lichts, h. 78 cm.
Verkocht voor € 35
Messing, h. 56 cm.
Verkocht voor € 25