Kavels per pagina:

Lotnummer 580

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd blauw glazen kap met floraal reliëfdecor, h. 37 cm.

Te koop voor € 190

Lotnummer 581

Negentien antieke strooiers, vnl. 19e eeuw

Tin, h. 5.5 - 12.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 582

Een paar penkandelaars, einde 17e eeuw

Messing, in de rand van de voet gemerkt: G ster/bloem G, h. ca. 22 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 583

Twee diverse kraagkandelaars, Holland/Vlaanderen 17e eeuw

Messing, h. 19 en 20 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 584

Een deel van een fender, 19e eeuw

Gietijzer gedecoreerd met putti, bokalen, neoklassiek portretmedaillon en florale motieven, één bokaal gebroken, l. 74 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 585

Een tafellamp, eerste helft 20e eeuw

Zilverkleurig metalen voet met gesatineerd glazen kapje met neoklassieke motieven, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 586

Een ovale spiegel

In goudkleurige lijst bekroond door tuinvaas, 77 x 42 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 587

Een kavel divers antiek

W.o. twee winkelweegschalen, twee lijmklemmen en een beslagkom.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 588

Een etsplaat met voorstelling van de veroordeling van Christus

Koper, 67 x 82 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 589

Een Art deco hanglampje, ca. 1930

Met kruisvormig gemarmerd glazen kap, h. 50 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 590

Een art deco tafelsculptuur van een vrouw met geitjes

Gepatineerd zinklegering met composiet op marmeren voetstuk, h. 47.5 cm, l. 86 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 591

Twee dekschalen, Frankrijk eerste helft 20e eeuw

Aardewerk met polychroom decor van fruit en bloemen en deksel voorzien van knop in de vorm van een vrucht, één deksel ontbreekt, h. 21 cm. l. 30 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 592

Émile Carlier (1849-1927) - Springende gymnaste

Tinlegering, h. 34 cm - restauraties.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 593

Een kavel divers, w.o. Copierglas, borden, beker, penning, etc.

Een Copier vaasje m.b.t. het 40-jarig regeringsjubileum, 1938, h. 10.5 cm, een persglazen beker h. 11.7 cm, bronzen inhuldigingspenning van Begeer, 2 wit aardewerk schotels, Wilhelmina 50 jarig regeringsjubileum en inhuldiging Juliana, Porceleyne fles, Delft, ø 27.5 en 28 cm, en een tegel m.b.t. het 40 jarig regeringsjubileum van Wilhelmina, Staatsmijnen in Limburg, Sphinx, chipjes, 20.4 x 15.2 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 594

Een Eisenloeffel-stijl theepot aan jugendstil comfoor

Samengesteld, h. 44 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 595

Een art deco tafellamp

Messing voet met melkglazen kap, h. 65 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 596

Vijf tegels in lijstjes

Blauwwit aardewerk, w.o. 17e-eeuwse exemplaren: medaillontegel met molen - hoek gelijmd, scheepje, 2x figuren en een kievietsbloem.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 597

Een kruidenkastje in de vorm van een keukenkast, 19e eeuw

Hout, h. 32 x b. 22 x d. 9cm.

Verkocht voor € 52

Lotnummer 598

Een gong, 2e kwart 20e eeuw

Op houten standaard, h. 77 en b. 72 cm - geen stok aanwezig.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 599

Een bowlpot in de vorm van een ananas

Aardewerk, h. 32 cm.

Verkocht voor € 66

Lotnummer 600

Een art deco 2-lichts tafellamp

Zilverkleurig metalen voet met gemarmerd glazen kapjes op marmeren voetstuk, h. 25.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 601

Een beeld van een liefdespaar

Donker gepatineerd composiet, h. 45 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 603

Een beeld van vrouwe Justitia

Deels brons, op zwartmarmeren voet, h. 52 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 604

Een kandelaber in de vorm van een toortsdragende jongeling

Messing, 6-lichts, h. 78 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 605

Een beeld van een toortsdragende jongeling

Messing, h. 56 cm.

Verkocht voor € 25

Kavels per pagina: