Kavels per pagina:

Lotnummer 551

Een kavel Wedgwood Edme

Creamware, bestaande uit 3 diverse vazen, een paar kandelaars en 3 asbakken, max. h. 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 552

Een kavel divers keramiek

W.o. een Wedgwood Jasperware schotel, een Goebel peper-en-zoutstel in de vorm van varkentjes, divers Makkum en plateel, etc - kleine defectjes.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 553

Een verzameling tegels 17e-20e eeuw

W.o. twee 17e-eeuwse tulpentegels, een 6-pas tableau van een gezicht op Rotterdam.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 554

Vijf diverse presse-papiers

Glas, w.o. 1 met kwal, h. 4.9 - 17.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 555

Een art deco beeld van een luitspelende pierrot

Verzilverd brons op marmeren voetstuk, h. 22 cm.

Te koop voor € 130

Lotnummer 556

Een verzameling beeldjes

Divers metaal en keramiek, w.o. Binkie en een Royal Doulton beeld "Lovers," max. h. 31 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 557

Een royaal model Art deco stijl hanglamp

Messing, met getrapte melkglazen kap, 4-lichts, h. 72 en ø 62 cm.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 558

Een Art deco stijl hanglamp

Messing, met kubusvormige melkglazen kap, l. 130 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 559

Een Art deco stijl hanglamp

Verkocht voor € 100

Lotnummer 560

Een paar Art deco stijl wandlampen

Messing, met kubusvormige melkglazen kappen, h. 36 x b. 15.5 cm x d. 26 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 561

Verkocht voor € 90

Lotnummer 562

Verkocht voor € 70

Lotnummer 563

Een Art deco stijl wandlamp

Verkocht voor € 40

Lotnummer 565

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap, h. 52 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 566

Een kavel poppenservies delen, ca. 1900

Porselein met floraal decor, bestaande uit 6 borden, 5 diepe borden, een dekschaal, vier diverse schalen, een sauskom en een sausschaal.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 567

Een grape, 17e eeuw

Brons, MR gemerkt aan de zijkant, chipje in rand, h. 22.5 cm, ø bovenkant 23 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 569

Een hangend engeltje met bloembak

Polychroom keramiek, l. 42 en h. 66 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 570

Een art deco tafellamp

Smeedijzeren voet gedecoreerd met cirkels en bladeren en voorzien van gemarmerd glazen kap, h. 48.5 cm.

Te koop voor € 375

Lotnummer 571

Een speelgoed bloemverkopers bakfiets

Deels hout, l. 6 en h. 51 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 573

Een vuurhaal en twee diverse wildhaken, 18/19e eeuw

Ijzer, vuurhaal heeft een scheurtje, l. 84 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 574

Een verzameling tin, w.o. antieke exemplaren

W.o. maatbekers en kannen, (warmhoud)bordjes, platvink.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 575

Een art deco beeld van een sluipende panter

Groengepatineerd metaal (white metal) op marmeren voetstuk, l. 54 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 576

Een officierssabel, periode WO I

Met bewerkte kling met decor van bladermotieven en oorlogstrofeeën, in messing en leren schede, L. Steilberg jr., Münster, l. 97 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 578

Een percussiepistool, Henry Nock ca. 1800

Mahoniehout en ijzer, niet originele laadstok met messing knop, l. 36 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 579

Een percussiepistool, 1e helft 19e eeuw

Messing en ijzeren monturen, l. 38 cm - laadstok en veer trekker defect.

Verkocht voor € 90

Kavels per pagina: