Creamware, bestaande uit 3 diverse vazen, een paar kandelaars en 3 asbakken, max. h. 22 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. een Wedgwood Jasperware schotel, een Goebel peper-en-zoutstel in de vorm van varkentjes, divers Makkum en plateel, etc - kleine defectjes.
Verkocht voor € 80
W.o. twee 17e-eeuwse tulpentegels, een 6-pas tableau van een gezicht op Rotterdam.
Verkocht voor € 90
Glas, w.o. 1 met kwal, h. 4.9 - 17.5 cm.
Verkocht voor € 45
Verzilverd brons op marmeren voetstuk, h. 22 cm.
Te koop voor € 130
Divers metaal en keramiek, w.o. Binkie en een Royal Doulton beeld "Lovers," max. h. 31 cm.
Verkocht voor € 30
Messing, met getrapte melkglazen kap, 4-lichts, h. 72 en ø 62 cm.
Verkocht voor € 340
Messing, met kubusvormige melkglazen kap, l. 130 cm.
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 100
Messing, met kubusvormige melkglazen kappen, h. 36 x b. 15.5 cm x d. 26 cm.
Verkocht voor € 100
Verkocht voor € 90
Verkocht voor € 70
Verkocht voor € 40
Zilverkleurig metalen voet voorzien van gesatineerd glazen kap, h. 52 cm.
Verkocht voor € 130
Porselein met floraal decor, bestaande uit 6 borden, 5 diepe borden, een dekschaal, vier diverse schalen, een sauskom en een sausschaal.
Verkocht voor € 30
Brons, MR gemerkt aan de zijkant, chipje in rand, h. 22.5 cm, ø bovenkant 23 cm.
Verkocht voor € 200
Polychroom keramiek, l. 42 en h. 66 cm.
Verkocht voor € 60
Smeedijzeren voet gedecoreerd met cirkels en bladeren en voorzien van gemarmerd glazen kap, h. 48.5 cm.
Te koop voor € 375
Deels hout, l. 6 en h. 51 cm.
Verkocht voor € 25
Ijzer, vuurhaal heeft een scheurtje, l. 84 cm.
Verkocht voor € 40
W.o. maatbekers en kannen, (warmhoud)bordjes, platvink.
Verkocht voor € 100
Groengepatineerd metaal (white metal) op marmeren voetstuk, l. 54 cm.
Verkocht voor € 350
Met bewerkte kling met decor van bladermotieven en oorlogstrofeeën, in messing en leren schede, L. Steilberg jr., Münster, l. 97 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniehout en ijzer, niet originele laadstok met messing knop, l. 36 cm.
Verkocht voor € 280
Messing en ijzeren monturen, l. 38 cm - laadstok en veer trekker defect.
Verkocht voor € 90