Messing, voorzien van pennen, h. 10 en 11.5 cm en - kleinste exemplaar met gesoldeerde, mogelijk latere kraag.
Verkocht voor € 70
Mahoniefineer op eiken, h. 83 x b. 92 x d. 48 cm - blad niet origineel en niet geheel passend.
Verkocht voor € 10
Porselein, met vergulding en decor van roosjes, bestaande uit koffiepot, roomstel, 5 kopjes en 6 schotels.
Verkocht voor € 40
Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, met roze rand- en strikmotieven, ø 16 cm.
Te koop voor € 80
Polychroom beschilderd porselein, met voor ieder bordje uniek vruchten en notendecor, bij de fabriek in Hongarije aangeschaft, ø 18,5 cm.
Verkocht voor € 120
Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, h. 6 cm.
Verkocht voor € 60
Polychroom beschilderd porselein, decor Rotschild, bestaande uit 3 asbakjes, een kandelaar, h. 5 cm en een schaaltje op voet, ø 12 cm.
Te koop voor € 65
Aardewerk, deels geribd, gemerkt, h. 16 en 9.5 cm.
Verkocht voor € 80
Plateel, met gestileerd floraal decor, h. 17 cm - zand van bakproces in glazuur, gelijmde chip aan standring.
Verkocht voor € 90
Blauwwit aardewerk met floraal decor, jaarletter 1944 of 1951, ø 36 cm.
Verkocht voor € 120
Plateel, de eerste met blauw/roze decor, de tweede roestbruin, h. 11.5 en 20.5 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom beschilderd hout, met wieltjes , l. 95 cm.
Verkocht voor € 40
Opalineglas, met geschilderd en gelithografeerd decor van meisjesportretten, h. 17 en 1.5 cm.
Verkocht voor € 30
Elastolin op basis van papier, w.o. ara en kaketoe op stok, olifanten, leeuwen, wolven, beren, nijlpaard, giraffe, etc. h. 3 - 18 cm - defectjes.
Verkocht voor € 280
Drie mangaantegels, w.o. 2 in eiken lijstjes, en 8 blauwwitte exemplaren - restauraties en defectjes.
Verkocht voor € 100
Met toebehoren in Junghans cassette, h. 25 cm.
Verkocht voor € 160
Met voorstellingen uit Lukas 24:15, Samuel 5 en Exodus 20:3 - defectjes.
Verkocht voor € 100
Op canvas, oprolbaar, h. 213 x 145 cm - gaatje linksboven.
Verkocht voor € 30
Met 88 familiefoto's en persoonlijke portretten.
Verkocht voor € 50
Polychroom beschilderd gips, h. 33 cm.
Verkocht voor € 20
Bestaande uit 6 Makkum tegels met vogeldecor - 2 gelijmd, een Makkum bordje en een Petrus Regout schotel met schildering naar Du Chattel, ø 39 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom beschilderd, h. 68 cm.
Verkocht voor € 20
Messing, met bruingeschilderde kap, 3-lichts, h. 47 cm.
Verkocht voor € 40
Blad: 170 x 50 cm, spiegel 170 x 60 cm.
Verkocht voor € 50