W.o. een Westraven cloisonné tegel en een Wanli tegel met decor van een hondje, h. 26 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom beschilderd hout, met decor van de walvisjacht, h. 45 x b. 88 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 150
Albast en verguld brons, de pendule bekroond door tuinvaas, geflankeerd door 2-lichts kandelabers, met decor van guirlandes, adres A. Kloosterhuis, Amsterdam, h. 36 en 28 cm.
Verkocht voor € 180
Op koper, met signatuur, ø 17 cm.
Verkocht voor € 10
Zilverkleurig metalen voet met kubusvormige melkglazen kap met afgeschuinde ribben, h. 35 cm.
Te koop voor € 150
Bestaande uit 25 dinerborden, 31 ontbijt- of hors-d'oeuvreborden, 35 kommetjes, 15 kopjes en 40 schoteltjes, 4 melkkannetjes, 12 kommen in verschillende maten, 6 dekschalen, 3 sauskommen, 3 botervloten, en 9 losse deksels, enkele defecten en gebruikssporen.
Verkocht voor € 120
Met gemarmerd glazen kap, h. 32 cm (gebogen).
Te koop voor € 40
Een faux-hoorn tafellamp en een houten en melkglazen wandluster, h. 29 en 20 cm.
Te koop voor € 35
Een Art deco model met pauwendecor en een Jugendstil stijl model met figuur van een dame "Pensée," h. 35 en 45 cm.
Verkocht voor € 45
Smeedijzeren voet gedecoreerd met bladeren en voorzien van gesatineerd glazen kap met geometrisch reliëfdecor, h. 38.5 cm.
Te koop voor € 120
Brons, rustend op bokkenpootjes, met decor van kevers langs de stam, h. 42 cm.
Verkocht voor € 90
Galvanoplastiek, naar ontwerp van Constantin Holland, 1906, op eiken achterplaat, 36 x 33 cm en 39.5 x 29 cm.
Verkocht voor € 50
Vijf maal nikkeltin en aardewerk, w.o. koektrommel en dienblaadje, naar ontwerp van Chris van der Hoef, een bakelieten sigarenkoker met logo van de ANMB, ontwerp Chris van der Hoef, 1930 en een blauwe persglazen schaal naar ontwerp van K.P.C. de Bazel, l. 12 - 30 - schaal met chip.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit 4 geëmailleerde plaquettes m.b.t. Holland en Volendam, een reliëf van een gymnaste, een messing inktpot standaard, en een houten borstelhouder.
Verkocht voor € 35
Zilverkleurig metaal met glazen ogen en voorzien van marmeren voetstuk, h. 16 cm.
Te koop voor € 90
Bestaande uit parfumflesjes, een koektrommels een wit persglazen doosje en een gesatineerd glazen stop in de vorm van een vrouwfiguur, h. 5-15 cm.
Verkocht voor € 25
Vnl. rozenkransen en bedevaartspenningen, w.o. enkele zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 280
W.o. enkele Art deco exemplaren en een Fries aardewerk exemplaar.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit drie bruin geaderde vazen, 3 lampenkapjes en een koektrommel, daarbij een gestileerd beeld, Rusland - hand mist.
Te koop voor € 40
Zilverkleurig metalen voet met kristallen monturen en voorzien van deels gesatineerd glazen kapjes, h. 33.5 cm.
Verkocht voor € 150
In houten lijst, met intarsia in floraal Jugendstil motief, h. 78 x 96 cm.
Verkocht voor € 45
W.o. Verkade, Peynenburg, Uiltje, Panter, etc.
Te koop voor € 40
Creamware, decor Chelsea Wicker, incl. theepot en roomstel, daarbij een Leedsware koekjespot.
Verkocht voor € 25
Zilverkleurig metalen voet omkleedt met persglas en voorzien van deels gesatineerd glazen kap, h. 29.5 cm
Te koop voor € 90