Kavels per pagina:

Lotnummer 526

Drie tegels en twee alborello's, 17e-20e eeuw

W.o. een Westraven cloisonné tegel en een Wanli tegel met decor van een hondje, h. 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 527

Een Amelander beddenbankje, vroege 20e eeuw

Polychroom beschilderd hout, met decor van de walvisjacht, h. 45 x b. 88 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 528

Een klokkenstel, einde 19e eeuw

Albast en verguld brons, de pendule bekroond door tuinvaas, geflankeerd door 2-lichts kandelabers, met decor van guirlandes, adres A. Kloosterhuis, Amsterdam, h. 36 en 28 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 529

Een geëmailleerd schaaltje met decor van zeepaardjes

Op koper, met signatuur, ø 17 cm.

Verkocht voor € 10

Lotnummer 530

Een art deco tafellamp

Zilverkleurig metalen voet met kubusvormige melkglazen kap met afgeschuinde ribben, h. 35 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 531

Een samengesteld 183-delig Boerenbont servies, voornamelijk Boch en Sphinx

Bestaande uit 25 dinerborden, 31 ontbijt- of hors-d'oeuvreborden, 35 kommetjes, 15 kopjes en 40 schoteltjes, 4 melkkannetjes, 12 kommen in verschillende maten, 6 dekschalen, 3 sauskommen, 3 botervloten, en 9 losse deksels, enkele defecten en gebruikssporen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 532

Een verchroomde Art deco stijl lamp

Met gemarmerd glazen kap, h. 32 cm (gebogen).

Te koop voor € 40

Lotnummer 533

Twee vintage design lampjes, midden 20e eeuw

Een faux-hoorn tafellamp en een houten en melkglazen wandluster, h. 29 en 20 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 534

Twee diverse lampvoeten

Een Art deco model met pauwendecor en een Jugendstil stijl model met figuur van een dame "Pensée," h. 35 en 45 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 535

Een art deco tafellamp

Smeedijzeren voet gedecoreerd met bladeren en voorzien van gesatineerd glazen kap met geometrisch reliëfdecor, h. 38.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 536

Een lampvoet met jachtmotieven, ca. 1880

Brons, rustend op bokkenpootjes, met decor van kevers langs de stam, h. 42 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 537

Een reliëfplaquette met voorstelling van een landarbeidster

Galvanoplastiek, naar ontwerp van Constantin Holland, 1906, op eiken achterplaat, 36 x 33 cm en 39.5 x 29 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 538

Een kavel Art deco gebruiksgoed, Holland ca. 1930

Vijf maal nikkeltin en aardewerk, w.o. koektrommel en dienblaadje, naar ontwerp van Chris van der Hoef, een bakelieten sigarenkoker met logo van de ANMB, ontwerp Chris van der Hoef, 1930 en een blauwe persglazen schaal naar ontwerp van K.P.C. de Bazel, l. 12 - 30 - schaal met chip.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 539

Een kavel Jugendstil en Art deco gebruiksvoorwerpen

Bestaande uit 4 geëmailleerde plaquettes m.b.t. Holland en Volendam, een reliëf van een gymnaste, een messing inktpot standaard, en een houten borstelhouder.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 540

Een art deco beeld van een poes

Zilverkleurig metaal met glazen ogen en voorzien van marmeren voetstuk, h. 16 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 541

Een kavel Art deco glaswerk

Bestaande uit parfumflesjes, een koektrommels een wit persglazen doosje en een gesatineerd glazen stop in de vorm van een vrouwfiguur, h. 5-15 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 542

Een grote verzameling devotionalia

Vnl. rozenkransen en bedevaartspenningen, w.o. enkele zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 543

Een verzameling crucifixen en wijwaterbakjes

W.o. enkele Art deco exemplaren en een Fries aardewerk exemplaar.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 544

Een kavel Art deco glaswerk

Bestaande uit drie bruin geaderde vazen, 3 lampenkapjes en een koektrommel, daarbij een gestileerd beeld, Rusland - hand mist.

Te koop voor € 40

Lotnummer 545

Een 2-lichts tafellamp, eerste helft 20e eeuw

Zilverkleurig metalen voet met kristallen monturen en voorzien van deels gesatineerd glazen kapjes, h. 33.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 546

Een Perzisch tapijt

Handgeknoopt, 200 x 160 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 547

Een facetgeslepen schoorsteenspiegel

In houten lijst, met intarsia in floraal Jugendstil motief, h. 78 x 96 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 548

Een kavel diverse voorraadblikken

W.o. Verkade, Peynenburg, Uiltje, Panter, etc.

Te koop voor € 40

Lotnummer 549

Een 5-persoons Spode theeservies

Creamware, decor Chelsea Wicker, incl. theepot en roomstel, daarbij een Leedsware koekjespot.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 550

Een tafellamp met art deco kap, eerste helft 20e eeuw

Zilverkleurig metalen voet omkleedt met persglas en voorzien van deels gesatineerd glazen kap, h. 29.5 cm

Te koop voor € 90

Kavels per pagina: