Schilderijen, tekeningen en grafiek (nrs. 1 - 432)

Dinsdag 2 juli, 18.30 uur.

Lotnummer 426

Corneille (1922-2010) - Poisson

Zeefdruk E.A., r.o. gesigneerd en gedateerd '99, 34 x 47 cm, lijst: 68.5 x 77.5 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 427

Corneille (1922-2010) - L'oiseau né du paysage

Zeefdruk H.C., r.o. gesigneerd en gedateerd '92, 50 x 60 cm, lijst: 83.5 x 90.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 428

Georg Balthasar Probst (1732-1801) en George Mathäus Probst - Louis XVI en Marie Antoinette

Twee handgekleurde gravures, 19 x 13 cm (2x), in decoratieve lijstjes: 32 x 27 cm (2x).

Verkocht voor € 240

Lotnummer 429

Erwin Oehl (1907-1988) - Portret van een man

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1937, 66 x 48 cm - niet ingelijst, spieraam ontbreekt.

Te koop voor € 35

Lotnummer 430

Marinus Gidding (1863-1925) - Melktijd

Aquarel, r.o. gesigneerd, foxing, 29 x 39 cm, lijst: 37 x 47 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 431

Marie Kelting (1886-1969) - Een verzameling hondenportretten

Zeven potloodtekeningen en een kleurenets, max. 65 x 50 cm, incl. passepartout.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 432

Omgeving Jan Mytens (c.1614-1670) - Een portret Charles de Lannoy (1610-1677) en Sara Joliet

Met hun 5 kinderen en bovenin hun verenigde familiewapens; Charles de Lannoy was kamerheer van Frederik Hendrik, l.o. gemonogrammeerd, olieverf op doek, 105 x 126 cm (zie catalogus Sotheby's Old Master Paintings, november 1995).

Verkocht voor € 800