Kavels per pagina:

Lotnummer 2082

Een theeblok

China, midden 20e eeuw, 24 x 18.5 x 2 cm, 1099 gram.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2083

Elf diverse wayangpoppen

Golek, vnl. jaren '30.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2084

Twee kukri's, Nepal en een koperen ghendi

Één kukri mist één mesje (karda of chakmak), l. 37 en 43 cm, h. ghendi: 23 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2085

Een plaquette met decor van een winterlandschap, China

Polychroom porselein, 54 x 26 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2086

Zestien schoolplaten m.b.t. Nederlands Indië

Nummers: 15 - 17, 19, 21, 22, 69, 94, 95, 116 - 118, 122, 126 - 128, Kleynenberg & Co, Haarlem, 1912-1914 (enkele scheurtjes en vouwen in papier).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2087

Een kavel divers porselein, China 18e/19e eeuw

Vnl. blauwwit, w.o. Kangxi en Qianlong, bestaande uit vaasjes, dekselpotjes, schotels, borden en 4, max h. 19 cm en max ø 23.5 cm - alle met vele defecten en restauraties.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2088

Een Sawankhalok dekseldoosje, Thailand vermoedelijk 14e/15e eeuw

Porselein, in 1976 aangekocht bij antiquair Refuge uit Deventer, h. 11 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2089

Een paar famille rose kastvazen, China 19e eeuw

Porselein met decor van haantjes, balustervormig, h. 30 cm - 1 met gerestaureerde hals en knop, de ander met chip en haarlijn in hals.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2090

Een celadon schotel, Zuidoost Azië

Porselein met bronskleurig draakmotief, naar antiek voorbeeld, ø 45 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2091

Een kris, Indonesië eerste helft 20e eeuw

Houten heft en houten en BWG latoenzilveren schede met gravé decor, l. 49 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2092

Een beeld van een staande Guanyin

Terracotta, op lotustroon h. 75 cm.

Te koop voor € 800

Lotnummer 2093

Een houten container, Zuidoost Azië

Rood en zwart gelakt, met daarin diverse antieke porseleinscherven, ø 35 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2095

Een Ming stijl kandelaar, China

Porselein met blauwwit decor van gestileerde bloemen, h. 27 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2096

Een kavel voornamelijk Aziatische beeldjes en een rammelaar

Hout, (verguld) brons en lapis, één bronzen beeldje met defecten, h. 5.5 - 14.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2097

Een beeld van Guan Yu, China

Rozenhout met deels verzilverd wapen, h. 105 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 2098

Een Aziatische sabbatlamp

Messing, hoogte exclusief ketting: 22 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2099

Een paar bekervazen, China

Blauwwit porselein met decor van antiquiteiten in cartouches omringd door bloemen, h. incl. houten hockers: 36 cm.

Verkocht voor € 175

Lotnummer 2100

Een Ming stijl dekselpot, China

Porselein met blauwwit decor van gestileerde bloemtakken, h. 23 cm - chip aan deksel.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2101

Acht vintage (reclame) posters, China

L. ca. 75 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2102

Twee diverse vazen, China

Blauwwit en famille rose porselein, blauwwitte vaas heeft een haarlijn, h. 25.5 - 26.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2103

Een bronzen beeld, midden 20e eeuw

Chinese ambtenaar of wijsgeer (mogelijk Toba) lezend op zijn muildier, 2 losse delen, h. 47 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2105

Een schotel, China

Blauwwit porselein, met floraal decor, ø 19.5 cm - randchip.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2106

Drie gestoken houten beelden, Bali midden 20e eeuw

Alle van vogels, palissander en djatihout, h. 22-26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2107

Vijf gestoken houten beelden van dieren, Bali midden 20e eeuw

Voornamelijk djatihout, hert, vis en 3 vogels waarvan er 1 een vis vangt, h. 10-16 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 2108

Een pop van de hoofdrolspeler uit het No-stuk Het Verenkleed, Japan midden 20e eeuw

Handgemaakt, in glazen kastje, h. 52 x d. 42 x d. 36 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: