Brons, h. 29.5 cm.
Verkocht voor € 50
Porselein met ossenbloedrood decor van gestileerde dieren, h. 8.7 en ø 9.8 cm.
Verkocht voor € 15
Max. h. 62.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van bloesemtak in vaas, ø 40.5 cm.
Verkocht voor € 60
Met voorstelling van drie rennende paarden, l. 30 en h. 13 cm, beide trekpotjes met reliëfdecor.
Verkocht voor € 50
Polychroom porselein, met staf en perzik, h. 59 cm.
Verkocht voor € 170
Polychroom geglazuurd aardewerk met reliëfvoorstelling van een boogschutter te paard, 19.5 x 19 cm.
Verkocht voor € 40
Imari porselein, h. max. 38 cm en l. 23 cm (defecten).
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein - kleine defectjes.
Verkocht voor € 60
Brons en messing, bestaande uit twee diverse Ganesha's en een trekpaard op wieltjes met wagen, h. 8.5 - 16 cm.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met decor van vogels en bloemen, h. 46 cm.
Verkocht voor € 280
Voorzien van benen inlegwerk en handvatten (1 handvat ontbreekt), afmetingen grootste blad: 49 x 26 cm.
Te koop voor € 35
Bestaande uit een Imari plooischotel, 2 Satsuma wierookbranders, en een famille verte theepot en wandbord (enkele defecten).
Verkocht voor € 60
Bestaande uit een bronzen trekpotje met gravédecor, h. 9.5 cm, een blanc de Chine Guanyin, h. 26.5 cm, 4 houten zotjes, een snuifflesje en een composiet Boeddha met erotische voorstelling aan onderzijde.
Verkocht voor € 30
Bewerkt houten gevest met koperen montuur, l. 83 cm.
Verkocht voor € 130
Blauwwit porselein met decor van fabeldieren, h. 43 cm.
Te koop voor € 150
W.o. kostbaarhedenkastje, h. 33 cm, divers lakwerk, diorama, kleine wierookbrander, klein 4-slags scherm.
Verkocht voor € 15
Blauwwit en polychroom porselein, waarvan vier met transferdecor, ø 17.5 - 25 cm.
Verkocht voor € 15
Een Qianlong terrine met defecten, twee diverse trekpotjes, een theeset en twee diverse eieren.
Verkocht voor € 25
Een Chinees borduurwerk op rood zijde van Lao Tse met hertje, vroege 20e eeuw, 182 x 94 cm - scheuren niet in voorstelling, daarbij een worteldoek, 105 x 105 cm, en een ceremoniële doek, Indonesië, 95 x 90 cm.
Verkocht voor € 280
Polychroom porselein en koper, h. 6.5 x b. 21 x d. 12.5 cm.
Verkocht voor € 80
Tropisch hout met floraal snijwerk, 1 paneel van onderstel beschadigd, h. 48, ø 46 cm.
Verkocht voor € 30
Polychroom porselein met decor van elegante dames, h. 40.5 cm.
Te koop voor € 350
Rood en zwart gelakt hout, 138 x 58 cm.
Verkocht voor € 60