Kavels per pagina:

Lotnummer 2054

Een beeld van de geluksgod Lu staand op draak, China

Brons, h. 29.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2055

Een stem cup, China

Porselein met ossenbloedrood decor van gestileerde dieren, h. 8.7 en ø 9.8 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2056

Een kavel Chinees en Balinees snijwerk

Max. h. 62.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2057

Een schotel, Japan ca. 1900

Blauwwit porselein met decor van bloesemtak in vaas, ø 40.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2058

Een jade snijstuk en twee Yixing trekpotjes

Met voorstelling van drie rennende paarden, l. 30 en h. 13 cm, beide trekpotjes met reliëfdecor.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2059

Zeven amuletten en hangers, China

Jade, l. 5 - 8 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2060

Een beeld van Lao Tse

Polychroom porselein, met staf en perzik, h. 59 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 2061

Een Perzische tegel, 19e eeuw

Polychroom geglazuurd aardewerk met reliëfvoorstelling van een boogschutter te paard, 19.5 x 19 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2062

Drie dekselvazen en een schaaltje, Japan ca. 1900

Imari porselein, h. max. 38 cm en l. 23 cm (defecten).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2063

Drie kopjes en drie schotels, China en Japan

Blauwwit porselein - kleine defectjes.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2064

Drie beeldjes, India

Brons en messing, bestaande uit twee diverse Ganesha's en een trekpaard op wieltjes met wagen, h. 8.5 - 16 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2065

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en bloemen, h. 46 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2066

Vijf in elkaar gestapelde houten dienbladen

Voorzien van benen inlegwerk en handvatten (1 handvat ontbreekt), afmetingen grootste blad: 49 x 26 cm.

Te koop voor € 35

Lotnummer 2067

Een kavel divers porselein, China/Japan

Bestaande uit een Imari plooischotel, 2 Satsuma wierookbranders, en een famille verte theepot en wandbord (enkele defecten).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2068

Een kavel divers, China

Bestaande uit een bronzen trekpotje met gravédecor, h. 9.5 cm, een blanc de Chine Guanyin, h. 26.5 cm, 4 houten zotjes, een snuifflesje en een composiet Boeddha met erotische voorstelling aan onderzijde.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2069

Een klewang, Indonesië

Bewerkt houten gevest met koperen montuur, l. 83 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2070

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van fabeldieren, h. 43 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 2071

Een kavel divers, China/Japan

W.o. kostbaarhedenkastje, h. 33 cm, divers lakwerk, diorama, kleine wierookbrander, klein 4-slags scherm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2072

Acht bordjes, w.o. China 18 - 20e eeuw

Blauwwit en polychroom porselein, waarvan vier met transferdecor, ø 17.5 - 25 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 2076

Een kavel porselein en aardewerk, China/Japan

Een Qianlong terrine met defecten, twee diverse trekpotjes, een theeset en twee diverse eieren.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2077

Een kavel Aziatisch textiel

Een Chinees borduurwerk op rood zijde van Lao Tse met hertje, vroege 20e eeuw, 182 x 94 cm - scheuren niet in voorstelling, daarbij een worteldoek, 105 x 105 cm, en een ceremoniële doek, Indonesië, 95 x 90 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2078

Een dekseldoos, China

Polychroom porselein en koper, h. 6.5 x b. 21 x d. 12.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2079

Een bijzettafeltje, Indonesië vroege 20e eeuw

Tropisch hout met floraal snijwerk, 1 paneel van onderstel beschadigd, h. 48, ø 46 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2080

Een balustervormige vaas, China

Polychroom porselein met decor van elegante dames, h. 40.5 cm.

Te koop voor € 350

Lotnummer 2081

Een paneel met karakters, China 20e eeuw

Rood en zwart gelakt hout, 138 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: