Kavels per pagina:

Lotnummer 2193

Een wijnkan en een theepot, China, eerste helft 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van figuren, h. 17.5 en 11.5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2194

Een 100 herten vaas, China

Polychroom porselein, h. 36 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 2195

Drie diverse kettingen en drie jade plaquettes

Afmetingen plaquettes ca. 6 x 4 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2196

Een kavel divers aziatica

W.o. een hoofdsteun en 3 snijstukken, w.o. Javaanse visser, daarbij een bronzen beeldje van Nefertiti, h. 20 - 60 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer volgt

Een paar vazen, China 20e eeuw

Famille rose porselein met decor van vogels en bloesemtakken, h. 28.5 cm.

Te koop voor € 150

Kavels per pagina: