Kavels per pagina:

Lotnummer 2027

Een replica Samurai zwaard

Met diverse uitschuifbare compartimenten en messen, op standaard, l. 97 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2028

Een wierookbrander, China 16e eeuw

Deels groen geglazuurd, met certificaat van Pranger Oriental Art, h. 12 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2029

Een beeldje van vijf perziken, China

Geel en groen geglazuurd terracotta, in Ming stijl, h. 6 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2030

Een blanc de chine beeld van een wijsgeer

Porselein, h. 29 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2031

Vijf Tibetaanse objecten

Wasra, tempelbel, gebeldsrol en 2 ceintuurornamenten w.o. een leren tondelbeursje.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2032

Een beeldje van Kartikeya op de pauw, Kerala 16e eeuw

Brons, gedetermineerd door Astamangala, Amsterdam, h. 6.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2033

Een beeldje van Ganesha, India ca. 1700

Brons, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic and Tribal art, h. 4 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2034

Een opiumgewichtje in de vorm van een olifant, vermoedelijk Thailand 18e eeuw

Brons, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic & Tribal Art, h. 3.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2035

Drie borden, Japan

Polychroom porselein met florale decors in vlakverdeling, een paar en een los exemplaar, ø 24.7-25.1 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2036

Een verzameling van 6 Aziatische kleinoden

W.o. een holi kleurpoederdoosje, een opiumweegschaal, een bronzen ahuti lepel, etc.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2037

Een kloosterstempeltje, Thailand 19e eeuw

Hout, in de vorm van een stupa, met afbeelding van Hanuman, aangekocht bij Paul Rutten Asiatic & Tribal Art, h. 8.2 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2038

Een priester schort ornament, Tibet 19e eeuw

Been, met gesneden decor van godheid en maskeron, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2039

Een fluit uit een mensenbot, Tibet

Voor gebruik bij ceremoniële begrafenis, met zilveren en leren monturen, l. 31 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2040

Een snijstuk van een wijsgeer, China vroege 20e eeuw

Hout met polychromie, h. 29 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2041

Een pot, vermoedelijk Lobi, Burkina Faso

Aardewerk met omgeslagen rand, opgelegd decor van een gezicht en divers gravé decor, h. incl. houten voetje: 24 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2042

Een plaquette met reliëfdecor van strijders en een draak, China

Messing in opengewerkte houten lijst, 53 x 39.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2043

Acht diverse potjes, China/Thailand

Blauwwit en celadon porselein, h. ca. 5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2044

Een kavel divers porselein, China

W.o. 3 penselenpotten met polychrome decors van figuren en landschappen, 2 monochroom geglazuurde vaasjes, kommetjes en schotels, max. h. 14 cm.

Verkocht voor € 1200

Lotnummer 2045

Een dekseldoosje, China

Blauwwit porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 10 en b. 14 cm

Te koop voor € 100

Lotnummer 2046

Een kavel aziatische beeldjes, China en India

Een blanc de Chine Boeddha, h. 24 cm, een spekstenen Boeddha, h. 23.5 cm, een bronzen Hanuman, h. 10.5 en een rood en goud gelakt ornament van een hoogwaardigheidsbekleder te paard, h. 13 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2047

Drie paar borden, China, 18e eeuw

Blauwwit porselein, 1 paar met florale motieven - beide met haarlijnen, 1 met baars decor in de rand - 1 gelijmd, en een paar met pioenen in tuin - 1 met chipje, ø 22 en 23 cm - randchipjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2048

Een kavel kopjes en een vaasje, China/Japan, 18/19e eeuw

Imari, Amsterdams bont en capucijner porselein, h. 3.7 - 9.2 cm, 2 Imari kopjes met defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2049

Een Amsterdams bont kommetje

Polychroom porselein met (mogelijk later) Arcadisch decor van herder en herderinnetje, - minieme chips en haarlijn, h. 6.2 en ø 12.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2050

Een famille rose dekseldoosje

Porselein met decor van een optocht in landschap, h. 13 en ø 12.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2052

Een kavel Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk

Max. h. 52 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: